Teos  Dołączył: 01 Lis 2010
Górny wyświetlacz do K100D
W czasie ostatnich szaleństw na nartach zbiłem górny wyświetlacz w mojej kasetce.
Zasadniczo nie przeszkadza to w robieniu zdjęć ale trochę mnie irytuje. W związku z tym mam pytanie od jakich modeli wyświetlacze są kompatybilne z K100D Super i czy ktoś się orientuje ile może kosztować ewentualna naprawa w serwisie ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Teos napisał/a:
czy ktoś się orientuje ile może kosztować ewentualna naprawa w serwisie ?

Najlepiej wie to serwis.
 

Teos  Dołączył: 01 Lis 2010
Cytat
Najlepiej wie to serwis

Taaak, bardzo pomogłeś. W zasadzie tak można odpowiedzieć na każde pytanie w tym dziale. Ale przynajmniej się dowiedziałem jak można nabić sobie przeszło 11 tys. postów :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Teos, jeśli uważasz, że ktoś wie lepiej od serwisu ile kosztuje u nich naprawa to łaskawie nas oświeć.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Teos, nie to żebym był niegrzeczny, ale poczytaj gdzieś tu na forum kim sa "kolorowi"...
 

Teos  Dołączył: 01 Lis 2010
plwk
Cytat
Teos, jeśli uważasz, że ktoś wie lepiej od serwisu ile kosztuje u nich naprawa to łaskawie nas oświeć.

Nic takiego nie napisałem. Zapytałem się czy ktoś wie ile kosztuje taka naprawa w serwisie mając na myśli to że być może ktoś już może miał taki problem, załatwił lub nie załatwił go pozytywnie i mi coś doradzi a Ty zastosowałeś "krótką piłkę" - "Najlepiej wie to serwis".
Odpowiedziałeś na pytanie - TAK, pomogłeś mi - NIE.
Stąd moja reakcja.

pawgra

Cytat
Teos, nie to żebym był niegrzeczny, ale poczytaj gdzieś tu na forum kim sa "kolorowi"...

hmm.... będę zgadywał - niemylni ???
Czy może dwa punkty regulaminu.:
1. Kolorowy ma zawsze rację.
2. Jeżeli nie ma racji patrz punkt pierwszy!
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Cytat
hmm.... będę zgadywał - niemylni ???
no comment, aczkolwiek wejście masz niezbyt udane... ;-) ale powodzenia Ci zycze...
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Teos, Zapewne będzie pasować od innego k100 , trzeba zadzwonić do serwisu i dopytać , kiedy będzie już znana przybliżona cena usługi , ewentualnie polować na aledrogo na jakiegoś padlaka i samemu wymienić jeśli cena była by niższa .
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
W serwisie wymiana tego będzie jakieś "grosze" kosztować. Teos, niepotrzebnie się spinasz.
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
tez wydaje mi sie ze w 100 zl spokojnie sie zmiescisz.. do panasonica fz5 za spust migawki z pokretlem do programow zaplacilem 80 zl z przesylka..
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Jestem ciekaw czy autor wątku już dzwonił do serwisu w sprawie ceny.
 

Teos  Dołączył: 01 Lis 2010
Autor wątku w tej chwili pływa po Renie ;-)
Jak wrócę na Ojczyzny łono nie omieszkam zadzwonić do serwisu i poinformować wszystkich zainteresowanych o ulubionym ciągu dalszym....
A tak przy okazji może ktoś polecić dobry serwis w stolicy Pyrlandii ???
Pozdrowienia dla wszystkich
Teos

[ Dodano: 2010-11-26, 14:29 ]
Witam ponownie,
obdzwoniłem serwisy, jak można się było spodziewać tylko Apollo wyraził chęć naprawy.
Cena ok.150 PLN plus koszty przesyłki, najgorsze jest to że ma to trwać ok 2 tygodni ;-(
W związku z tym że nie zniósłbym takiego długiego rozstania chwilowo sobie odpuszczam.
Pozdrawiam
Teos

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach