Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wyslij mi tego też.

To co pokazałeś - to wywołany jpg, czy screenshot?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
to wywolany jpg
wysle
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, miałem takie same przygody z Lightroomem. Babole były widoczne w programie jak i na jpg-u.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
no to adobe wypusci chyba poprawke, ktora.... uniemozliwi odpalenie LR na procku bez SSE3, ech
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
athlon 2500@3200

To, razem z tym, co napisał argawen o Semptronie, potwierdzało by, że jest to związane z prockiem AMD...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a tu kolejny kfiatek :
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No babol jak nic - jakieś przekroczenie zakresu czy tam zaokrąglenie w kodzie. Chyba pozostaje czekać na pacza.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dostałem tego rawa, znalazłem fragment z pierwszego posta, i nic takiego nie mam.
Mam Intela Core2Duo.
W tych miejscach jest przepał w kanale czerwonym - widocznie AMD tego nie lubi :)

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
oj....to chyba dobrze ze jednak zmieniam "powiekszalnik" na coreduo
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
W tych miejscach jest przepał w kanale czerwonym - widocznie AMD tego nie lubi :)

A więc jasne - chłopaki sknocili tą pentelkę i wywraca im liczby na lewą stronę :-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
jak nic chłopaki pieprznęli się w algorytmie pod konkretną listę rozkazów, pytanie którą.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Bronek, na Twoje pytanie hest już nawet odpowiedź - przeczytaj parę odpowiedzi wyżej :-) Babol ujawnia się na AMD.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
bEEf, to nie jest odpowiedz. AMD ma podstawowa liste rozkazow x86 i kilka rozszerzen, skopiowanych z Intela (MMX, SSE, SSE2, SSE3 - zaleznie od konkretnego modelu procesora AMD) oraz wlasnych (3DNow!). Blad moze byc np. w algorytmie zaimplementowanym na podstawowa liste x86 + MMX, albo na SSE, albo na 3DNow! , itd.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Bronek, niby tak, moja odpowiedź to jest taka odpowiedź, jaka wystarczy użytkownikowi. Błąd może być jeszcze zupełnie gdzie indziej, ale efekt jest taki - AMD niet, INTEL, da. I tak nie zgadniemy - niech się chłopaki i dzieczyny z adobi teraz męczą :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach