powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Plustek OpticPro ST64+
Witam.
Używa ktoś tego skanera? A może lepiej wejść np. w Epsona 3590. Przeznaczenie: głównie na własny użytek, do archiwizacji, na strony www, itp. W tym Plusteku kusi mnie możliwość skanowania szerokich i wielkoformatowych negatywów, możliwość zdejmowania masek negatywów. Nigdy nie miałem skanera więc oczekuję na głosy tych którzy "siedzą w temacie".
Już dziękuję za opinie.
Krzysztof
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
No mam ten wynalazek i używam właśnie do okazyjnego skanowania większych od 35 mm klatki formatów . O dziwo lepiej skanuje negatyw niż slajd. Używać trzeba z SilverFastem, który jest w zestawie, bo sterowniki oryginalne są może dobre do obrazków , ale nie do zdjęć - zbyt uproszczone opcje i nawet z wyborem rozdzielczości jest problem. Ogólnie za te pieniądze jako skaner do wszystkiego w domu i mający możliwośc skanowania dużych formatów ( traktowaną jako super gratis ) jest chyba niezłym wyborem, choć Epson jest na pewno lepszy, ale i chyba droższy.
 
orjan  Dołączył: 02 Maj 2010
witam serdecznie. Jestem użytkownikiem plustkekaST64+ od dwóch lat i spełnia wszystkie moje oczekiwania domowo biurowe. Przyszła jednak pora na potężne pożądki domowe i będęmiałteraz sporo pytań doguru tej dziedziny

orjan
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ale odgrzany temat!! Nawet nie pamiętam abym kiedyś zapytywał o taki skaner na forum :shock: . Pzdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach