rbucz  Dołączył: 01 Gru 2006
warga napisał/a:

Ja nie wiem, po co ludzie takie bzdury wypisują. Czyżby marketingowiec konkurencyjnej firmy się dorwał do komputera? A może są jakieś różne od mojej wersje K-5.... K-5 ma kilka grzeszków, jak każdy sprzęt, ale akurat te wywody są idiotyczne. Półprofesjonalista się znalazł :-P
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
rbucz napisał/a:
Ja nie wiem, po co ludzie takie bzdury wypisują

Jakie "tempora" takie "mores". Wypisuje się, co ślina na język przyniesie. :-/
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Mnie najbardziej ubawiło wstawione do rubryki Zalety:
Cytat
spora ilość zaimplementowanych ustawień aparatu co może być zaletą i wadą.


Niech się chłop zdecyduje, czy ta implementacja ustawień (co to za cholera) to zaleta, czy wada?
:mrgreen:

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
W dodatku jest to oczywista nieprawda, bo nie ma ani programu, ani zaimplementowanego ustawienia dla piesków i kotków.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Benek napisał/a:

Niech się chłop zdecyduje, czy ta implementacja ustawień (co to za cholera) to zaleta, czy wada?
:mrgreen:


Pentax K-5 to ma, więc to wada.
Gdyby nie miał, to by było wadą. To oczywiste.
 

pazuzu88  Dołączył: 14 Kwi 2011
Cytat
Poza tym zbyt duża ilość nastaw wydłuża czas korekty ustawień aparatu, a tym samym uciekają ciekawe foty.


Mi właśnie w k-r tego brakuje. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o sprzęcie foto będzie widział że to jakieś bzdury. No z niczym nie mogę się zgodzić co ten ktoś napisał. Cena? Ingerencja w Raw? Ergonomia? Przecież nawet nikoniarze miedzy wierszami mówią że k-5 jest najlepszą puszka aps-c, właśnie dzięki tym rzeczom.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Cytat
Poza tym zbyt duża ilość nastaw wydłuża czas korekty ustawień aparatu, ...

No bo kto to widział, żeby ustawiac coś w aparacie. Nie wystarczy wycelować /albo i nie/, a aparata sama zrobi zdjęcie ?
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
jorge.martinez napisał/a:
Pentax K-5 to ma, więc to wada.
Gdyby nie miał, to by było wadą. To oczywiste.

No nie tak oczywiste. No bo dlaczego to umieścił w rubryczce Zalety, skoro to wada?

No chyba, że Zaletą jest to, że Pentaks ma jakąś Wadę!?
:mrgreen:
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Widać konkurencja działa i robi wszystko, żeby tylko ktoś nie pomyślał o kupnie K-5

Ciekawe czy ten "recenzent" w ogóle mial K-5 w ręce, bo nie wspomniał o nieobracających się zdjęciach na podglądzie :-) A co małego i ciemnego wyświetlacza, to nie bardzo wiem o co chodzi, bo nie znam lustrzanki, która miałaby większy... Zresztą to jeden wielki bełkot.

A swoją drogą mi tam zabrakło w tej ocenie jednego koronnego argumentu, mianowicie wysokie ceny szkieł i mały wybór. Taki ostateczny argument ;-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Nie przesadzacie z tymi spiskami? ;-)
Jak dla mnie jakiś świeżo-upieczony, nastoletni właściciel d3100 / 1100D wszedł pocwaniakować i "pofanbojować". Ot, błędy młodości... :mrgreen:
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Benek napisał/a:
Nie przesadzacie z tymi spiskami? ;-)
Jak dla mnie jakiś świeżo-upieczony, nastoletni właściciel d3100 / 1100D wszedł pocwaniakować i "pofanbojować". Ot, błędy młodości... :mrgreen:


Dobry trop, bo gdyby miał d5100/60d to by napisał o uchylnym ekranie, a raczej jego braku :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach