em_pe  Dołączył: 07 Wrz 2009
pepey napisał/a:
A zechcesz powiedzieć jakim body robiłeś te fotki?

K-r + DA 55-300
 

pepey  Dołączył: 26 Lis 2008
em_pe napisał/a:
K-r + DA 55-300


Dziękuję. Tak myślałem że coś pentaxowego i że nie K-x. Zaskoczony jestem, że ten obiektyw tak ładnie rysuje, ale myślę że też i obrazek został dopracowany już w kompie. Znakomity warsztat.
 

schwefel  Dołączył: 17 Gru 2007
Teraz żałuję, że się nie ustawiłem na Skaryszewskiej, bo obrazki bajka a z trybun do pokazu Chorwatów non stop pod słońce :-/

1600px

1600px

1920px
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
To teraz moja kolej.
Oto "Air Show Radom 2011" widziany oczami kobiety ;-)

1.


2.


3.


4.


Wielkie dzięki dla MarWoja i Zadano i dla nich :-B
 

slaw35  Dołączył: 25 Lip 2010
Z cyklu z ziemi włoskiej ... na radomską.



A w powietrzu show i finezja.
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
To teraz ja :)

1. Patrouille de France


2. Mi-35


3. MiG-29


4. Patrouille de France po niedzielnym pokazie
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Byłem i ja,wsiąkłem.Spodobało mi się,co oni wyprawiali na tym niebie :shock: .Chciałbym zrobić takie zdjęcie jak nr2. cardioceras,piękne jest...Może za rok. Moje 105mm to zdecydowanie za mało,będzie raczej szeroko i cropy.

1.


2.


3.


4.ten był najładniejszy,sprytnie pomykał po niebie :)


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
dany napisał/a:
Moje 105mm to zdecydowanie za mało,będzie raczej szeroko i cropy.
Szerokie też fajne. Zdj.3 bardzo ładne, zdj.9 świetne, zdj.6 też niczego sobie. :->
 

k.kowalski  Dołączył: 20 Mar 2010
dany
3, 5, 6, 11 - mega! :-B
 

pepey  Dołączył: 26 Lis 2008
dany napisał/a:
Chciałbym zrobić takie zdjęcie jak nr2. cardioceras,piękne jest...


ten efekt można zrobić też w kompie i nie będzie się specjalnie czego czepić :mrgreen:
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
pepey, zapewniam Cię, że "ten efekt" nie był robiony w komputerze.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
cardioceras, masz tego f-16 ze zdjęcia 1 robionego na wprost z oderwanymi wirami robionego u Zdano bo mnie nie wyszedł zbyt dobrze?
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
dany napisał/a:
Moje 105mm to zdecydowanie za mało


Ja miałam 80-320mm i dla mnie było za mało, na drugi raz to fotografuj z poza lotniska.


marfalc, muszę poszukać,
powoli i spokojnie przeglądam zdjęcia.
 

Gochulec  Dołączyła: 26 Maj 2010
dany napisał/a:
Może za rok.


raczej za dwa ;-)
 

WoRaS  Dołączył: 30 Lip 2009
cardioceras napisał/a:
Ja miałam 80-320mm i dla mnie było za mało, na drugi raz to fotografuj z poza lotniska.


Generalna zasada na chyba każdym airshow jest taka, ze ile by się tej ogniskowej nie miało to i tak zawsze jest za mało :mrgreen:

W tym roku dołożyłem do swojej Sigmy 100-300 telekonwerter 1.4 - jest lepiej ale ciągle to nie to ;-)
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
WoRaS napisał/a:
tak zawsze jest za mało


coś w tym jest :->
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Parę moich
1

2 cardioceras, o ten mi chodziło

3

4

5

6

7

8
 

schwefel  Dołączył: 17 Gru 2007
dany napisał/a:
ten był najładniejszy,sprytnie pomykał po niebie :)

Zgadzam się, Lightning był świetny. Pierwszy raz go widziałem na żywo i byłem bardzo zaskoczony jakie piękne dźwięki może wydawać rzędowy silnik tego ptaszka.

Co do reszty to szalony Grek pozamiatał wszystkich, latał może bez ładu i składu ale bardzo widowiskowo. Walka powietrzna super pomysł tylko wyszło, że nasze F16 nie dotrzymują kroku Migom (co mnie osobiście bardzo cieszy jako miłośnika tych drugich).
Francuzi i Włosi (świetnego komentatora mieli) jak zwykle klasa ale to co wyrabiali Chorwaci to było piękne.

105mm to faktycznie słaba ogniskowa, bo do palników stanowczo za mało, a znów serca (ktoś liczył ile było?) dobrze wychodziły na szerokim kącie.





 

pepey  Dołączył: 26 Lis 2008
WoRaS napisał/a:
Generalna zasada na chyba każdym airshow jest taka, ze ile by się tej ogniskowej nie miało to i tak zawsze jest za mało :mrgreen:


a mnie wręcz przeszkodziła długa ogniskowa w zrobieniu kilku dobrych ujęć. To były dane zbyt krótkie chwile na reakcje.
 

WoRaS  Dołączył: 30 Lip 2009
pepey napisał/a:
a mnie wręcz przeszkodziła długa ogniskowa w zrobieniu kilku dobrych ujęć. To były dane zbyt krótkie chwile na reakcje.


Czasem przy rozejściach rzeczywiście to był problem. Najlepiej by było mieć 18-500 f/4 (no dobra, przesadziłem , wystarczy 18-400 f/4.0-5.6 ale af ma być tak szybki jak w S100-300). :mrgreen:

Z tego powodu coraz bardziej kusi mnie ciemna strona ze swoim C100-400 ...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach