Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Że jak? Z jakiego ja jestem pokolenia?


Kolumbów? ((((-;

No ale chyba nie moje po prostu ... Na K1000 załapałem się już z opowieści tylko (-;
jaad75 napisał/a:
Po polsku to będzie Pentaxjanin... To prawie jak Marsjanin... Bardzo adekwatne...

Huehuehue

bEEf, mnie w to nie mieszaj. :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
Na K1000 załapałem się już z opowieści tylko
Ja też miałem Zenita. A K1000 zobaczyłem pierwszy raz na eBayu (inna sprawa, że tyle ich jest, że ciężko przegapić).

Innymi słowy, nie jestem taki stary, za jakiego mnie uważasz :)

Jeszcze mogę, tak jak pani Pelagia.

 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
TAK oftopicznie (dla zasady) to ja się zapytam czy Ty Spinner kiedyś wziąłęś na się to wszystko na raz?

Spinner napisał/a:
Z-1p+MZ-3QD black+FAJ18-35/4-5,6AL+FA20-35/4AL+FA35/2AL+FA50/1,4+FA100/2,8macro+F70-210/4-5,6
LX+MX+ME Super black+K24/2,8+K28/3,5+K30/2,8+M35/2,8+M40/2,8+K50/1,4+M85/2+K135/2,5+M200/4
AF540FGZ, Ricoh XR-X3PF+A35-70/4(sprzet na ryby:-P)+Sekonic L-508, Optio 33WR,
Manfrotto: 055PROB+141RC, 679B+234RC oraz Minolta Hi-matic F, Yashica MAT124G
LowePro: Nova5,Mini Trekker,Orion Trekker, S&F Reporter 500AW oraz Billingham Hardley:-)
Contax 139QD i 167MT + T*: Distagon 28/2,8+Distagon 35/2,8+Planar 50/1,7+Sonnar 135/2,8
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No nie - dobieram odpowiedni zestaw do potrzeb... :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Ja też miałem Zenita. A K1000 zobaczyłem pierwszy raz na eBayu (inna sprawa, że tyle ich jest, że ciężko przegapić).


A to niech będzie. Stawiam że jednak byłeś w czeletonie (czołówce peletonu) pokolenia które ja mogę zamykać co najwyżej (-;

[ Dodano: 2007-03-09, 17:12 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jeszcze mogę, tak jak pani Pelagia.
a to to jeszcze dłuuugo po tym jak już się wyglada że się nie może (-;

[ Dodano: 2007-03-09, 17:12 ]
SPinner - pytam bo próbuję sobie to zwizualizować i jakoś nie idzie (-;
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie nie chłopaki: to forum podobne byłoby do tego, co zademonstrował Beef:
bEEf napisał/a:
- cześć, który przycisk włącza opcję mrygania zielonym światełkiem?
- trzeci od lewej
- acha, dzięki, to cześć.
Wówczas, gdybyśmy byli sprzętowcami. Tak na prawdę, to klimat wyrabia HydePark.
Spinner - wiem, że jest tu wielu sprzętowców. To w większości osoby nie biorące udziału w zabawach związanych z foto (RC, PC, TKT, galeria). OKO. To zrozumiałe i logiczne. Nie śmiałbym ingerować w ich świat.
To, co mnie zirytowało tutaj, to ogólny aplauz związany z marketingowym bełkotem. Zamień Pentax na Nikon i K1000 na F3. Albo na Minoltę... Na cokolwiek.
Chodzi mi tylko o to, by nie dać się niczym manipulować. Ale jak widzę, to już tylko głos wołającego na puszczy.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
o kuchnia ale mam plecy - jakby kto mial zamiar powiedzieć że ta Sigma to pikuś - no fakt.... Jest jeszcze coś takiego

[ Dodano: 2007-03-09, 17:23 ]
Michu a myślisz że taka kontestacja (jaką mam wrażenie uprawiasz na swojej grządce) to nie jest jakieś zmanipulowane?
To tak jak za przeproszeniem offowy reżyser który na tym swoim off'owstwie robi karierkę... przecież on ciągle nie jest mainstream (-;

PS. Nie wiem czy jestem sprzętowcem tylko dlatego że nie mam czasu na zaglądanie do działów bliższych robieniu zdjęć - na bierząco coś tam gdzieś tam pokazuję - choć coraz mniej a coraz więcej mi zostaje w domowym archiwum - bo mi się nie chce (-;
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Chodzi mi tylko o to, by nie dać się niczym manipulować. Ale jak widzę, to już tylko głos wołającego na puszczy.
Akurat z tą teza zgadzam sie z tobą. Szczerze, to nieważne jaką firmę mamy, ważne by sprawiało to nam przyjemność.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Chodzi mi tylko o to, by nie dać się niczym manipulować.
To juz ostatni mój głos w tej dyskusji, bo nie przekonamy się.

Michu, większość z tych, do których ten tekst trafił, jest już dawno zmanipulowana, zdaje sobie z tego sprawę i jest im z tym dobrze. Każdy ma takiego fioła, na jakiego sobie zasłużył.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Michu, większość z tych, do których ten tekst trafił, jest już dawno zmanipulowana, zdaje sobie z tego sprawę i jest im z tym dobrze. Każdy ma takiego fioła, na jakiego sobie zasłużył.


Coś w tym musi być że się z tym zgodzić muszę (-;
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Ty Tref chyba dziś stolca nie oddawałeś.
No przestańcie, ile można się podniecać jakimś tam tekstem marketingowym. W któym na dodatek piszą, by się nie podniecać marketingiem.

No i przede wszystkim skad ten tekst o 31 Lt?Chyba nie z PP? No i jak cos to sie odnosi tylko do szkiel AF, a sa przeciez genialne manulne zaprojektowane przez naszych zachodnich sasiadow....:) Ale nie ukrywam ze wiecej marketingu nie zaszkodzi.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
a diehard - kurcze, nieźle brzmi :mrgreen:
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Alek - nie bądź czepialski... (-;
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja nie mam nic do marketingu. Serio. I nawet podobał mi się ten tekst (w doskonałym przekładzie Jarosława). Zirytowała mnie jedynie reakcja nań naszej społeczności. To było totalnie i do szpiku kości przesiąknięte wazeliną wymieszaną z masłem.
To tyle.
Za Jarkiem: proponuję EOT.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu - jaki EOT - to o czym będziemy? :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
I nawet podobał mi się ten tekst (w doskonałym przekładzie Jarosława)
Michu napisał/a:
przesiąknięte wazeliną wymieszaną z masłem
Michu, dopóki nie wyleczę hemoroidów, proszę bez takich.
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
Alek - nie bądź czepialski... (-;

Eeee tam....
Jak oceniasz wspolprace K100d z 360 FGZ?Zastanawiam sie nad 540 ale czytalem ze troche niedoswietla itd. Oczywiscie mozna dac kompensacje ale....Jak sie ma sprawa PTTLu i ewentualnie zamykanych oczu? Swoja droga moze sie spotkamy niebawem na Rynku i pofocimy cos....?
Wiadomo ze to belkot marketingowy, ale jak go nie bylo u Pentaxa, bylo zle, teraz jest, piszecie ze jest zbedny, itd, wiec czego oczekujecie, przeciez sie musi P czyms pochwalic?Nie wazne jak zeby tylko skutecznie i sie go widzialo, czy reklamy N i C sa jakies wielce przeintelektualizowane?Bzdura, typowa sieczka ale widoczna. wiec dobrze, ze P tez sie odwolal do tej 31Lt!
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Alek napisał/a:
No i przede wszystkim skad ten tekst o 31 Lt?Chyba nie z PP?
stad : http://www.luminous-lands...-02-05-02.shtml

Fanboye i zmanipulowani oraz snobistyczni pentalibowie, tacy jak ja, wiedza takie rzeczy :-P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu napisał/a:
Każdy przedmiot (może poza wibratorem) prócz zalet ma i wady.

wibrator taki doskonały nie jest - baterie się kończą :-P
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
Alek napisał/a:
No i przede wszystkim skad ten tekst o 31 Lt?Chyba nie z PP?
stad : http://www.luminous-lands...-02-05-02.shtml

Fanboye i zmanipulowani oraz snobistyczni pentalibowie, tacy jak ja, wiedza takie rzeczy :-P

Ja tez stad napisalem ze z PP sa dane a wiesz sam jaka to gazeta. No i przede wszystkim jeden z trzech a nie najlepszy a dwa troche dziwne towarzystwo ma.....Nie bardzo wierze ze 45mm Nikona jest taki super, zapewne Planar 45mm bylby o niebo lepszy, w koncu Zeiss a nie japonczyk. Myslalem ze dasz bardziej oryginalny link niz ten. Szkoda :-? No i to bylo dosc dawno temu, pewnie taki Zeiss ZA czy ZF nie jest gorszy, ciekaw jestem wlasnei Zeissa 35mm 2.0 do Nikona na wiekszej matrycy, to dopiero musi byc fantastyczne szkielko. Zreszta Zeissy do Nikona zostal uznany za najostrzej rysujace obiektywy. Szkoda ze nie robia dla Canona na FF i byc moze niebawem 20M+ matryce. Taki Planar czy Sonar to bylby miodzio.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach