M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
[fotografowie] Magda Hueckel
Już gdzies to widziałem :-P


Cytat
AUTOPORTRETY WYCISZONE (2007- )
Cykl fotografii pt. „Autoportrety wyciszone” to otwarty projekt, który realizuję podczas moich podróży po świecie. Inspiracją do powstania pracy było obcowanie z bezkresnymi, dzikimi przestrzeniami - spokojem i siłą emanującą
ze stepów, pustyń, gór, oceanów... Poznawanie świata, kontemplacja natury pozwala mi się wyciszyć, zdystansować i wniknąć wgłąb siebie.Cykl należy do otwartego projektu pt.: „Autoportrety emocjonalne”.
Współpraca: Tomasz Śliwiński.


http://www.hueckel.com.pl...trety_wyciszone
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Jak dla mnie temat opowiedziany, no właśnie opowiedziany raczej niż pokazany, zbyt konceptualnie. Nie da się chyba kontemplować tego bezkresu natury bez przyspieszania tempa oglądania po każdym kolejnym zdjęciu. Słowem za mało obrazu na tych zdjęciach - mam na myśli całość. Konstrukcją przypomina mantrę.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ojapierdziu - cudowne. Chciałbym mieć coś takiego na ścianie w rozmiarze zyllion x zyllion. Cudowne! Spokój, spokój, spokój.
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Muszę jednak zmienić zdanie na temat tych zdjęć. Skrytykowałem je w pierwszym odruchu, jednak po czasie widzę, że zapisały się w mojej pamięci. Przypominam je sobie od czasu do czasu, co być może oznacza, ze świadomie chwyciłem się tego czego nie trzeba. W innej niż świadoma warstwie dzieje się chyba coś przeciwnego. Pokazuje to, że zanim wyda się osąd potrzeba nie tylko zastanowienia, ale także próby czasu. Zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z takim rodzajem fotografii.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
sylwesto napisał/a:
Muszę jednak zmienić zdanie na temat tych zdjęć. Skrytykowałem je w pierwszym odruchu, jednak po czasie widzę, że zapisały się w mojej pamięci. Przypominam je sobie od czasu do czasu, co być może oznacza, ze świadomie chwyciłem się tego czego nie trzeba. W innej niż świadoma warstwie dzieje się chyba coś przeciwnego. Pokazuje to, że zanim wyda się osąd potrzeba nie tylko zastanowienia, ale także próby czasu. Zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z takim rodzajem fotografii.


Duże piwo dla kolegi. :D
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
wojtekk napisał/a:
Duże piwo dla kolegi. :D


Dla Kolegi większe, bo od razu chwycił.
 

dispar  Dołączył: 14 Kwi 2010
znów sobie pozwolę ;-) ... wyciszone gucio, REM jeszcze lepiej, ale zrezygnowane, jak dla mnie super-gites-mayoness... czysto, klarownie i foty gadają :-B może zbyt szybko "gadają", ale emocje, aż wylewają się z pulpitu na blat...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach