fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Nie pokazuję tego nigdzie, to są bardzo osobiste zdjęcia, w tym sensie że tylko ja wiem co zawierają i co wtedy czułem.

Tu taki skrót z 36h.

Bardzo fajnie się zapowiada :-D
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Prześledziłem od początku całą tę dyskusję i widzę już przejście od gadania do robienia. I o to chodziło! Osobiście najbardziej do mnie trafia to, co opisuje karmazyniello. To prawdziwy czad! Ale z tymi 500 km to chyba przesadziłeś? To więcej niż ode mnie do Ciebie (około 260) Musiałeś chyba dojechać do Gdańska? Żartuję, ale i podziwiam. W tym, co robisz tkwi jednak pewne niebezpieczeństwo dla Ciebie. Jeśli za głęboko w to wejdziesz, możesz utonąć. Domyślasz się o co mi chodzi? Działaj! Mimo wszystko. Będę Ci kibicował.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
technik219, Ode mnie do Lublina jest prawie 300km, w jedną stronę :-)

technik219 napisał/a:
W tym, co robisz tkwi jednak pewne niebezpieczeństwo dla Ciebie. Jeśli za głęboko w to wejdziesz, możesz utonąć. Domyślasz się o co mi chodzi?


Zawsze trzeba mieć się na baczności, ale chyba do końca nie rozumiem co masz na myśli.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
karmazyniello napisał/a:
chyba do końca nie rozumiem co masz na myśli.
Przyszła mi na myśl Diane Arbus. Nie żebym posądzał Ciebie o podobne odchyły (które doprowadziły do tego, do czego doprowadziły), ale jeśli z równym zaangażowaniem wskoczysz w ten temat ("na proste nogi"), jak o nim piszesz... Rób swoje, to wielka rzecz!
karmazyniello napisał/a:
Ode mnie do Lublina jest prawie 300km, w jedną stronę

Prosto na północ raczej :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
technik219 napisał/a:
Przyszła mi na myśl Diane Arbus. Nie żebym posądzał Ciebie o podobne odchyły (które doprowadziły do tego, do czego doprowadziły), ale jeśli z równym zaangażowaniem wskoczysz w ten temat ("na proste nogi"), jak o nim piszesz...


Pewnie, w końcu życie można stracić, albo zostać narkomanem, albo - co gorsza - spaść na margines społeczeństwa! Uważaj, Karmazyniello, nieszczęście czycha wszędzie. Bądź ostrożny!

;D
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Możecie się śmiać, bo jeszcze nie spotkaliście na swojej drodze ciężkich wariatów. Wcale nie myślałem o tym, że karmazyniello skończy jak ona. Uchowaj Boże! Co też Ci Wojtku przychodzi do głowy!?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach