noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Tutaj nie do końca się zogdzę. Minolta zawsze stawiała na swoich użytkowników a w mniejszym stopniu na potencjalnych (no może dlatego już jej nie ma) a pewne rozwiazania związane z obsługą korpusów pozostawały, nikt tam nie wyważał otwartych drzwi. Ja już zawsze będę porównywał każdy korpus do mojej D7 i wiem, że takiej budy już nikt nie zrobi, a szkoda - i to jest powód do rozpaczy.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
nigdy nie będzie takiego lata
nigdy policja nie będzie taka uprzejma
nigdy straż pożarna nie będzie tak szybka i sprawna
nigdy nie będzie takiego lata
nigdy papieros nie będzie tak smaczny a wódka taka zimna i pożywna
nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt


Wiesz - to chyba zrozumiałe...
Z drugiej strony, istnieje szansa na to, że gdy cały ten wyścig o dominację rynku foto się uspokoi a tort zostanie podzielony przez firmy, które utrzymały się w tym wyścigu, to zaczną powstawać konstrukcje specyficzne. Np. manulane cyfry z czarno-białą matrycą bez filtra Bayera...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Np. manulane cyfry z czarno-białą matrycą bez filtra Bayera...
wchodzę w to, poproszę :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
noel napisał/a:
Tutaj nie do końca się zogdzę. Minolta zawsze stawiała na swoich użytkowników a w mniejszym stopniu na potencjalnych (no może dlatego już jej nie ma) a pewne rozwiazania związane z obsługą korpusów pozostawały, nikt tam nie wyważał otwartych drzwi. Ja już zawsze będę porównywał każdy korpus do mojej D7 i wiem, że takiej budy już nikt nie zrobi, a szkoda - i to jest powód do rozpaczy.

Tak, mialem D7, to wiem co to znaczy. Bardzo wypasiony korpusik jesli idzie o mozliwosci i przyjemny w obsludze. Szkoda, ze Sony odchodzi od klasycznego sterowania idac w slady pozostalych producentow - przynajmniej tym by sie wyrozniali.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach