fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Tia, no i zapomniałem :mrgreen:

ja również :oops:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Gdyby faktycznie było raz na tydzień, można by w miarę pamiętać, ustawiać jakiś alert w telefonie albo co ;) różnie dni, różne godziny, może być śmiesznie ;)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Milo to kiedys organizował, zbierał zdjęcia i wstawiał.
Było tak może 3-4 razy jakieś 3 lata temu. Albo raczej 3,5. Była wiosna, kwitły irysy.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
A ja sobie Nieostry autoportret zrobiłem
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
A mówiłem że było ;) oczywiście nie przeszkadza to temu aby miało być jeszcze raz... w takie społeczności i w takim czasie jak to forum istnieje można by zaryzykować stwierdzenie, że wszystko już było ... ;)
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
W tamtych edycjach komentowało się zdjęcia. proponuję wrócić do tego zwyczaju.
Radekone fajny pomysł. podoba mi się.
 
madhatter  Dołączył: 04 Kwi 2010
Nie zapomniałem, tylko nie wiem czy to mnie zdyskwalifikuje, bo robione o 12:10.



 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
Nie chce torpedowac, ale jak ktos o 12:00 spi? Jak sfotografowac sen?
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
Keek napisał/a:
Jak sfotografowac sen?


wykorzystać "intervał" ? - proste, co?
 

JanKowalska  Dołączył: 15 Sie 2010
przegapiłem :-|
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
kiedy następna tura?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Może by robić cyklicznie: tydzień + jeden dzień + jedna godzina? Żeby nie było nudno.
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
jorge.martinez napisał/a:
Może by robić cyklicznie: tydzień + jeden dzień + jedna godzina? Żeby nie było nudno.

Byłoby fajnie. Też niestety przegapiłam :-|
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
W tamtych edycjach podobało mi sie to, że dokładny czas i godzine poznawało się dośc późno... I był spontan.
Ale chyba najfajniej było by mieć stałe terminy [albo tak jak jorge pisał], a oprócz tegoc o jakiś czas organizować "niespodziankę".

Keek napisał/a:
Nie chce torpedowac, ale jak ktos o 12:00 spi?

Przecież nie ma obowiązku uczestniczenia. :roll: Jak ktoś śpi, to śpi. Chyba o każdej godzinie ktoś może powiedzieć "ale ja wtedy śpię" :mrgreen:
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
dobra, nie ma już co dyskutować... jestem za tym, że trzeba działać!
wczoraj o 12:00, czyli następny termin czwartek 2. grudnia, godzina 13:00!!!
kto chce, ten się przyłącza, kto nie, to nie...
a jak ktoś będzie miał wyraźną/nagłą/konieczną/podstawną potrzebę, ten wrzuca termin pozacykliczny!

aha... wczoraj o 12:00 minęło dokładnie 12 godzin od momentu, gdy bateria w moim laptopie zdechła śmiercią nagłą i niespodziewaną...

śpieszmy się wykorzystywać sprzęt, tak szybko odchodzi...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Aspius napisał/a:
... niestety z moją częstotliwością zaglądania

niestety, muszę powtórzyć za Kolegą ;-)
karmazyniello napisał/a:
postanowiłem się wybrać o 12:00 pod ów plakat wyborczy

no i już na wstępie pomysł padł - miało być spontanicznie, a sam pomysłodawca zaczyna kombinować gdzie tu fotkę strzelić :-/
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
rychu, nie dramatyzuj, nie wiedziałem co mnie tam czeka z racji że jest tam duży ruch pieszych liczyłem na oczywisty spontan i tak też się stało.

Wiecie, moje zdjęcie może i nie jest przykładem jak z niczego zrobić zdjęcie, ale końcem końców o to w tej zabawie chodzi ażeby na max wysilić swoją wyobraźnię w danej godzinie która jako pewna granica i ograniczenie daje małego kopniaka do działania.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
konkrety Panie i Panowie;)


może żeby rozruszać znienawidzony poniedziałek ustalimy każdy poniedziałek o 12?

a od czasu do czasu założyciel wątku zapoda extra "niespodziankę" na dzień przed?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach