Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Oki, bedziesz mial tam rzutnik i ekran? Moze jakies slajdziki by sie przywiozlo?

BTW - moze warto zalozyc watek "PPD - dojazd" gdzie bedziemy sie umawiac na wspolna podroz, partycypowanie w kosztach itp?

Sam np zastanawiam sie czy nie jechac autem ale samemu niezla kaska wychodzi ale jakby karnac sie autostradka to moglbym moze kogos z Wrocka wziasc - byliby chetni?

Moze Zorzyk tez bys do Wrocka dojechal np? Czy juz masz dojazd zalatwiony?

Pzdr
Spinner
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Moze Zorzyk tez bys do Wrocka dojechal np? Czy juz masz dojazd zalatwiony?

Chętnie bardzo, ale (już pisałem do Sołtysa) nie mogę dac gwarancji na swój przyjazd - maj jest tak daleko :-/ a u mnie rozne rzeczy się dzieją.... Ale jeżeli wszystko mi sklapuje to jak najbardziej chętnie zbiorę sie z Wrocławia z Tobą, Spinnerku! :lol: Oceniam że tak za miesiąc :-( będę miał dopiero trochę jaśniej.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
O właśnie! Rzutnik i ekran! Pomęczę Was swoimi slajdami:-))))
A jeśli by sie udało również projektor multimedialny zorganizować - to i parę diaporam cyfrowych by sie znalazło...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Co do rzutników i ekranów to nie ma problemu z wynajęciem sali konferencyjnej tyle, że za dodatkowe biedronki, ale koszty na tak zwany łeb nie byłyby duże (a za jeszcze kilka dodatkowych biedronek można zamówić serwis kawowy z ciasteczkami itp. :mrgreen: ) ... tyle, że ktoś (nie pamiętam kto) pisał mi, że skoro trzeba będzie za tą przyjemność dopłacić to nie ma sensu się w to bawić - z drugiej strony gdyby ktoś rzutnik czy projektor przytargał to może dałoby się wynegocjować pożyczenie ekranu i slajdowisko zrobiłoby się w miejscu, w którym będzie można sobie wieczorem posiedzieć bez konieczności przemieszczenia się z tego miejsca. Jak byłem w hotelu to specjalnie rozglądałem się po tej salce i nawet bez ekranu dałoby radę slajdy wyświetlić. Prócz tego plusem jest to, że "serwis kawowy" można zrobić samemu, według uznania i z czymś innym zamiast kawy ;-)

Co do dojazdu - mam całą bazę odnośnie tego kto, czym i skąd przybędzie oraz czy ewentualnie będzie miał wolne miejsca i czy jest ewentualnie chętny aby kogoś zabrać :-) Myślałem, że po prostu osoby, które deklarowały, że nie wiedzą czym dojadą będę kierował do osób z ich okolic, którę są chętne kogoś wziąć na przyczepke, ale może rzeczywiście po prostu to zbiorę do kupy, wstawie w wątek "PPD - dojazd" i sami będziecie się między sobą umawiać a oprócz tego umieszcze w tym wątku linki do mapek dojazdowych :idea: :-)

 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Klasyczny rzutnik - wprawdzie nie najwyższego lotu, ale rzutnik:-) mogę do bagażnika wrzucić. Ekranu ani rzutnika multimedialnego niestety nie mam.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zapytam w pracy, mamy jakiś Sony. Może uda sie pożyczyć.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Nie znam się na tych nowomodnych wynalazkach.
Acer Projector PD525 Series może być?
Jeśli tak, to zarezerwowałem służbowy od popołudnia 17 do rana 21 maja.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja mam taki stary, czeski ekran -jakieś metr na metr. Nie znam się na tym w ogóle i nie wiem, czy to nie jakaś chała - ale mogę zabrać jakby się miał przydać.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dickett - niewiele się znam na tych projektorach, ale sprawdziłem googlami specyfikację i wydaje się, że pownien być Ok:-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
powinien być Ok:-)

Podtrzymuję wobec tego rezerwację; mam nadzieję, że w maju właśnie w te dni, nie wypadnie jakaś prezentacja.
Co z ekranem?
Ten co mamy jest trochę przyduży do transportu niezbyt dużym, osobowym pojazdem.
Ale jak będzie mus ...
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tylko zarezerwuj tez instrukcje obsługi - bo jest nas na razie dwóch takich co się na projektorach multimedialnych nie znają;-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Tylko zarezerwuj tez instrukcje obsługi

Sprawdzałem "torbę" rezerwując - instrukcja była.
Może do maja nikomu się nie przyda.
...........
Czekam na wypowiedź w sprawie ekranu.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja jak już pisałem ekranem nie dysponuję:-(
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
dickkett napisał/a:
Czekam na wypowiedź w sprawie ekranu.

napisałem w odniesieniu do wcześniejszego:
Cytat
Ten co mamy jest trochę przyduży do transportu niezbyt dużym, osobowym pojazdem.
Ale jak będzie mus ...
Może ktoś ma poręczniejszy lub bliżej WAŻNEJ miejscowości. ;-)
Albo większe autko?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja napisałam, że mam ekran - tylko napiszcie czy się nada:
produkcji czeskiej, metr x metr [około], niby jakiś perełkowy, ale HGW. Do golfa się zmieści bez problemu. I rzutnik typu diapol [??], też jakby co jest w piwnicy.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
dickkett, suuper :mrgreen: :-B
mygosia, suuuper :mrgreen: :-B

Coprawda ani na projetorach ani na ekranach się nie znam, ale ii tak suuuper :mrgreen: :-B

Marek Wyszomirski napisał/a:
bo jest nas na razie dwóch takich co się na projektorach multimedialnych nie znają

trzech, trzech :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sołtys napisał/a:

Marek Wyszomirski napisał/a:
bo jest nas na razie dwóch takich co się na projektorach multimedialnych nie znają

trzech, trzech :-P

Czterech - czy pozwolicie dopisać się do pentaksjańskiej (czy jakieś tam) listy nie znających się na projektorach multimedialnych.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żeby tylko ktoś nie pomyślał, że ja się niby znam projektorach multimedialnych - co to, to nie ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
a ja się znam [dumna_go_rozpiera]



Każdy potrafię rozkalibrować, mam w tym duże doświadczenie * :mrgreen:
Umiem także unieruchomić takowe urządzenia. **


* i **
niestety nie jestem biegły w odwracaniu tych procesów :mrgreen: , ale ja mówi Jarek - szklanka w połowie jest pełna :-P
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Na rzutnikach multimedialnych też się nie znam :mrgreen: , ale mogę (jak będę jechał własnym autem) zabrać rzutnik na slajdy.
:-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach