Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
ElektronicznyZegar Ciemniowy
Chyba najlepiej dac tutaj: dzisiaj spadl mi zegra ciemniowy i przestal dzialac (tzn, sama funkcja zegara - przelacznik na "swiec stale" dziala). Po otwarciu znalazlem mala sprezynke z dwoma "haczykami", ktora latal sobie luzem, w zwiazku z tym mam pytanie: czy ktos moze ma Elektroniczny zegar ciemniowy typ K19s i moze zrobic zdjecie "srodka" (obydwu stron)? Ewentualnie, czy ktos wie, gdzie takowy mozna w miare tanio w Warszawie naprawic?
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Mam taki i mogę Ci go sprezentować za koszty przesyłki i zapakowania to sobie sam obejrzysz. W zasadzie działa, tylko, jak się rozgrzeje, to coś się w nim "przepina" i działa prawie jak stroboskop. Jak chcesz na części, daj znać na PW.
 
Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
Juz nie trzeba, znalzlem miejsce, gdzie miala isc ta sprezynka i zegar dziala!
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
No to co głowę zawracasz? :-D
 
Hihnt  Dołączył: 06 Wrz 2008
technik219 napisał/a:
No to co głowę zawracasz? :-D


Bo mial byc zepsuty na amen! A wredny dran okazal sie wredny i dziala! Tez jestem zly na przeklety zegar ;)
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Jak się popsuje - to się wtedy kupuje zwykły stary magnetofon na taśmę, najlepiej szpulowy :-) - byle przyciski miał sprawne. Na taśmie się nagrywa informacje o czasie. Tak działały pierwsze "zegary ciemniowe" nim pojawiła się ich profi produkcja, gdy trzeba było dokładnie w ciemni robić pierwsze kolorowe klisze...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach