fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Duchy
Zaczynam temat Duchy , Dusze , zjawiska paranormalne i pokrewne. Wklejam " Pochód duchów ". Duchy autentyczne , certyfikowane i z gwarancją świeżości. Kto następny?



Pozdrawiam . Sławek
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
A ja już myślałem, że będzie o duchach bardziej fotograficznych, czyli czymś takim, co nazywa się bodajże efektem "halo" i jest spowodowane powstaniem drugiego obrazu po odbiciu od wnętrza obiektywu tudzież powierzchni soczewek czy jakoś tak...
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
fotonyf, nie wiem jak ty, ale ja już wole rozmawiać/oglądać takie duchy jak dał fotopentax... To mają być zdjęcia własnej roboty ?
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Witam. Każdy ma takiego ducha na jakiego zasłużył , łamane zapracował. Moje duchy / autentyczne ! / zostały oczywiście zarejestrowane całkowicie przypadkowo Pentaxem MX na kliszy, następnie zeskanowane ale bez dalszej obróbki cyfrowej.
Myślę , że każdy może według własnego uznania zaprezentować swoje duchy, strachy, strzygi, dusze pokutujące i nie oraz inne zjawiska paranienormalne stosując dowolną technikę łapania, ucapiania i prezentowania na forum ku uciesze, mam nadzieję licznej gawiedzi .

Moja strona :

http://odziwo.budhelp.com

Pozdrawiam .Sławek

 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
fotopentax, bardzo ładne Ci te duchy wyszły - chyba wczeniej nic na ich temat nie pisałem ;)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
No to mnie TAKIE duchy nie wychodzą.

I jakoś nie wychodziły.

Mimo, że był czas, że pracowałem z takim wywoływaczem, co zwał się UNIMAL i nazywaliśmy go:
UNIMAL - najlepszy wywoływacz duchów.

Innych zjawisk nie pamietam, ale chętnie popodziwiam.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Minął tydzień i nic . Wniosek : tym samym udowodniliśmy naukowo , że duchów , zjaw itp. nie ma! Duchów nigdy nie było, nie ma i nie będzie a to co widzicie to tylko omamy lub zafajdany ekran .

Choć, zaraz - zaraz.
Kiedyś w górach , przypadkowo kliknąłem to :




Więcej na stronie:

http://odziwo.budhelp.com

Pozdrawiam .Sławek
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
Już go wklejałem ale niech będzie duch


[ Dodano: 2010-12-14, 19:02 ]
Ale odświeżyłem źle popatrzyłem na datę 3 lata :-D poszło to poszło ;-)

 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
alekw, O rany, ale demoniczne.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Też coś mam w tej konwencji:

 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
No proszę ile duchów przybyło przez te 3 lata ;)
 

korkotrampek  Dołączył: 26 Lut 2008
a ja mam 2 duszki

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Zima, mroźno jak ktoś zwrócił uwagę. Domatorstwo się szerzy, więc i jak doszukałem się duchów, w archiwum:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach