JanKowalska  Dołączył: 15 Sie 2010
no i git :->
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
matb napisał/a:
karmazyniello, "moje" też wróciły do Ciebie?


Niestety nie :-x
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
karmazyniello, no to ciągle jest nadzieja, że jednak przyjdą do mnie :-) Kiedyś. W przyszłości.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matb, tak jak aparacik z pierwszej akcji :?: ;-)

lepiej by chyba było, gdyby te kalendarze się znalazły już u nadawcy, niż taka niepewność i czekanie na to, że a nóż widelec się znajdą

BTW - ja bym się przedreptał do Urzędu Pocztowego i zapytał czy nie mają paczki - zawsze tak robię jak na coś czekam i nie przychodzi przez kilka dni - bo już zdarzyło się kilka razy że ani pierwszego, ani powtórnego awizo nie dostałem - ale zawsze zdążyłem odebrać

raz mi tylko paczkę odesłali do nadawcy, ale to dlatego, że to była paczka-niespodzianka no i nie wiedziałem, że mam na coś czekać a obu awizów oczywiście nie dostałem :-/
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
opiszon, w Urzędzie Pocztowym już byłem. Jakiś czas temu. Nie mieli. Ale z pocztą to jest tak, że inna placówka obsługuje przesyłki, inna listonoszy, jeszcze inna rejon, w którym mieszkam. A paczki (o ile to była paczka a nie przesyłka listowa polecona) to jeszcze zupełnie ktoś inny.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
u mnie kurcze wszystko 1 oddział załatwia

a nie możesz się dowiedzieć kto Ci paczki roznosi :?: (pewnie jakaś zewnętrzna firma - u mnie na szczęście chyba już zaprzestali tego procederu)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
opiszon, z paczkami jest tak, że zajmuje się nimi osobny oddział. Znaczy rozwożone są bezpośrednio z sortowni pod wskazane adresy. Przesyłki polecone i listy trafiają na jedną pocztę w okolicy, która kieruje pracą listonoszy. Natomiast sprawy z klientami (w tym odbiór niedostarczonych przesyłek) załatwia jeszcze inna placówka, taka "moja", osiedlowa.
Ja jako adresat niewiele mogę zrobić, bo to nie ja jestem stroną umowy, tylko nadawca. Ja się mogę dowiedzieć na "swojej" poczcie, czy coś do mnie przyszło (jak się dowiadywałem, nie przyszło). Ewentualnie mógłbym z sortowni dowiedzieć się, czy była tam przesyłka do mnie, o ile 1) udałoby mi się dodzwonić, 2) znałbym numer przesyłki. Ale numeru nie znam, więc nawet nie ma sensu próbować dzwonić, żeby się dowiadywać.
A reklamację i tak musi nadawca składać, on też może liczyć na odszkodowanie czy coś takiego.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matb napisał/a:
2) znałbym numer przesyłki. Ale numeru nie znam,
no to może karmazyniello będzie wiedział :-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
opiszon, jak go pytałem o ten numer, to mi nie podał :-P
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Wracam jutro do miasta to wykopię z szuflady i podeślę.
Tymczasem spakuje na nowo i wyślę archiwalne egzemplarze, no bo cóż zrobić, wrzuć granat do urzędu pocztowego to czasami mało :-/
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Ja raczej nie powinienem się jeszcze martwić brakiem przesyłki, czy już tak?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
ubeuszek, nie, spokojnie :-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
To spoko ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ktoś może oprócz mnie jeszcze nie dostał kalendarza? Bo kurde jego wartość użytkowa każdego dnia maleje o 1/365 :-(
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
matb, ja.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Kalendarze matb na szczęście wróciły do mnie w jednym kawałku. Przyczyny wysłałem na pw.

horhe nawet mnie nie niepokój :-?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
karmazyniello napisał/a:
horhe nawet mnie nie niepokój
O tak, zycie w bezczasie czasem może powodować niepokój :-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Do mnie przyszedł dzisiaj z rana i jest super! :-B
 

JanKowalska  Dołączył: 15 Sie 2010
karmazyniello,
dzięki, wczoraj dotarł do doma mojego, teraz muszę czekać aż mamu dośle do roi ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Pochwalę się :-)
Kalendarz z siatkarzami pojawił się w głównych wiadomościach w TVP 2, w czołówce najciekawszych kalendarzy roku - pokazali go na samym końcu, cały, strona po stronie :mrgreen: :oops: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach