dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
tref, żeby nie zaśmiecać wątku :-) , proponuję założenie stosownej listy nieznających się. :-)
PS
Mamy jasność co do środka (rzutnik).
Każdy rzutnik ma dwa końce.
Jeden (ekran) jest prawie rozwiązany.
A drugi koniec?
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref, my będzieli musieli zacząć od uruchomienia. Mam nadzieję, że to też umiesz:-) Bo jeśli nie - tzreba będzie czytać instrukcję - oby nie zbyt grubą...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Tref, my będzieli musieli zacząć od uruchomienia. Mam nadzieję, że to też umiesz:-) Bo jeśli nie - tzreba będzie czytać instrukcję - oby nie zbyt grubą...


Podlaczenie jest dziecinnie latwe, wystarczy AC, VGA badz DVI, HDMI, Coaxial itd..., projektor sam znajduje zrodlo obrazu...
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
milo napisał/a:
Podlaczenie jest dziecinnie latwe, wystarczy AC, VGA badz DVI, HDMI, Coaxial itd..., projektor sam znajduje zrodlo obrazu...

Dobre sobie - a prawa Murphyego? ;-) Ale zawsze pozostaje tajna metoda informatyków czyli reset ;-)

Rzutnik tradycyjny też mam - nie jest powalający ale na kilku zjazdach pentaxowych się już spisał. Jakby co żaden problem.

Co do ekranu to mój jest kiepski. Mogę zabrać z firmy ten co miałem w Łebie ale nie wiem jeszcze na 100% jak będę jechał i to może być problem.

Co do drugiego końca to parę slajdów postaram się przygotować i pokazać.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Tref, my będzieli musieli zacząć od uruchomienia.

kuźwa .. pracuje teraz na prasie numerycznej za grube miliony a głupiego projektora nie potrafię włączyć :oops: ;-) ... aa to nie wystarczy wpiąć kabel w odpowiedni port, nacisnąć odpowiedni przyciski ii wziuu-pstryk-klik-pipipi ii będzie git? :roll: to przecież nie może być trudne :roll:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Maciek napisał/a:
Dobre sobie - a prawa Murphyego?


tego sie nie przewidzi...
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
A wracajac do drugiego końca - walizeczka ze slajdami czeka:-) Tylko że... te slajdy z cyfry naświetlane... Jeden nawet był robiony na Superii, potem skanowany i naświetlany ze skanów...
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Piszecie nie o drugim końcu a o wsadach do niego ;-)
Rzutnik trzeba do czegoś przyłączyć (nie tylko do zasilania).
Ktoś zabierze notebooka lub jakieś inne ustrojstwo posiadające kartę graficzną i czytnik CD/DVD?
Własnym notebookiem nie dysponuję, w pracy i w domu siedzę przy stacjonarnym.
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mam wrażenie że w dzisiejszych czasach rozwoju fotografii cyfrowej to co najmniej kilka notebooków będzie:-) Ja swojego zabieram i jestem przekonany, że nie będę jedynym. Jeszcze tylko o jakimś zestawie nagłaśniającym warto by pomyśleć - do diaporam się przyda. Niby jakieś głośniczki do laptopa mam, ale do prezentacji w większym gronie za słabe będą...
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Ja swojego zabieram i jestem przekonany, że nie będę jedynym.

I o to mi chodziło.
Maciek, wspominał prawa Murphyego.
Bywa, że jak coś mają zabrać wszyscy to okazuje się, że nie zabrał nikt :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Niby jakieś głośniczki do laptopa mam, ale do prezentacji w większym gronie za słabe będą...


Ja mam takie nawet sympatyczne Logitechy, wiec jesli bym z Toba jechal to moge je wziac....
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
W związku z prawami Murphy'ego zwracam uwage wszystkim deklarującym zabranie dowolnego sprzętu AV na konieczność przywiezienia wszelkiego rodzaju kabelków aby to wszystko połączyć- łącznie z kabelkiem sieciowym. Doświadczenie uczy, że najczęściej właśnie jego brakuje,lub bywa uszkodzony, lub nietypowy i nie pasuje do gniazdka :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Jeszcze tylko o jakimś zestawie nagłaśniającym warto by pomyśleć
z tego co wiem to i to się w Ameliówce znajdzie - tylko nie wiem czy jest to przenośne .. ale się dowiem :->
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ok no to odnośnie rzutnika multimedialnego odpisali mi, że za 100zł można będzie od nich pożyczyć - w sumie jakby zrobić ściepe narodową to dużo nie wyjdzie, a ktoś nie musiałby tego ze sobą taszczyć ... aczkolwiek jakbyś dickkett wzioł ten o którym wspominałeś to też piknie :) .. tyle, że właśnie odpisali mi odnośnie rzutnika, a nie odpisali odnośnie ekranu :-| dlatego mygosia jeśli nie będzie dla Ciebie problemu z przewiezieniem ekranu to jeszcze się przypomne odnośnie tego przed przyjazdem :roll:

mygosia, odnośnie koników to odpisali: "Jeśli chodzi o jazdę konną - istnieje taka możliwość w Ciekotach, w ośrodku agroturystycznym. Ośrodek ten znajduje się ok.4 km od naszego hotelu." no ale właśnie też nie odpowiedzieli jakie są koszta, ile koników itd. nie mniej możliwość jest. Gdybyś nadal była zainteresowana to podpowiedz proszę o co ich jeszcze spytać ewentualnie (oprócz np. dokładnego adresu :roll: )
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
aczkolwiek jakbyś dickkett

OK! nadal jest zarezerwowany.
Szczegóły (ekran) zostawmy na "kilka dni przed wyjazdem".
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wezmę ekran - przypomnijcie mi jeszcze później, bo mogę zapomnieć :-D

Odnośnie koników - fajnie, że są. Myślę, że na razie każdy, kto jeździ/chce spróbować, niech zaopatrzy sie w wygodne obuwie. Jakbyśmy narzekali na nadmiar sił i niedobór atrakcji [w co śmiem wątpić], to zadzwonimy i się zorganizujemy. No chyba, że chcesz sołtys wciągnąć to do programu obowiązkowego :-D

Ja, w każdym bądź razie, biorę cały "osprzęt" 8-)
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
A ja mam takie pytanko, czy planujecie może wyjście w "góry" :-P któregoś dnia? Bo tak się szczęśliwie :-P składa, że akurat ;-) w tych dniach będę w Górach Świętokrzyskich :-> tylko po drugiej stronie Pasma Łysogórskiego. Może spotkamy się gdzieś po drodze :-) .
 
Adampio  Dołączył: 28 Maj 2006
Marek Wyszomirski napisał/a:
Tylko że... te slajdy z cyfry naświetlane... Jeden nawet był robiony na Superii, potem skanowany i naświetlany ze skanów...

Marku gdzie i za ile sie to robi?!!
Bo ja od zawsze chcialem sobie wykonac "przerywniki" z napisami do sladow z podrozy po swiecie ale nigdzie tego nie znalazlem a nie bylem az tak zawziety zeby fotografowac ekran komputra :shock:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Adampio napisał/a:
Marku gdzie i za ile się to robi?!!
www.skanowanie.com.pl
Jakub Jewuła
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dokładnie tam robiłem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach