matb  Dołączył: 02 Lis 2006
sublokator
Ha! Właśnie skończyłem skromne polowanie i chciałem wszystkim przedstawić sublokatora. Bowiem mieszkam z małą rodzinką rybików. Głowa rodziny nie dała się dopaść i gdzieś się schowała, ale w końcu złapałem małego!
Na imię ma Paul. Rybik Paul.
Jeszcze trochę postrzelam to może lepiej z ostrością trafię, bo to jednak trudna sztuka :-p
Obiektyw SMC M 135/3,5 + 2 soczewki macro: CU+3 i CU+2. Rozpraszacz na lampę "domowej produkcji" - kawałek srajtaśmy owinąłem wokół wbudowanego flasha i tyle ;-)
Na fotce wycinek cropa 100%.
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
Wczoraj z-eksterminowałem kuzyna Paula.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cześć Paul.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Nie wiedziałem, że te bestie mają taki ogon. :shock:
Czy Twój kot też tak jak mój uwielbia na nie polować?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
emigrant, mój kot je kompletnie olewa. Na tyle kompletnie, że się z jednej miski żywią ;-) Znaczy chyba te rybiki kotu podjadają, bo jakoś najłatwiej je tam spotkać.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sluchajcie czy to cos to czasem tez w lazienkach sie pojawia ? Bo wylazily mi takie male (wydaje sie ze srebrne) szybko spierdzielaja.... Teraz potraktowalem ich silikonem (dziure) i chyba nie wyjda....
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
Mój kot chyba się boi brudnej roboty. Tylko je namierza. Potem sam muszę wkroczyć do akcji.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja tam eksterminuję wszystkie rybiki, jakie się pojawią, a że pojawiaja się głównie w wannie, więc nie ma problemów z namierzeniem.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Fafniak, tia, małe srebrne, spierdzielają. Też to mam. To właśnie rybiki.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Fafniak, owszem, w łazience też się pojawia. Generalnie rybik cukrowy to nieszkodliwe stworzenie, które lubi jak jest ciepło i ciemno. Krzywdy żadnej nie robi, a jak jest to w sumie dobrze - znak, że nie ma prusaków ani karaluchów w domu ;-)
Niestety, trudno się te żyjątka oswaja :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Rybiki - one są baaardzo fajne :-)

Zgodnie z teorią samorództwa wylęgają się z mokrych szmat ;-)

Nie traktujecie ich zbyt ostro, pls.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Jakiś Raid by się przydał. Podobno zabija na śmierć. ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
matb skąd ta pewność że to on a nie ona :?: Może to Paulina ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Meggido, jaski RAID? Jakie "zabija na śmierć"? Toż to poczciwe stworzenie, któe nikomu nie wadzi. Ot, komesal mały ;-)
Enzo, faktycznie! Muszę lepszy sprzęt do makro zorganizować, może się uda płeć rozróżnić :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
matb napisał/a:
poczciwe stworzenie, któe nikomu nie wadzi

Mało tego, trochę posprząta, co odkurzacz zostawił.

http://www.cyberkot.com/rybik/
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
matb napisał/a:
Toż to poczciwe stworzenie, któe nikomu nie wadzi. Ot, komesal mały


No właśnie! Nie róbmy krzywdy rybikom!!! To przesympatyczne zwierzaki - takie jak biedronki i motylki :-)
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Koty są jeszcze bardziej sympatyczne szczególnie ten burasek na ramieniu.Uwielbiam koty.Maja swoje kocie drogi.Może coś o tej sympatycznej kociej istocie,to umaszczenie pomaga w fotografowaniu.Pozdrawiam
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
mygosia napisał/a:
To przesympatyczne zwierzaki - takie jak biedronki i motylki

Ostatnio o mało zawału nie dostałem jak mi taka przesympatyczna biedronka spadła lotem nurkującym na klawiaturę :evil: Ale zostawiłem terrorystkę przy życiu - taki jestem dobroduszny ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
matb napisał/a:
Na imię ma Paul. Rybik Paul.

Jak się zrobi cieplej z pewnością zrobię portret Wojtusiowi. Teraz śpi w wgarażu. Muszki i rybiki na razie olewa w swym zimowym odrętwieniu :-D
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
rychu napisał/a:
Wojtusiowi

Pająk?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach