Zwycięzcą TKT_009 powinien być autor zdjęcia nr?
1
3% Complete
1 (3%)
2
48% Complete
14 (48%)
3
10% Complete
3 (10%)
4
10% Complete
3 (10%)
5
0% Complete
0 (0%)
6
10% Complete
3 (10%)
7
10% Complete
3 (10%)
8
6% Complete
2 (6%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zachęcam do głosowania, wybór niewielki, więc można szybko popatrzeć co się podoba a co nie i oddać głos na miarę czyjegoś zwycięstwa. :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref, coś mi za długo trwają te głosowania :-/ Moze tak skrócić je o 1 dobę?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Eh, skoro edycja zakończona czas się przyznać do małej manipulacji. Ponieważ ilość fotek w tej edycji była mała i wynosiła 6, postanowiłem podstępnie dodać jeszcze jedno moje zdjęcie. Pierwsze 6 fotografii to zdjęcia konkursowe. Zdjęcie nr 7 wstawiłem z premedytacją - jestem jego autorem. W czwartek byłem momencik na mieście i ustrzeliłem panią z ramką. Nie mogłem się powstrzymać, więc wstawiłem zdjęcie nr 8. Eksperyment okazał się udany. Oba dodatkowe zdjęcia zyskały "fanów". Oczywiście ryzyko polegało na tym, że mogłem odebrać głosy sam sobie. Wliczone ryzyko, ale skoro wpłynęło tak mało zdjęć, to chciałem nieco uatrakcyjnić edycję. Zwłaszcza, że imho wstawione zdjęcia nie są gniotami, w ostateczności mogę się zgodzić na określenie gniotki. :mrgreen: Tak oto Szanowni Forumowicze edycję TKT_009 wygrał Michu, a ja mam satysfakcję, że każde moje zdjęcie znalazło zwolenników. Punktacja bez zmian, czyli dwa ostatnie zdjęcia nie przyniosą mi zysku w postaci pkt. Uzupełnię jedynie statystykę oddanych głosów [ale statystyka ta jest poza konkursem-ot, czysta ciekawość-dzieciaki lubią tabelki, tak? taaaak! :-P [parafraza Młodych Wilków].
Dziękuję uczestnikom i wyborcom. Do wtorku czekam na zdjęcia do edycji TKT_010, czyli ostatniej w serii I. Zachęcam do uczestnictwa!

[ Dodano: 2007-04-28, 02:48 ]
Cytat
tref, coś mi za długo trwają te głosowania :-/ Moze tak skrócić je o 1 dobę?
nie, do końca serii I [czyli jeszcze jedna edycja] pozostaje bez zmian.
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
ktoś oze wyasnic o co chodzi z tą oponą ?:D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kosafwc, wstydziłbyś się pytać o takie rzeczy. To tak, jakbyś zapytał co oznacza SMC na obiektywie...

Trochę technikaliów, by rozwiać wątpliwości, czy czasami nie był to Shop (a wiatr doprowadzał mnie do furii).

 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref, podpisz zdjecia, zeby bylo wiadomo, ktore jest czyje

[ Dodano: 2007-04-28, 08:57 ]
Michu, na tym zdjeciu wyglada to jak prawdziwa rodzinka :mrgreen:

[ Dodano: 2007-04-28, 08:58 ]
powiem szczerze, gdyby na zdjeciu nr 8 w tej ramce byla fotka, bylby to moj typ :-P
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Wiedziałem, wiedziałem, ze Michu wygra :mrgreen: w końcu shackować taką ankietke to noproblem :mrgreen: :-P :-B
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
a ja sie nadal pytam o oponę ;]
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kosafwc napisał/a:
a ja się nadal pytam o oponę ;]

Bo widzisz, opona powinna byc ostra. I lezeć koło drzewa. A najlepiej na brzegu. Drzewo pochyłe. A tu nie ma opony, że o pochyłym nie wspomnę. Ot i cała tajemnica 8-) ;-)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
kosafwc, zrozumiales co napisal zorzyk :mrgreen:

jak nie to poszukaj jednego zdjecia w dziale fotografia
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
;] ha ha ha ;]
Pytam się bo odniosłem wrazenie, że z oponami się tu jakaś grubsza historia ukuła ;]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach