Zwycięzcą TKT_006 powinien być autor zdjęcia nr?
1
5% Complete
2 (5%)
2
5% Complete
2 (5%)
3
12% Complete
5 (12%)
4
0% Complete
0 (0%)
5
7% Complete
3 (7%)
6
51% Complete
20 (51%)
7
0% Complete
0 (0%)
8
5% Complete
2 (5%)
9
10% Complete
4 (10%)
10
0% Complete
0 (0%)
11
0% Complete
0 (0%)
12
2% Complete
1 (2%)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A ja postanowiłam iść po bandzie i zamiast dwóch dałam trzy :-)
Takie było moje przeznaczenie, bo jak myślałam o temacie, to od razu mi się nasuwało: "A czemu nie trzy?" i co rusz widziałam fajne scenki na "Trzy".

Więc dałam to - na przekór ;-) I żeby było inaczej - bo wiedziałam, że wszyscy się będą trzymać tematu :mrgreen: A tak, to nie jest nudno :-P

Co do 7, to intryguje mnie co to ta część w lewym dolnym rogu? Nie wiem czemu, ale pasował by mi tam pistolet :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mygosia napisał/a:
Co do 7, to intryguje mnie co to ta część w lewym dolnym rogu?

Zdaje sie, ze to jest jakis motocykl :?:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
mygosia napisał/a:
Co do 7, to intryguje mnie co to ta część w lewym dolnym rogu?

Zdaje się, ze to jest jakis motocykl :?:
To jest chyba ta sama pani z jakichś targów, którą niedawno pokazywał (między innymi) któryś z forumowiczów.
Tam był i motocykiel, i pani była tak samo ładnie ubrana.
 
gatto_nero
[Usunięty]
A skąd u was ta pewność, że to pani?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zmuszony jestem do zmobilizowania Was do glosowania :lol:

[ Dodano: 2007-04-04, 23:54 ]
aha, gdzie sa autorzy? Pisac, komentowac, marudzic... :mrgreen:
 

SNECZKU  Dołączył: 21 Kwi 2006
Miała na imię Monika...
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
nie wiem czemu, ale 9tka kojarzy mi sie z Zaphodem Beeblebrox'em. Moze ktos kojarzy te fragmenty ? :-) Tak mnie jakos naszlo ...

"[..] - A teraz wy słuchajcie! - powiedział głos. - Nie macie do czynienia z tępymi kretynami, którzy walą w co popadnie, mają niskie czoła, świńskie oczka i nie potrafią o niczym porozmawiać! Jesteśmy dwoma inteligentnymi, wrażliwymi facetami, których pewnie polubilibyście, gdybyśmy się spotkali towarzysko! Nie włóczę się, strzelając dla zabawy do ludzi, żeby się potem przechwalać w podejrzanych spelunach dla kosmicznych włóczęgów jak niektórzy gliniarze, których mógłbym wymienić! Włóczę się, strzelając dla zabawy do ludzi, a potem wypłakuję się godzinami mojej dziewczynie!
- A ja piszę powieści! - dołączył się drugi. - Chociaż jak na razie żadnej nie wydano, więc lepiej się pilnujcie, bo mam dzisiaj paskudny humor.
Oczy Forda wyszły z orbit.
- Co to za faceci?!
- Nie wiem - odpowiedział Zaphod. - Chyba wolałem, kiedy strzelali.

* rozmowa z galaktycznymi policjantami "

"Dość długo trwało, nim Trillian rozgryzła Zaphoda. Jedną z największych trudności było nauczenie się odróżniać, kiedy udaje głupiego, by ośmielić swych rozmówców, kiedy udaje głupiego, bo nie chce mu się myśleć i woli pozostawić to komuś innemu, kiedy bezczelnie udaje głupiego, by ukryć, że tak naprawdę nie wie o co akurat chodzi, a kiedy rzeczywiście jest głupi."

"Wszechświat, jak już wcześniej wspomniano, jest tak niewyobrażalnie wielki, że jego rozmiary mogą wywołać zawroty głowy. Większość istot myślących chętnie o tym zapomina w imię świętego spokoju. Wielu z ochotą przeprowadziłoby się do jakiegoś mniejszego miejsca, bardziej pasującego do ich horyzontów myślowych. Większość żywych istot rzeczywiście to robi."
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
aha, gdzie sa autorzy? Pisac, komentowac, marudzic...


a co tu marudzic. Fotki fajne, mi osobiscie najbardziej podoba sie zdjecie nr 6. Fotka nr 12 troszke nie widze zwiazku, a fotka nr 8 to chyba powinna byc w nastepnym konkursie pt. TKT_xxx_"TRZY"

tref napisał/a:
Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale osoby w tle też idą parami.


sam dwojki, jezeli tak liczyc to jestes bezapelacyjnym zwyciezca tego konkursu :-P
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Sam nie wiem tak na prawde... ja najpierw chcialem potraktowac temat powaznie ze czlowiek to ogolnie jakos tak jest skonstruowany ze wszystko ma w parach.. dwoje oczu, dwie dziurki od nosa, dwie rece, nogi, posladki... potem jednak splycilem go maksymalnie odcinajac to co mniej wazne i pozostawiajac DWA... a wlasciwie dwie ;)
Jesli zas chodzi o nie moje zdjecia , to technicznie i artystycznie urzeklo mnie zdjecie 6. Tref faktycznie dales ciala z tymi rysami, mozna je bylo usunac po skanie ale musze przyznac, ze jako reporterka na temat jest calkiem fajne. dziewiatka jakos mi za to kolorystycznie nie podchodzi choc zdjecie ma jakis taki magnetyzm. W sumie to nie wiem jeszcze na co glosowac....
Pozdrawiam
Grzesiek


Ps.
Na posladki Ania sie nie zgodzila :lol: :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Aspius napisał/a:
Na posladki Ania się nie zgodzila


mogles zrobic wielokrotna ekspozycje, na posladki piersi nalozyc :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
asklop napisał/a:
na posladki piersi nalozyc
To chyba w Afryce.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jarek Dabrowski, twoje poczucie humoru czasem mnie na prawde rozwala ;) ;) ;)
znow lzy w oczach ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
ps.
Ania nie ma nic wspolnego z afryka ... to zreszta chyba widac :)
 

Cynamonka  Dołączyła: 15 Sty 2007
a to ja nie wiedziałam, że trzeba się tłumaczyć:) myślałam, że ma być bardziej tajemniczo.. trochę mnie nie było i od razu coś przegapiłam.. chyba..
trochę mnie załamały wasze komentarze, bo ja jakoś kurczę widzę związek tej nieszczęsnej dwunastki z tematem:>
ale to może być kwestia przeciążenia w każdym aspekcie..jakie mnie dopadło..

Urzeka mnie 6..bawi 7, zwróciłam uwagę też na 5.. troszkę za dużo jak dla mnie się tam dzieje, aczkolwiek faktycznie w ramach tematu.. 9 trochę mnie przeraza:)
pozdrowienia dla wszystkich
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Cynamonka napisał/a:
a to ja nie wiedziałam, że trzeba się tłumaczyć:)

Nie bój nic ;-) Dla mnie tłumaczenie idei zdjęcia i jak się ono ma do tematu jest lekko bez sensu - albo zdjęcia ma w sobie "coś" i się broni samo, albo żaden komentarz mu nie pomoże. Więc ze swojego gniota objaśniać się nie będę. Ot, partię cyków koleżanka małżonka przeglądała i powiedziała, że na "tym" ujęciu jest ciekawy motyw. Akurat pod temat pasujący, to pchnąłem do Trefa, co mi tam ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ogłaszam zakończenie głosowania. Wesołych świąt i owocnej pracy nad TKT_007!
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007


dzieki :-)

Najlepszego ...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
uuu, nie jestem zaskoczony wynikiem, ale druzgocącą przewagą i owszem.

Tym razem mój faworyt nie wygrał :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Jarek Dabrowski, też jestem zaskoczony przewagą, aczkolwiek chyba pierwszy raz zagłosowałem na zwycięzcę :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Brawo Pat! Widze ze oplacalo sie na wycieczke pojsc :)
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
a tak wygladalo w kolorze :


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach