Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner - ręce opadają. Cytując klasyka: Nie chce mi się z Tobą gadać. Zresztą jak nadmieniłem: z mojej strony EOT.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A dlaczego to panience rece opadaja??;-P Zabraklo argumentow?? :-P

No serio - zadziwiles mnie mocno... bardzo mocno... :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Odp. na priv.
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Michu, nie denerwuj się tak, to końcu tylko, co prawda bardzo sympatyczny, ale tylko tekst reklamowy. Bardzo mi się spodobało jego dostosowanie do warunków środowiskowych popełnione przez Dzerrego. Więc "Pax międzu cheścijany"
W ramach odprężenia zacytuję tekst reklamowy rodem z Monty Pythona: KAWA "KONKWISTADOR" NADAJE NOWY SENS ZNACZENIU SŁOWA RZYGOWINA"
I tym optymistycznym akcentem . . . . . :-B :-B
Kuszelas
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Pentax między Chrześcijany
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kurcze - dlaczego zmuszacie mnie do odgrzebywania tematu, skoro dałem EOT. Podkreślam raz jeszcze: osobiście uważam ten tekst za niezły. Yeż mi się spodobał. Zirytowała mnie jedynie reakcja nań: to nie jest nowy anioł pański, czy inne objawienie. Nie sikajmy czytając to. Więcej dystansu, nie dajmy sobą manipulować.
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław. Trener trzeciej grupy.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Pragne przypomniec, ze chcac nie chcac jestesmy tu wszyscy ofiarami marketingu, a w dodatku klinicznymi przypadkami. Wydajemy pieniadze, poswiecamy swoj czas i energie na forum, ktore niejako promuje produkty pewnej spolki akcyjnej, ktorej podstawowym i jedynym celem jest zysk. Nie dosc tego, my jeszcze te produkty kupujemy za swoje wlasne ciezko zarobione pieniadze i sami sie tym forum napedzamy na kupowanie ich jeszcze wiecej. Czy to nie jest absurd? ;-)

dz.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Michu napisał/a:
Kurcze - dlaczego zmuszacie mnie do odgrzebywania tematu, skoro dałem EOT.


Nikt Cie nie zmusza - takze Twoj licznik swiadczy jaka gadula jestes... :-P

Michu napisał/a:
Nie sikajmy czytając to.


Eeee... no - wiesz to nie koncert Beatlesow a my nie panienki... Ale tekscior na tyle fajny, ze sie ludziska cieszyli... No a tak BTW - co ja poradze, ze taki "Pentaksowy beton" jestem... :oops: :mrgreen:

Pzdr
Spinner :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No dobra Spinner: Ty to chociaż Pentaksowy jesteś. Ja zaś jedynie beton...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzerry, tekst - rewelacja.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Michu, Czy to nie Ciebie widziałem ostatnio na skrzyżowaniu w Bydgoszczy w koszulce z napisem "Yakumo Rulez!". Niestety światła mi się zmieniły i nie zdążyłem pomachać chusteczką.
Ale to nie mógł być nikt inny - tylko Ty!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jeżeli była różowa z błękitnymi falbankami, to z calą pewnością.
 
eryk Dołączył: 18 Lip 2006
Ale tu się nerwowo zrobiło :-)
Jesteś Pentaksiarzem. Lojalnym, zagorzałym fanem. Zawsze, wszędzie, nosiłeś ze sobą swojego K1000I to rozumiem .proste odwołanie się do tradycji, przynależnosci do grupy ( firma jako shogun)
Teraz, na dobranoc, opowiadasz dzieciakom o starych, dobrych czasach, kiedy aparat, nazywany po prostu "PentaxA to już lukier żywcem wyjęty z brazyliskiej telenoweli, bo jak już to należało opowiadać przy okazji ogladania albumu. Wtedy jest bardziej naturalnie.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol: ale burza, nonono. Pomyślałby kto, że podchodzimy do marki zbyt emocjonalnie .... :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eeee... tam - jakie tam emocje - my wybieramy aparaty na zimno, totalnie wyrachowani jestesmy... kazdy to przeciez chyba potwierdzi :?: :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Spinner napisał/a:
Eeee... tam - jakie tam emocje - my wybieramy aparaty na zimno, totalnie wyrachowani jestesmy... kazdy to przeciez chyba potwierdzi

Szczególnie wtedy, gdy decydujemy się na wyjazd na drugi koniec Polski tylko po to, żeby kupić korpus ulubionej firmy :-P :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Szczególnie wtedy, gdy decydujemy się na wyjazd na drugi koniec Polski tylko po to, żeby kupić korpus ulubionej firmy

no ale właśnie - czy dany korpus kupujemy dlatego, że nazywa się Pentax czy dlatego, że akurat jakiś model tej firmy nam odpowiada (nie wdając się w szczegóły)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
no ale właśnie - czy dany korpus kupujemy dlatego, że nazywa się Pentax czy dlatego, że akurat jakiś model tej firmy nam odpowiada (nie wdając się w szczegóły)

sołtys, właśnie. Ja jechałem 250km z Odzi do Krakowa (czyli w sumie bez kozery powiem pincet), ale to mój pierwszy korpus pentaxa i pierwsza lustrzanka po dłuuuugiej przerwie (zenit 10 lat temu). Wybrałem już wcześniej, a tam była dobra cena. Więc trudno mnie nazwać zgrzybiałym fanatykiem marki :-) Pentax zrobił dobre puchy i tyle.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Spinner napisał/a:
Eeee... tam - jakie tam emocje - my wybieramy aparaty na zimno, totalnie wyrachowani jestesmy... kazdy to przeciez chyba potwierdzi :?: :mrgreen: :lol:


Ano :mrgreen: dodałem plusy, odjąłem minusy i wyszło Pentax
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja np użyłem tego wzoru

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach