bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry napisał/a:
Cholera, gdybym wiedzial, na cmentarzu obowiazua inne prawa fizyki i swiatlo inaczej sie odbija, to bym to uwzglednil. Nastepnym razem, gdy bede obrabial "fotke z cmentarza", to bede o tym pamietal.

Dżerry, ale na moim monitorze Twoje zdjęcie jest za ciepłe. U dagio tak w sam raz, u cadar-a za przekontrastowione. Najlepiej ogólnie wypada praca pszczołowatego - wczesny wieczór kontrastujący z ciepłym światłem świec - tak to było :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf, ja wiem, ja zawsze mam troche za cieplo na zdjeciach. Moj tekst odnosil sie do sztucznie przyciemnianych i desaturowanych zdjec w celu nadania im klimatu cmentarnego. U pszczolowatego generalnie podoba mi sie ogolny nastroj, jednak cos z barwa jest nie do konca dobrze. Spojrz na kolor skory. Szczegolnie tego goscia z profilu. Wiem, ze u mnie wyszla solarka, ale u przczolowatego topielec po solarce. Najlepiej zdecydowanie dagio.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
dzerry napisał/a:
topielec po solarce
:mrgreen:
myślałem o tym aby zrobić troszkę cieplej i wtedy pewnie byłby mniejszy topielec ale bałem sie, że trelinka nie bedzie szara, a zajmuje ona dużo więcej miejsca niż ta gęba... i tak zostało :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, ale ogólny look zdjęcia pszczołowatego bardziej do mnie gada - po prostu pierwsze wrażenie. Tak mocno mieszane światło - świeczki w czerwonych "szkiełkach" + jesienny wieczór... to zawsze kompromis. A kolor skóry - cóż, to nie portret ;-)

[ Dodano: 2010-11-15, 22:17 ]
pszczołowaty napisał/a:
trelinka

Trylinka. Od iżnyniera Trylińskiego:
http://pl.wikipedia.org/w..._Tryli%C5%84ski
;-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
bEEf napisał/a:
Trylinka. Od iżnyniera Trylińskiego

Kurka wodna! Nie ma to jak być uświadomionym na TYM właśnie forum, że się było w błędzie... :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ja wiedziałem że to trylinka, ale nie wiedziałem skąd ta nazwa (ok, nie próbowałem szukać ;-) )
 

cadar  Dołączył: 20 Lut 2010
opiszon napisał/a:
ja wiedziałem że to trylinka, ale nie wiedziałem skąd ta nazwa

ja to myślałem, że trylinka to płaszczyk tego dziewczęcia na drugim planie :-D

foto pszczołowatego jest gucio, że się tak wyrażę; jedyne co mnie kłuje w oczy, to straaasznie mocne wyostrzenie obrazka (widać to na łodygach kwiatka cmentarnego na słupie).
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
cadar, z tym wyostrzaniem.... nie mogę się powstrzymać ;-)
a trylinka... zawsze byłem przekonany, że jest trelinką, będę już pamiętał :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
3. dzerry
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
IMO dzerry i izbkp te dwie fotki podobają mi się naj...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach