Raziel  Dołączył: 06 Paź 2007
Pentax K10D płyta główna
Witam wieczorową porą:)
Mam taką zagwozdkę z Pentaxem K10D.
Po jakimś dawnym upadku rozsypał się w tejże maszynce wtyk łączący czytnik kart z płyta główną. Kłopotliwe bardziej jest to że odlazł właśnie od płyty głównej (dewastować trza kompletnie żeby się dobrać do wnętrzności). Czy można takową gdzieś dostać? Trochę pokopałem w necie i za bardzo nie widać takowej "części" (ev. tylną ściankę również bo szybka wyświetlacza pęknięta) . Aparat klapie, wyświetlacz działa, af ciągnie ładnie i żal mi go po prostu wrzucić do kosza. Czy opłaca się zabierać za takowy remontik? Stercze nad rozbebeszoną kadyszką właśnie i myślę...
 
AdamW  Dołączył: 16 Sty 2013
Od czasu do czasu można kupić za bezcen K10D z uszkodzoną migawką. Można potraktować go jako dawcę części...
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
Raziel, na giełdzie jest k10d z uszkodzoną migawką za 80zł (aktualnie zarezerwowane - ale może nie pójdzie), ogłoszenie wystawił rychu pod tytułem "noworoczna wyprzedaż" :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Już sprzedany. Zaraz poprawię w ogłoszeniu, którego już chyba nikt nie czyta.
Ale jest jeszcze drugi sprawniutki i ładniutki. Cenę też opuszczę.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przypominam, że poza giełdą nie prowadzimy żadnych rozmów handlowych.
 

Raziel  Dołączył: 06 Paź 2007
No macie racje Panowie- rozejrzę się za ewentualnym dawcą:) Wyszukanie samej płyty jak na razie bez sukcesu. Z drugiej strony to mam niezłą szajbę teraz z grzebaniem po internetowych zakątkach:) Łatwo się nie poddam!:)
Pięknie dziękuję i pozdrawiam!:)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach