alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Newsreportaż - ciekawe
http://alekw.blogspot.com/2010/11/228-konkurs.html

mam nadzieje, że to tylko dziura w wyświetlaniu procentowej ilości głosów, a faktyczne głosy może są filtrowane po IP? :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Cholera wie. Faktycznie, klikać można ile wlezie... Też się zgłosiłem czas jakiś temu. Zobaczymy, co będzie.

Powodzenia :D
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Odpisali mi, że będą weryfikować głosy pod kątem ew. nadużyć. IMHO bzdura, jeśli ktoś się uprze to wyśle dowolną ilość głosów, choćby z anonimizera. Jak stwierdzą, które są dobre a które nie?

Na konkursie mi już nie zależy, dali ciała podwójnie: rezygnując z jury i udostępniając dziurawy, umożliwiający manipuulację wynikiem mechanizm głosowania.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Lipa, jak zwykle :D
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
jak się ma np. neostradkę to można sobie resetować modem x razy dziennie i nabijać pięknie licznik ;-)
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Zagłosowałem. Po wyczyszczeniu historii przycisk "głosuj" nieaktywny - właściwie go nie ma. Czyli nie mogę jeszcze raz.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
technik219 napisał/a:
Zagłosowałem. Po wyczyszczeniu historii przycisk "głosuj" nieaktywny - właściwie go nie ma. Czyli nie mogę jeszcze raz.


Po zaglosowaniu, wyjdz na glowna strone. Wyczysc historie, ale razem z cookies. Znajdz ponownie fotoreportaz i wejdz do niego. Przycisk jest ponownie.

[ Dodano: 2010-11-17, 12:08 ]
Dlatego najczesciej stosuje sie glosowanie sms, ewentualnie przez koniecznosc rejestracji glosujacego i weryfikacje jego emaila. Naduzycia tez mozliwe, ale rzedu kilku - kilkunastu glosow.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Jest taki konkurs...
Jest konkurs organizowany przez Neewsweek, wysłałem tam zdjęcia. jak komuś przypadną do gustu, proszę o głos

Klik

Bardzo proszę o opinie na temat tego materiału.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
Lipa, jak zwykle :D

chłopaki nie łączcie mnie z tą newsfarsą ;-)
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
Kapitalne story o zabojcy. Podoba mi sie, jak blisko udalo sie podejsc fotografowi. Szacun. To sie nazywa prawdziwy fotoreportaz:

http://newsreportaz.newsw...zabojcy,68052,1
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
hehe,

najlepsze są jednak podpisy. Taki poboczny konkursik grafomaństwa można by zrobić ^^
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
to jakiś żart? :roll:
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Hakro napisał/a:
to jakiś żart? :roll:

też się chciałem o to zapytać :-)
 

JanKowalska  Dołączył: 15 Sie 2010
Keek napisał/a:
Kapitalne story o zabojcy. Podoba mi sie, jak blisko udalo sie podejsc fotografowi. Szacun. To sie nazywa prawdziwy fotoreportaz:

Strach się bać ;-)
 
teserak  Dołączył: 09 Lis 2010
Keek napisał/a:
Kapitalne story o zabojcy. Podoba mi sie, jak blisko udalo sie podejsc fotografowi. Szacun. To sie nazywa prawdziwy fotoreportaz:


hahahaha mocne zawsze lubiłem ludzi z poczuciem humoru
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Ale i tak nic nie przebija Ojtusia :D
http://newsreportaz.newsw...1/ojtus,67282,0
Jak na razie ma pierwsze miejsce.
Może warto by go wypromować bo widać że fotograf jest pierwsza klasa :)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Ex3 napisał/a:
Ale i tak nic nie przebija Ojtusia :D
http://newsreportaz.newsw...1/ojtus,67282,0
Jak na razie ma pierwsze miejsce.
Może warto by go wypromować bo widać że fotograf jest pierwsza klasa :)


Mysle, ze uniewaznia ten wynik, powolujac sie na nieprawidlowosci w glosowaniu. Ja sam na Ojtusia oddalem z 15 glosow :-)

Albo, co regulamin dopuszcza, jednak powolaja jury.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
A ja bym bardzo chciał żeby Ojtuś wygrał.
Może następnym razem newsweek nie zrobi takiej głupoty i wróci do starej formy konkursu.
Ojtuś powinien wygrać, a NW powinien się spalić ze wstydu.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Hakro, jaki żart ? to do mojej lipy z miodem ? czy ogólnie w temacie zasadniczym ? :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach