Zwycięzcą konkursu powinien zostać autor zdjęcia nr ?
1
65% Complete
13 (65%)
2
35% Complete
7 (35%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
  Dzień kobiet-konkurs
Zakończył się jednodniowy ekspresowy konkurs z okazji Dnia Kobiet. (zamiast o 22:00 koniec nastąpił o 23:15) :mrgreen:
Frekwencja (czytaj zainteresowanie) powaliło mnie na kolana! Zasypany aż dwoma mailami postanowiłem, że nie można dyskryminować tychże osób i wystawić należy ich prace do oceny.

Przypomnijmy, temat brzmiał:
Realny socjalizm i kapitalizm w jednym, czyli Święto Kobiet XXI wieku!


Zdjęcie nr 1
Kapitalista, rogacz, róże - nowy wymiar święta?





Zdjęcie nr 2
Chłopi prawdziwi, panie jak z reklamy, prasa u stóp o święcie przypomina - kwiaty dla kobiet




Proszę głosować! Ankieta trwa 24h. Komentować można, autorów uprasza się o nie ujawnianie swoich prac.

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
czy zdjecie nr. 2 jest z Lublina? :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A zdjęcie 1 z Warszawy? ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
W ankiecie brakuje mi pozycji "3": avatar prowadzącego.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Na pierwszym toż to Balcerowicz? :mrgreen: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Głosujemy!!! :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref, a na jakimż to serwerze są te fotki? Idą z szybkością światła - 2.5 KB/s
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ogłaszam wyniki ankiety:
Zwycięzcą konkursu został autor zdjęcia nr 1 ze stosunkiem głosów 13-7.
Serdecznie gratuluję zwycięzcy!
Serdecznie gratuluję także osobie, która zajęła miejsce drugie i zarazem ostatnie :mrgreen:
Jesteście pewnie ciekawi kto co i jak...
szczegóły rano, dopiero wróciłem z urodzin kumpla... nie mam siły pisać
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
[OT] W zamierzchłej przeszłości mrocznych lat sześćdziesiątych :roll: mój tato brał udział w zawodach kierowców amatorów (które były z okazji święta 1 maja organizowane przez kopalnię dla miejscowej ludzkości) i startował w klasie 1000 ccm. Startujących było dwóch, tato zajął drugie miejsce, a drugi zawodnik (o imieniu Fred) był pierwszy. I teraz dialog:
mama - "Jak poszło ?"
tata - "Zająłem drugie miejsce."
mama - "A Fred?"
tata - "Był przedostatni."
:lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
No dobrze, rano nadeszło, więc trzeba się przyznać. Dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moje zwycięskie zdjęcie! Gniotek zrobiony na szybko, bo jak wspomniałem w innym wątku, Dzień Kobiet był dla mnie fotograficzną porażką.
:-B
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no to szczerze powiedziawszy muszę zrobić :shock: :shock: :shock: bo mi umkneło, że był jakiś jedno dniowy konkurs :shock: :shock: :shock: :->
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
co za forum, nikt się nie dopomina o ujawnienie drugiego autora - porażka
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref, tak sobie pomyślałem, że zapytam - kto jest drugim autorem?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
drugie zaszczytne miejsce zająłem ja, za co bardzo dziękuję wszystkim głosującym! :-B
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Po ujawnieniu zwycięzcy dość oczywistym stało się, kto zajął drugą lokatę. Więc po co pytać? ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiedziałem, że to szwindel i wszystko było ukartowane. Powinno wygrać zdjęcie które przegrało i to do tego autora powinna trefić nagroda w postaci talonu na prezentację autoaktu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
słuchajcie, wiedziałem, że konkurs jednodniowy może być niewypałem, gdyż czasu ekstremalnie mało (no, chociaż można było zrobić koleżankę z pracy z różyczką... :oops: , albo inszym tulipankiem)
Skoro jednak tylko ja zrobiłem zdjęcie na konkurs, postanowiłem dla niepoznaki wysłać sobie drugie mailem i mimo małej frekwencji (hmm sam sobie konkurs?) rozpisać ankietę - dla śmiechu. W sumie skoro było ogłoszenie to fajnie i zakończenie dać.
A skoro i tak nagrody nie było... :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
rozpisać ankietę - dla śmiechu
Ale dlaczego piszesz, że dla śmiechu?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
no dobra, głosowaliście na lepsze zdjęcie, a nie na autora, więc ankieta miała sens, a w regulaminie nie było, że można jedno zdjęcie podesłać :-P [a nawet jeśli-rozdwojenie jaźni wyszło na jaw]
W każdym razie chciałem troszkę rozruszać forum, nie wiem czy mi się udało, ale cel przyświecał mi słodki jak landrynki!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tref, nie wiem z czego się cieszysz - Twoje zdjęcia zajęły ostatnie i przedostatnie miejsce.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach