Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Pleśniak, bo chodzi o stary aparat analogowy, taki zapleśniały prawie ;-)

[ Dodano: 2007-03-12, 00:01 ]
Bez AF, wyjątkiem jest chyba tylko MEF
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
hehe to mam pleśniaka, K-1000 :D:D
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
bogusz napisał/a:
widzieliście, że ten pleśniak ma autofocusa :?: :idea: :!:
I potwierdzenie ostrości ze szkłami manualnymi i pokazuje nawet w którą stronę kręcić pierścieniem :mrgreen:
Podsumowując kupiłem sobie pleśniaka z AF-em :mrgreen:


To teraz zacznij go testować na okoliczność FF/BF, bo może się okazać, że trzeba będzie oddać. :mrgreen:
 
Alek
bEEf napisał/a:
Z tego, co zdołałem wydedukować, pleśniak to aparat analogowy :-) Pochodzenie nazwy jest dla mnie jednakowoż zagadkowe.

A szkla manualne tez by podeszly pod plesniaki, no nie? Zwlaszcza te najstarsze, z serii K. to dopiero plesniaki sa..... :lol: Ale jakie ladnie i jakie zaj....e ostre sa , nawet im ta plesni nie przeszkadza w rysowaniu..Zreszta wlasnie, kto robi takimi, sie tylko oglada zza szyby i kasuje 5zl za ogladanie 2 min a 10zl za chwle macania.
Al
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Alek napisał/a:
Zwlaszcza te najstarsze, z serii K. to dopiero plesniaki sa..... :lol: Ale jakie ladnie i jakie zaj....e ostre sa , nawet im ta plesni nie przeszkadza w rysowaniu..Zreszta wlasnie, kto robi takimi, się tylko oglada zza szyby i kasuje 5zl za ogladanie 2 min a 10zl za chwle macania.
co Ty piszesz... jak najbardziej używane szkła, a jeśli któtyś ma pleśń, to już wina właściciela, że durny i nie dba.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja sie tu podczepię - bo w sumie też kupiłem pleśniaka. A nawet pleśniaka z czterema szkłami.
SuperA + A 50/1.7 + A 28/2.8 + A 70-210/4 + Tokina 35-105.
Za sto dolarów.
Już mnie nienawidzicie?

Każde szkło jest zapleśniałe. Każde. Z zewnątrz bardzo ładne, a w środku syf jak w kiblu na dworcu. Aparatu nawet nie sprawdzałem.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
SuperA + A 50/1.7 + A 28/2.8 + A 70-210/4 + Tokina 35-105.
Za sto dolarów.

Proponuje abyś dla wyrównania szans rodaków pozostających w kraju, dobrowolnie i z własnej woli opodatkował się vatem, citem, pitem, sritem w wysokości 3000% twoich zakupów, podatek ów proponuję przeznaczyć na budowę obwodnicy Agustowa pociągniętej nowym ekologicznym traktem przez Rzeszów i Szczecin.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Każde szkło jest zapleśniałe. Każde. Z zewnątrz bardzo ładne, a w środku syf jak w kiblu na dworcu. Aparatu nawet nie sprawdzałem.


Fajne! Masz teraz zestaw lowcontrast :-)


Serio - zrob kiedy eksperyment i wyjdz z nim na miasto z jakas 100tka b&w.

Klima gwarantowana.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A ja sobie kiedyś kupię pleśniaka. Jescze nie wiem za ile, kiedy i czy w ogóle, ale kupię.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Serio - zrob kiedy eksperyment i wyjdz z nim na miasto z jakas 100tka b&w.
Klima gwarantowana.
Eee, nie chce mi sie. Zaraz piszę do sprzedawcy, tylko muszę se przypomnieć jakieś bardziej wymyślne przekleństwa po angielsku.

[ Dodano: 2007-03-12, 18:15 ]
bEEf napisał/a:
A ja sobie kiedyś kupię pleśniaka. Jescze nie wiem za ile, kiedy i czy w ogóle, ale kupię.
Mogę Ci sprzedać SuperA i cztery szkła, w tym trzy SMC.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
tylko muszę se przypomnieć jakieś bardziej wymyślne przekleństwa po angielsku.

Polecam coś z Monty Pythona, np święty graal - fragment o skisłych jagodach i takie tam. Na pewno poskutkuje.

[ Dodano: 2007-03-13, 00:17 ]
Cytat
Mogę Ci sprzedać SuperA i cztery szkła, w tym trzy SMC.

Aha, i pewnie wewnątrz jest kilka pyłków absolutnie nie wpływających na jakość zdjęć?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Mogę Ci sprzedać SuperA i cztery szkła, w tym trzy SMC.

A sprzedalbys A 28/2.8? :)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
A sprzedalbys A 28/2.8? :)
Jak pytasz na serio, to zapraszam na PW.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
O! Jarek - zacząłeś wykłądać na Politechnice?
 
Alek
tref napisał/a:
Alek napisał/a:
Zwlaszcza te najstarsze, z serii K. to dopiero plesniaki sa..... :lol: Ale jakie ladnie i jakie zaj....e ostre sa , nawet im ta plesni nie przeszkadza w rysowaniu..Zreszta wlasnie, kto robi takimi, się tylko oglada zza szyby i kasuje 5zl za ogladanie 2 min a 10zl za chwle macania.
co Ty piszesz... jak najbardziej używane szkła, a jeśli któtyś ma pleśń, to już wina właściciela, że durny i nie dba.

Ale co Ty za glupoty piszesz, gdzie tam sa z plesnia?Takiego stanu K 30mm, 105mm i 135mm nie widziales nigdy, zartowalem oczywiscie. Sa b dobre, boskie mechanicznie itd. Zero plesni, tak tylko je nazwalem.... :-D Ale ta 30/105mm to sa fajne szkla....
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
O! Jarek - zacząłeś wykłądać na Politechnice?
Tak, ale szybko skończyłem. Ktoś zaiwanił wszystkie kafelki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach