jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
dlugas1982 napisał/a:
Hakro, jaki żart ?
To odpowiedź na posta Keek. Wątek został wzbogacony o OT z tematu: Fajne zdjęcie widziałem.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
czyli jak zwykle OT, potrafią one się u nas pojawić i czasem nawet namieszać :-)

i bardzo dobrze ;-)
 

JanKowalska  Dołączył: 15 Sie 2010
Ponad 300 prac i ja mam teraz zagłosować, zanim przebrne przez te wszystkie ojtusie i killerów to mi się mózg zlasuje i na byle co zagłosuje :-> no i w efekcie wyjdzie... "nagroda publiczności"
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Wszelkie ogólnodostępne konkursy, w których głosują "internauci", a nagrody są nietrywialne, na cokolwiek: zdjęcie, logo, banner, program, ciastko z kremem, są z gruntu skazane na kompromitację i konieczność radzenia sobie przez organizatorów ze wstydem i skandalem. Jeśli dzisiaj ktoś jeszcze wpada na pomysł, żeby coś takiego zorganizować, jest idiotą i w sumie powinien się wstydzić, więc ok. Rzekłem :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Może pytanie z kosmosu lekko, ale jak ma się stanowisko SANEPIDU o pracy w piekarni z gołym spoconym torsem ? niezbyt estetycznie i chyba też nie higienicznie to wygląda jak spocony focio gniecie bułki i się tuli do chlebka :evilsmile: http://newsreportaz.newsw...wszedni,67445,4

Chyba że piec i jego temperatura wypala wszystko co skapnie z panów i dlatego sprawy nie ma. ;-)
 

kolouker  Dołączył: 05 Wrz 2010
jorge.martinez napisał/a:
I po konkursie


W sensie dosłownym i przenośnym :)
Masakra, gorzej niż z konkursem street photo u olympusa.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ojtuś niestety nie wygrał :-/
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
E tam Ojtuś. Eliminacja zabójcy to jest dopiero granda!
http://newsreportaz.newsw...zabojcy,68052,0

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach