Jako miejsce PPD w 2011 roku wybieram
Łeba [organizator DeMia]
25% Complete
43 (25%)
okolice Radomia [organizator Zdano]
38% Complete
65 (38%)
Kobyla Góra - ok 35km od Ostrowa Wielkopolskiego [organizator Sroczka i JacekH]
35% Complete
59 (35%)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Dada, wiesz już w zamierzchłych czasach ogniowi przypisywali właściwości oczyszczające... Na ten przykład taka inkwizycja, zawsze dbała aby grzesznicy czuli skruchę i chęć oczyszczenia w ogniu, nic dziwnego zatem że i u nas innowiercy czują się dobrze i przed ogniskiem i po ognisku też.. Oczywiście mamy 21 wiek nikt by nie wpadł na to by kogoś spalić tylko dlatego, że używa innego systemu. Wystarczy symboliczne spalenie sprzętu a oczyszczony i uwolniony od zbędnego balastu grzesznik, może spokojnie powrócić na łagodne i miłujące wszystkich łono Pentaxa...
:mrgreen: :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
W pełni się zgadzam z powyższym wywodem. Potwierdza on bowiem słuszność decyzji o paleniu wrogiego sprzętu. No może ze względu na tradycję i niszowość dopuszczamy łagodniejsze traktowanie Olympusów i wszelkiej maści pleśniaków (zamiast stosu wystarczy 30 batów :mrgreen: )
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Żaba napisał/a:
Skąd narzekanie?
Stad, ze ktos kto jeszcze nigdy nie byl na PPD, czytajac wasze posty moze odniesc wrazenie, ze spotkania pentax@pl ograniczaja sie do "czytania literatury". Swoja droga, ten tekst juz jest tak czerstwy, ze nawet nie moge sie zmusic do usmiechu.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Stad, ze ktos kto jeszcze nigdy nie byl na PPD, czytajac wasze posty moze odniesc wrazenie, ze spotkania pentax@pl ograniczaja sie do "czytania literatury".

Wiesz... ja na kilku byłem, ale po lekturze tego wątku po moim pytaniu odczucia mam jak "ktos kto jeszcze nigdy nie był" i jakoś nie jestem pewny czy chcę jechać.
Tym bardziej, że jakiś czas temu padła propozycja, żeby PPD jednak było spotkaniem o profilu fotograficzno-towarzyskim. A to warsztaty w studio były, a to zdjęcia na papierze, a to PSa nam pokazywali... Dlatego pytałem, czy idziemy nadal w tę stronę czy coś nowego, innego. Czy może taka formuła nie odpowiada. I nieco zawiedziony jestem odpowiedzią.
Kurde... aż mi brakuje wojskowego drylu Kiwaczka w Łebie..
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
dzerry napisał/a:
Stad, ze ktos kto jeszcze nigdy nie byl na PPD, czytajac wasze posty moze odniesc wrazenie, ze spotkania pentax@pl ograniczaja sie do "czytania literatury".
Nie byłem nigdy na PPD ale byłem na innych tego typu plenerach i wiem że jak będzie więcej niż 20 osób to skończy się to głównie na "czytaniu literatury". :lol:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Byłam kiedys na spotkaniu pl.rec.foto - i przy tym co sie tam dzialo, to PPD, to szkolka niedzielna.
Wiec spokojnie...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Arti napisał/a:
mi brakuje wojskowego drylu Kiwaczka

Jeżeli jest taka wola to nie ma sprawy, wszystko będzie ustalone co do minuty ;-) i niech ktoś spróbuje się wyłamać :evilsmile:
A tak poważnie to chyba znalazłem miejsce na nasze spotkanie
http://cyganeria.pl/main/index/pg/aktualnosci
Tylko czym prędzej trzeba ustalić termin.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ZbyszekB napisał/a:
Nie byłem nigdy na PPD ale byłem na innych tego typu plenerach i wiem że jak będzie więcej niż 20 osób to skończy się to głównie na "czytaniu literatury". :lol:
No więc chodzi o to, że tak właśnie nie jest.

W zeszłym roku były warsztaty.
Dwa lata temu były warsztaty z PSa i fotografii studyjnej.

W tym roku, nauczony doświadczeniem roku poprzedniego, też chcę poprowadzić jakieś warsztaty/dyskusję. To po pierwsze bardzo integruje, po drugie pozwala oderwać się od macania sprzętu i zacząć mówić o fotografii. Po trzecie Fafniak zrobił mi ładny portret "faceta prowadzącego".

Tradycją PPD stało się też to, że mam na głowie coś innego niż zwykle. W tym roku też planuję, więc jak nie wyjdzie dobry klub dyskusyjny, to będzie można zorganizować konkurs na najdotkliwszą obelgę w kierunku prowadzącego, albo teatrzyk odwróconego mopa.

Ognisko, śpiewy i gitarrra też nie powinny być kojarzone tylko i wyłącznie z lekturą "śpiewników".

Faktycznie, za dużo pisze się o piciu, a za mało o tym co głownie się dzieje na PPD. I obraz jest wypaczony.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na zagospodarowanie czasu proszę niech wyśle do mnie PW. Tylko nie piszcie publicznie, bo zacznie się wielkie przebijanie w stylu jak najbardziej absurdalnie stracić 5 minut z życia.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Zdano, ale tam basen jest :roll: :roll: :roll:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
tref napisał/a:
Faktycznie, za dużo pisze się o piciu, a za mało o tym co głownie się dzieje na PPD. I obraz jest wypaczony.
O to to... Warsztaty Micha były świetne i mógłby co roku organizować (część rzeczy już zapomniałem :-( ).
tref napisał/a:
śpiewy i gitarrra
Nagranie "Bo ja mam Pentaxa" mam na pendrivie. :mrgreen: W tym roku przydał by się nowy przebój.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
wieja napisał/a:
Czyli innowiercy mogą jechać bez obawy o lincz ?
jechać mogą, a czy wrócą...

[ Dodano: 2010-12-21, 11:42 ]
stęskniłem się za Grupą Destrukcyjną :roll:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
;)
Żaba napisał/a:
stęskniłem się za Grupą Destrukcyjną :roll:

Żaba, nic się nie martw, widzę, że będzie pole do popisu ;)
Zdano napisał/a:
Jeżeli jest taka wola to nie ma sprawy, wszystko będzie ustalone co do minuty ;-) i niech ktoś spróbuje się wyłamać :evilsmile:


pzdr
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zdano miejsce na spotkanie wydaje się całkiem całkiem pytanie jaka okolica.

No i jak z cenami wiem że Chabówka to to nie będzie, ale czy cena będzie negocjowana na grupę czy indywidualnie za pokoje. Bo np Rabat za 4 noclegi 30%
Pokój 1-osobowy ze śniadaniem 72,00 zł
Pokój 2-osobowy ze śniadaniem 105,00 zł (no to 52,5 zł za osobę więc całkiem ok)

pytam bo opcja tylko piątek, sobota, niedziela mało mnie interesuje wolałbym raczej tak od wtorku, środy :evilsmile:

a z tego co widziałem na zdjęciach to mają dużą salę wiec warsztaty i prelekcje jest gdzie robic ino pewnie trzeba wynegocjować cenę za salę nie za godziny a dni :evilsmile:

Aspius damy radę :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Żaba napisał/a:
opcja tylko piątek, sobota, niedziela mało mnie interesuje wolałbym raczej tak od wtorku, środy

Mam nadzieję, że więcej znajdzie się chętnych na taką opcję.
Żaba napisał/a:
jaka okolica

Małe miasteczko pod tytułem Skaryszew.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Zdano, całkiem przyjemny hotelik
nie było mnie w kraju więc nie głosowałem ale muszę przyznać, że zadowolony jestem z wyniku - spośród trzech lokalizacji do tej mam najbliżej :mrgreen:
żeby mi tylko termin spasował :-/
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
DeTe napisał/a:
żeby mi tylko termin spasował

Do maja czasu sporo, więc mam nadzieję, że załatwisz sobie przynajmniej dwa wolne dni.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
myślę, że po prostu zaraz po nowym roku zaznaczę w kalendarzu grubym czerwonym flamastrem że w danym terminie mnie w firmie nie ma i niech reszta załogi się z tym faktem oswaja :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
 

Toni  Dołączył: 08 Paź 2010
Zdano napisał/a:
Arti napisał/a:
mi brakuje wojskowego drylu Kiwaczka

Jeżeli jest taka wola to nie ma sprawy, wszystko będzie ustalone co do minuty ;-) i niech ktoś spróbuje się wyłamać :evilsmile:
A tak poważnie to chyba znalazłem miejsce na nasze spotkanie
http://cyganeria.pl/main/index/pg/aktualnosci
Tylko czym prędzej trzeba ustalić termin.


Ja tak nieśmiało a może Orońsko, Centrum Polskiej Rzeźby.....
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Toni napisał/a:
a może Orońsko, Centrum Polskiej Rzeźby

Pojechać na godzinkę i pochodzić po parku można.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach