"Najładniejszy Mikołaj 2010" znajduje się na zdjęciu:
Zdjęcie 1.
13% Complete
12 (13%)
Zdjęcie 2.
4% Complete
4 (4%)
Zdjęcie 3.
1% Complete
1 (1%)
Zdjęcie 4.
2% Complete
2 (2%)
Zdjęcie 5.
16% Complete
14 (16%)
Zdjęcie 6.
62% Complete
54 (62%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fotokonkurs Mikołajkowy - Najładniejszy Mikołaj 2010
.............................................................................................................................
Fotokonkurs Mikołajkowy - "Najładniejszy Mikołaj 2010"


REGULAMIN:


  • W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik P@PL.
  • Zgłoszenie do konkursu polega na przysłaniu zdjęcia św. Mikołaja. Zapewne przed świętam będzie ich wielu - na ulicy, w marketach, itp. miejscach.
    Zdjęcia mogą być pozowane, może to być sesja studyjna.

  • Fotografie proszę przysyłać na adres konkursy //małpa// pentax org pl. W treści proszę umieścić zapis:
    Cytat
    Do nadesłanych zdjęć posiadam pełne prawa autorskie. Zgadzam się na publikację tych fotografii pod moim nickiem.
    Oświadczam, że biorę na siebie rozwikłanie ewentualnych roszczeń osób przedstawionych na zdjęciach w razie dochodzenia ich praw do wizerunku, a organizator konkursu nie będzie stroną w sprawie.


    Informuję, że automatycznie wysłana zostanie wiadomość zwrotna potwierdzająca otrzymanie maila.
    Cytat
    Twoja wiadomość dotarła do organizatora konkursu "Najładniejszy Mikołaj 2010". Nie oznacza to jednak, że prace zostały obejrzane i zaakceptowane.
    Pozdrowienia
    Organizator


    Zaznaczam, że nie jest to równoznaczne z przyjęciem zdjęcia do konkursu - zastrzegam sobie prawo do odrzucenia zdjęć, które nie będą spełniały subietywnych wymogów preselekcyjnego Jury. Ponieważ nie zamierzam odsiewać wszystkiego zobaczymy jak wysoko postawiona będzie poprzeczka - w razie potrzeby powołam kilka osób jako tych odsiewców.

  • Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 2 fotografie o wymiarach 700px na dłuższym boku (drugi bok proporcjonalnie krótszy).
  • Dopuszczam stosowanie wszelkich technik fotograficznych z wyjątkiem fotomontażu.
  • Prace można zgłaszać do 27.12.2010 roku do 23:59:59.
  • Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w ankiecie rozpisanej na forum.
  • Nagroda rzeczowa przyznana zostanie autorowi zdjęcia z największą liczbą głosów.
    Organizator pokrywa koszty wysyłki nagrody na terenie kraju.




Zapraszam serdecznie!

.............................................................................................................................


GŁOSOWANIE:

Zdjęcie 1



Zdjęcie 2



Zdjęcie 3



Zdjęcie 4



Zdjęcie 5



Zdjęcie 6

 

staniek  Dołączył: 07 Gru 2010
Szkoda że termin mija 21go. To ogranicza tematykę w zasadzie do mikołajów supermarketowych oraz jeśli ktoś lubi przebieranki do własnych żon, kochanek, koleżanek. A co z tymi utkniętymi w kominie lub przyłapanymi przy lodówce?


Pozdrawiam
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
staniek, no jak to co? trzeba było szóstego grudnia polować :-P
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
Trzeba było zrobić tak, że wygra ten, kto upoluje jak najwięcej mikołajów:-) Coś ich ostatnio nie widać na ulicach, siedzą w centrach handlowych:-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Cobretti napisał/a:
Coś ich ostatnio nie widać na ulicach, siedzą w centrach handlowych
Św. Mikołaj za rok, to się pojawi...
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
gucio-59, A co Ci się w awatar stało na tym urlopie ? :mrgreen:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Narzekacie , a przecież w wielu miejscach Polski właśnie dziś obchodzi się św.Mikołaja .
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Prac malutko, oj malutko.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
...ale 100% zgodności ze wzorcem (tu jest - Mikołajem) nie jest wymagane?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ze względu na małą liczbę prac przychylam się do postulatu i przesuwam termin nadsyłania fotografii.

Na zdjęcia czekam do 27.12.2010 roku do 23:59:59.

Nagrodą w konkursie jest książka
"Historia sztuki współczesnej - 50 pytań"




Zapraszam do udziału :-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
tref napisał/a:
Ze względu na małą liczbę prac przychylam się do postulatu i przesuwam termin nadsyłania fotografii.


...teraz to będzie wysyp, co? Może by nie wywalać exif'a (wymóg) i zrobić jakąś statystykę? Bo mam wrażenie, że wszyscy czekają na 24 ;] I tylko.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Statystyka to będzie u mnie w mailu - wiem ile prac przyszło do dziś :-) Mam nadzieje, ze pojawi sie kilka nowych.

Aha, tak informacyjnie - jeszcze nie ogladalem tych zdjec co przyszly, wiec nie wiem jaki jest poziom.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Dziś do północy można zgłaszać zdjęcia konkursowe. Zapraszamy!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Rozpoczynamy ankietę. Zapraszam do głosowania.

Nagroda czeka na autora, którego praca zdobędzie największą liczbę głosów.

[ Dodano: 2010-12-28, 18:09 ]
Głosujemy do 03.01.2011 do godz. 18
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Praca nr 1 by była najlepsza, ale niestety źle skadrowana, za mało dołu.
 
monnaliza  Dołączyła: 17 Gru 2010
 
juz tam źle skadrowany;-) mikołaj jest dla grzecznych dzieci wiec nie moze sie obnażać ze swoim biustem
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Kadr, jak kadr, ale WB za to :roll:
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
1. czyżby jakaś krewna Fafniaka ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dada, męczyłem się z sobą i w końcu nie wysłałem ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Pokaż poza konkursem. :-P Jak sponsor konkursu zezwoli oczywiście.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach