romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
wojtekk napisał/a:
Ona wie, jak zaśpiewać gamę.

Nie to żebym był fanem Steffanie Germanotty aka Lady Gaga, ale zanim się napisze coś tak idiotycznego może należałoby sprawdzić, co dana osoba sobą reprezentuje, prawda? Ona wyciska wszystko i jeszcze trochę z tego gatunku muzyki, czego nie da się powiedzieć o zdjęciach Richardsona. Chociaż może nie, on wycisnął wszystko z flasha i białej ściany, ale obawiam się, że to nieco węższy wycinek fotografii niż elektroniczny pop w wykonaniu Lady Gagi.
ulro napisał/a:
Totalny brak zainteresowania odmiennością, zero ciekawości dla perwersji; tabu, tabu, tabu

To wynika z wychowania, od lat niezmiennie takiego samego i nie ma nic wspólnego ze sztuką, bo nawet jeśli ktoś jest odmienny i umie to artystycznie pokazać, to raczej się nie przebija przez brak masowej akceptacji.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nawiązując do dyskusji raz jeszcze - po chwili przerwy na ochłonięcie.
Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte moimi postami. Zareagowałem nazbyt emocjonalnie, ale wynika to jedynie z faktu sporej awersji do wszelkiej maści sztuki nowoczesnej gwałcącej estetykę.
Generalnie uważam, że szkoda, iż dyskusja owa nie miała miejsca w realu - mam tu na myśli niekoniecznie temat związany z samym kalendarzem MM. Mam nadzieję, żę do takowej dojdzie chociażby na PPD. Wojtekk, Sylwesto, Dzerry - mam nadzieję, że się tam spotkamy.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
wojtekk,
Cytat
piękne piersi

ano piękne, ale może jestem dziwny bo dla mnie za mało sprzętu RTV/AGD tam występuje ;-)

Ja bym taki kalendarz z miłą chęcią chciał dostać
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Ja nie znalem i nie znam wczesniejszych prac Rusłana; kalendarz ogladalem i mysle sobie; fajne zdjecia, ale co by z nich pozostalo gdyby usunac z nich te biuściaste dziewczyny ? Poprostu od zdjęć do kalendarza więcej oczekuje.

Zdjecia linkowanego tu wczesniej tu Szymona Brodziaka bardziej mi sie podobają, sa ciekawsze, z pomysłem.

A zdjecia Terry`ego sa daremne; nie wiem jak moze ktos bronic takich fotografi, tym bardziej na forum fotograficznym; i podciaganie tego pod sztukę w imię ich obrony jest ironiczne; tu sie z Michu zgadzam.
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Michu napisał/a:
Generalnie uważam, że szkoda, iż dyskusja owa nie miała miejsca w realu - mam tu na myśli niekoniecznie temat związany z samym kalendarzem MM. Mam nadzieję, żę do takowej dojdzie chociażby na PPD. Wojtekk, Sylwesto, Dzerry - mam nadzieję, że się tam spotkamy.


Jeśli chodzi o mnie, to bardzo chętnie :-B
 

j-z  Dołączył: 23 Sty 2009
ulro napisał/a:

Obrazek


Zaje****y kominek, tyle powiem...
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Arti napisał/a:
Mam na imię Artur i tak, lubię Ruslana!


Ja mam na imię Darek i lubię Magnum. Ale to nie znaczy , ze podobają mi sie zdjecia d`Agata.

Sami przyznaliście, ze Ruslanov potrafi zrobić lepsze .

[ Dodano: 2010-12-04, 19:50 ]
Arti napisał/a:
Ja rozumiem, że to jest taka moda, żeby zawsze negować wszystko wokół.

I kto to pisze :-P
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Wojtekk, Sylwesto, Dzerry - mam nadzieję, że się tam spotkamy.

i znowu mnie nikt nie chce... nic to, wproszę się na krzywika, może chociaż posłuchać dadzą...

darius_Er napisał/a:
I kto to pisze :-P

Na złość się nie obrażę, idę za to zobaczyć co tam w dziale Portrety, ludzie i takie tam... :evilsmile:
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
To moze moje 2 grosze, pewnie nikt ich nie oczekuje, ale sobie pozwole :-)

Z pewnoscia nie sa to najlepsze zdjecia Lobanova jakie widzialem, powiedzialbym wrecz, ze jedne z gorszych jego prac, zastanawiam sie nawet czy sam jest z nich w 100% zadowolony. Brakuje w nich czegos takiego specyficznie Lobanovskiego, sam nie wiem jak to okreslic. To juz przywolany tu Szymon Brodziak wydaje sie lepiej wpisywac w jego styl.

A co do sztuki, od jakiegos czasu odnosze wrazenie, ze prawdziwa sztuka pozostal jedynie marketing. To czy dany czlowiek zaistnieje gdziekolwiek zalezy wylacznie od wlasnego wyczucia runku lub kasy i sepcjalistow, ktorzy znaja potrzeby odbiorcow lub te potrzeby potrafia wykreowac.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach