Zwycięzcą TKT_008 powinien być autor zdjęcia nr?
1
1% Complete
1 (1%)
2
3% Complete
2 (3%)
3
3% Complete
2 (3%)
4
5% Complete
3 (5%)
5
71% Complete
43 (71%)
6
1% Complete
1 (1%)
7
1% Complete
1 (1%)
8
3% Complete
2 (3%)
9
3% Complete
2 (3%)
10
5% Complete
3 (5%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
TKT_008 __ "ZAZDROSZCZĘ"
ÓSMA EDYCJA KONKURSU nosi tytuł: ZAZDROSZCZĘ.

Ważne informacje:
1) Termin nadsyłania upływa 17.04.2007
2) Regulamin konkursu
3) Ankieta uruchamiana będzie w nocy z wtorku na środę i potrwa 72h.
4) Podczas ankiety zdjęcia nie będą podpisane, lecz można swobodnie pisać opinie.
5) Prace proszę przysyłać na adres: kontaktZforum[małpa]poczta[kropka]fm
w temacie podając: TKT_xxx_nick.
Plik proszę nazywać TKT_xxx_nick.jpg
[zwracam uwagę na wielkość liter w nazwach!]

Temat został wybrany zgodnie z algorytmem (poszczególne kroki poniżej):
Ad A) wynik kroku algorytmu -> Cynamonka
Ad B) wynik kroku algorytmu -> cecha (część całkowita z dzielenia) z 4/2, czyli C = 2 zakładka
Ad C) wynik kroku algorytmu -> wielokrotność 2*C = 16 post od dołu
Ad D) wyraz 35 (wielokrotność 7) to zazdroszczę (poniżej przedstawiam wylosowany post)
___________________________________________________________________________
PostForum: Hyde Park Wysłany: 2007-03-03, 14:18 Temat: Witajcie kochani!!
___________________________________________________________________________
Cytat
annuszka napisał/a:
a w krk mysle ze bedzie mozna zrobic jakies pentaxowe spotkanie przy piwku :D

No tak, Annuś jest specjalistką od spotkań:) Kraków jest najbardziej spotkaniowofotograficznym miejscem w naszym pięknym kraju i już Wam zazdroszczę:>
Ann, nie wolno!

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdjęcie 1



Zdjęcie 2



Zdjęcie 3



Zdjęcie 4



Zdjęcie 5



Zdjęcie 6



Zdjęcie 7



Zdjęcie 8



Zdjęcie 9



Zdjęcie 10

 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Jakas cienka ta edycja... Ale w sumie temat trudny...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Ropuszki Ci się nie podobają ?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Zdano napisał/a:
Ropuszki Ci się nie podobają ?


Tem mam takie, mysalem nawet zeby dac. A S...u ma plame na matrycy ;)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
3-ka jest IMO świetna. Tylko że nie rozumiem związku z tematem. No chyba, że kontekst polityczny, ale i tu zazrościć raczej nie ma czego ;-)

[ Dodano: 2007-04-18, 00:21 ]
Przez chwilę miałem dokładnie taki sam pomysł jak 6-ka.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja chyba głupieję na starość, bo części zdjęć nie rozumiem.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Jarku, spoko, przyjdzie tref i dorobi do każdego taką interpretację, że proszę siadać :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Szczegolnie 3...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja mam takie pojejrzenie, że prawdopodobnie na każdym jest coś o zazdrości. Tytuł odcinka mi tak podsuwa.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
O, właśnie zrozumiałem siódemkę. Chyba.

A tak swoją drogą, to po winiecie autora poznacie ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja jednak wolę poczekać na interpretacje Trafa. Ale żeby tak dał je do wszystkich zdjęć, a nie tylko swojego :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Jarku, nie tylko po winiecie ;-) Zdjęcie z pomysłem, ale... boli, auć.

[ Dodano: 2007-04-18, 00:37 ]
matb, ty też? ;-) Tref, nie daj sie prosić.
 
mnhck  Dołączył: 01 Mar 2007
witam,
moj pierwszy post na forum.
5 jest rewelacyjna :)
od pewnego czasu sledze konkurs (pare glosow tez oddalem) - ta edycja poki co rzadzi!

pozdrawiam.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
5 (i 9) :-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Czy w 9 ten pan zrobił siku pod siebie? Bo może to by coś wnosiło do interpretacji?
Mnie się w ósemce emocja podoba. Taka zazdrość wyprana z zawiści ;-)
 
mnhck  Dołączył: 01 Mar 2007
a czy obraczke to sie przypadkiem nie nosi na prawej?
(zonaty jestem, a sie zastanawiam)
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
matb napisał/a:
Czy w 9 ten pan zrobił siku pod siebie?


pod siebie to widzowie narobili, jak to zobaczyli - zdjecie z ob[d]chodow Nowego Roku Gdanskich Morsow :-) ) A zima wtedy mrozna bylaaa ...

* 1 styczen 2006r.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jak zacząłem czytać Wasze posty o interpretacji, to mnie ścisnęło, mrygnęło... no muszę zatem swoje grosze porozrzucać.
Zatem:
1) - Jak w mordę strzelił pijaczek po lewej. Po prawej rodzinka. Zazdrośćmy razem, jak i każdy z osobna! Chyba wiadomo, że nie chodzi o tę blondi, nie chodzi o czapkę-pilotkę. Auto klassssa. [merc z tyłu zazdrości temu czarnemu, że jego nie podziwiają]

2) zmęczony on wlazł na niemniej zmęczoną oną. Zdjęcie prawdopodobnie miało na celu ukazanie zazdrości [wyrażanej przez żaby] tego, że tak słodko się śpi przed monitorem oglądając TKT :-P

3) Tu nieco politycznie, nie da się uniknąć - zatem autor miał chyba na myśli: pekińczyk - taka Chińska dygresja, kaczuszka/orek spoglądający w stronę budowli wnoszonych w "Maskwie". Hmm, czyżby prorocza inwazja się szykowała? A człowiek? Człowiek to obserwator z zachodu [co to niby pilnuje "wolności wyborów"]. I tak przewrotnie się nasuwa: Czego tu zazdrościć?

4) Zazdrość,dziewczyna zazdrości szkieł adidasa! Po co komu takie szkła, skoro słońce nawet loda nie potrafi roztopić? Głos wewnętrzny mówi: Oddawaj te okulary!

5) Niestety autor wykazał się daleko posuniętym podglądactwem. Obraz przedstawia trzy kobiety z cieknącą ślinką patrzące na torby z zakupami! Jak to baby, zawsze zazdroszczą nowych ciuchów!

6) taa, na próżno można doszukiwać się na zdjęciu zwiędniętego tulipana z zazdrością patrzącego na pokazany na planie pierwszym kwiat. Zazdrość jest tak wielka, że doprowadziła do niebytu! Autor wykazał się pewną niespójnością [autor przysłowia rzecz jasna], bowiem mówi się zzieleniał z zazdrości, zatem skąd u diabła ten stereotyp z innym kolorem kwiatu?

7) Lewa ręka, po amerykańsku, pozazdrościła prawej możliwości noszenia obrączki. Kara jest surowa. I tylko "drażniciel" pozostał, face2face!

8) Chłopcy próbują przywrócić równowagę, bowiem owoce umieszczone "w deserze" parami nie mają równych statusów. To jedna wisienka jest wyżej, to jeden ananas jest bardziej pionowo. Kulinarna architektura to sprawa nieprosta, pozazdrościć chłopcom poczucia estetyki!

9) Postać na zdjęciu pozazdrościła Neptunowi pojemności pęcherza. Model postanowił zebrać morze kropel na plaży, tuż tuż przy morzu "natury".

10) Kieliszków jest więcej, ale czajniczek i tak ma większą pojemność. Siły zebrane w postaci kubeczków i kieliszków nie są w stanie dorównać gwiżdżącemu! Modelki pilnują, żeby się w pokoju nie zagotowało ze złości [zazdrości]!


Powyższe interpretacje są moim i wyłącznie moim zbiorem myśli. Autorzy pewnie mieli na myśli coś zupełnie innego pokazując swoje zdjęcia, ale cóż, nie każdy odbiorca musi być normalny! Tego regulamin "świata" nie przewiduje! :mrgreen:
Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam, nie taki był mój cel :-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
najlepsza fota - 5

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach