GrzesiekH  Dołączył: 28 Gru 2007
Zdano, dzięki za odp.

ale mam jeszcze pytanie czyli oznacza to że gdy wgram teraz 1.30 (pomiam czy to dobrze czy nie ) to będe miał wszystkie funkcje jakie miały wcześniejsze firmware ??

{chodzi mi o to czy każdy firmware zawiera wszystkie wcześniejsze plus to co nowego chca dodać czy musze pokoleji sobie wgrywać 1.10,1.11 itd żeby nic mi nie brakowało}
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
GrzesiekH napisał/a:
chodzi mi o to czy każdy firmware zawiera wszystkie wcześniejsze plus to co nowego chca dodać
tak
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
GrzesiekH napisał/a:
Zdano, dzięki za odp.

ale mam jeszcze pytanie czyli oznacza to że gdy wgram teraz 1.30 (pomiam czy to dobrze czy nie ) to będe miał wszystkie funkcje jakie miały wcześniejsze firmware ??

{chodzi mi o to czy każdy firmware zawiera wszystkie wcześniejsze plus to co nowego chca dodać czy musze pokoleji sobie wgrywać 1.10,1.11 itd żeby nic mi nie brakowało}


baaaa... wszystkie poprzednie a nawet jeszcze więcej :-P
:arrow: Brak wejścia do trybu serwisowego :!:

No, chyba, że sie mylę to :-B
 

indianin  Dołączył: 30 Gru 2007
witam wszystkich.
ja również nowy na forum jestem i od 4 dni czytam wszystko co tyczy się kadyszki.
sprawdziłem i okazało się że kupiona niespełna tydzień temu, ma firmware 1.0
hmm, nie wiem czy mam się czuć oszukany, czy nie... bo nie to jest kwestią w tym momencie.
pytanie moje do Was- czy ktoś (jakiś serwis, alboco) zajmuje się profesjonalnie instalacją aktualnych firmware-ów, czy robi się to samemu, na własną rękę i odpowiedzialność... bo jeśli tak, to ja nie podejmę tego wyzwania i chyba będę reklamował.
thx from mountain :-B
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nowy firmware wgrywasz własnoręcznie.

[Edit]
A tu jest jak to zrobić: link
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
indianin napisał/a:
bo jeśli tak, to ja nie podejmę tego wyzwania i chyba będę reklamował.
:shock: :shock: :shock: .
Wgranie nowego firmware należy do ciebie. Poszukaj sobie na forum, jak to sie robi. W dodatku w ściągniętym zipie jest plik tekstowy, jak to zrobić. Ale ten tekst o reklamowaniu z powodu wersji 1.0 powalił mnie na kolana.
 

indianin  Dołączył: 30 Gru 2007
dzięki serdeczne. to ja jeszcze poczytam :-?
a czy uważasz że mam podstawy do reklamowania sprzętu ze starym oprogramowaniem?
pozdrawiam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
indianin napisał/a:
mam podstawy do reklamowania sprzętu ze starym oprogramowaniem?
Próbuj.
 

indianin  Dołączył: 30 Gru 2007
 
dzięki serdeczne panowie :-B :-B
czytam dalej bo ciekawych tematów jest wiele na forum, a w następnym roku dam Wam znać co z moich rekalamacji wynikło ;-)
pozdrawiam
indianin
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
a czy uważasz że mam podstawy do reklamowania sprzętu ze starym oprogramowaniem?
indianin zastanów się :!: Kupiłeś aparat tak? Nowy w sklepie tak :?: No to sprzedano Ci aparat w wersji produkcyjnej. Ewentualne up grady softu musisz instalować samodzielnie, producent publikuje je na swojej stronie.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
indianin napisał/a:
co z moich rekalamacji wynikło
daj spokój z reklamacją, zrób to sam
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
Żaba napisał/a:
No to sprzedano Ci aparat w wersji produkcyjnej. Ewentualne up grady softu musisz instalować samodzielnie, producent publikuje je na swojej stronie.


Wszystko OK, tylko czy po wgraniu nowszego (niż produkcyjne) FirmWare'u w razie naprawy gwarancyjnej w serwisie (np. Apollo) nie będzie problemów ?
Pytam bo też mam produkcyjny 3 tygodniowy do naprawy (czytaj w podpisie) i zastanawiam się nad update do 1.10 :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Yanoosh napisał/a:
Wszystko OK, tylko czy po wgraniu nowszego (niż produkcyjne) FirmWare'u w razie naprawy gwarancyjnej w serwisie (np. Apollo) nie będzie problemów ?
Nie będzie. Przecież to oprogramowanie udostępnia producent.
Jezeli ktos jest bojaźliwy, niech zadzwoni do Apollo !.

[ Dodano: 2007-12-30, 22:58 ]
Yanoosh napisał/a:
zastanawiam się nad update do 1.10 :-P
Jedynie co serwis może zrobić, to wgrać najnowszy upgrade :-P .
 

indianin  Dołączył: 30 Gru 2007
 
aha, więc tak to wygląda... no cóż, do odważnych świat należy :mrgreen:
bez ryzyka niema zabawy, gdyby kózka nie skakała to nie dla psa kiełbasa, itd...
ale ja już trochę przeczytałem i wiem że jak coś spie...le to wtedy serwis i koszty, więc puki pstrykam kitem i niedoedukuję się w temacie to pozostanę przy wersji 1.0 :-D
pozdr 4 all

 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
indianin, pamiętaj jeszcze, żeby zmiany softu dokonywać na full naładowanym akumulatorze
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
argawen napisał/a:
Przecież to oprogramowanie udostępnia producent.
Jezeli ktos jest bojaźliwy, niech zadzwoni do Apollo !.


Hmmm... dzwonił do Apollo będę w przyszłym roku :-P - muszę uzgodnić sposób przesłania sprzętu do naprawy bo od 2 tygodni męczę się ze scaloną z puszką lampą :cry:
Serwis ma takie dziwne warunki aby przesłac im w oryginalnych opakowaniach itede itepe, no ale jak Im do oryginalnego pudła zmieścić taki _komplet_ ?
Póki co to - ku mojemu zdziwieniu (podyktowanemu dzięki przeczytanym opiniom) - po pierwszym telefonie jestem mile zaskoczony ;-)

[ Dodano: 2007-12-30, 22:58 ]
Yanoosh napisał/a:
zastanawiam się nad update do 1.10 :-P

argawen napisał/a:
Jedynie co serwis może zrobić, to wgrać najnowszy upgrade :-P .


Mam nadzieję, że dopiero po uzgodnieniu z właścicielem sprzętu :?:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Yanoosh napisał/a:
bo muszę uzgodnić sposób przesłania sprzętu do naprawy bo od 2 tygodni męczę się ze scaloną z puszką lampą :cry:
Po prostu powiedz im, o co chodzi i tyle. Przecież nie upchniesz tego w firmowym pudle
Yanoosh napisał/a:
Mam nadzieję, że dopiero po uzgodnieniu z właścicielem sprzętu :?:
Raczej nic nie ruszą. To taki żart był ;-) .
 

piter1984  Dołączył: 11 Gru 2007
czy ktoś może wrzucić plik który umożliwia powrót z 1.30 do 1.10 ? sprawdzony plik :-)
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
piter1984 napisał/a:
czy ktoś może wrzucić plik który umożliwia powrót z 1.30 do 1.10 ? sprawdzony plik :-)

Możesz się przyznać w jakim celu ?
Nie warto się pakować w 1.30 ?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Yanoosh, - poczytaj troche forum - albo chociaz ten watek...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach