mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Punkt - Linia - Płaszczyzna
Ogłaszam konkurs fotograficzny na tryptyk:

"PUNKT - LINIA - PŁASZCZYZNA".

Kto:
W konkursie może wziąć udział każdy forowicz zarejestrownany do dnia 30 stycznia 2011 roku

Co:
Tryptyk [sic!] składający się z trzech zdjęć, które stanowią zobrazowanie tematu: punkt - linia - płaszczyzna.

Jak:
Jeden plik, a na nim umieszczone 3 zdjęcia w formie tryptyku pionowego, bądź poziomego. [najprostszy program do osiągnięcia tego efektu picasa].
Dłuższy bok tryptyku powinien mieścić się w granicach 1500-2100 pikseli.
Zgłoszenie nie może zawierać exifu, gdzie można znaleźć autora zdjęcia [takie będą od razu kasowane].
W temacie maila należy umieścić słowo konkurs i nazwę użytkownika forum, który jest autorem zdjęcia.
Jeden użytkownik może być autorem tylko 1 wysłanej pracy.

Gdzie:
Fotografie proszę przysyłać na adres mygosia //maupa// pentax.org.pl
W treści proszę umieścić zapis:
Cytat
Do nadesłanych zdjęć posiadam pełne prawa autorskie. Zgadzam się na publikację tych fotografii pod moim nickiem.
Oświadczam, że biorę na siebie rozwikłanie ewentualnych roszczeń osób przedstawionych na zdjęciach w razie dochodzenia ich praw do wizerunku, a organizator konkursu nie będzie stroną w sprawie.



Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zdjęć niezgodnych w regulaminem, bądź z powodu innych przyczyn - bez obowiązku poinformowania autora o tym fakcie [pilnujcie się ;-) !]

Kiedy:
Termin nadsyłania zdjęć 1.05.2011 :mrgreen:

Nagroda:

Za pierwsze miejsce:

Aparat Optio P70 firmy Pentax w kolorze niebieskim



Za drugie i trzecie
Torby fotograficzne

Fundatorem nagród jest firma Apollo :-)

Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w ankiecie rozpisanej na forum.
Nagrody przyznane zostaną autorom zdjęć z największą liczbą głosów.
Organizator pokrywa koszty wysyłki nagrody na terenie kraju.

To niżej nie jest aktualne - postaram sie na bieżąco ręcznie informować o dotarciu :-)
Informuję, że automatycznie wysłana zostanie wiadomość zwrotna potwierdzająca otrzymanie maila.
Cytat
Twoja wiadomość dotarła do organizatora konkursu "Punkt - linia - płaszczyzna". Nie oznacza to jednak, że prace zostały obejrzane i zaakceptowane.
Pozdrowienia
Organizator

 
p_ttl
[Usunięty]
Cytat
Punk
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Też ciekawie by było ;)
 
p_ttl
[Usunięty]
to może mała zmiana?
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Kandyński?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Melduję, że zmieniłam adres do wysyłki :-)

Tytuł taki, aby nikt nie marudził, że on "uprawia" inny rodzaj fotografii - temat można zrealizować na różne sposoby. Sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie - i ten od krajobrazów, od makro, od architektury, od portretów...
:-)
 
luckyluk  Dołączył: 27 Kwi 2007
Re: Punkt - Linia - Płaszczyzna
mygosia napisał/a:
<cut>Kto:
W konkursie może wziąć udział każdy forowicz zarejestrownany do dnia 30 stycznia 2011 roku.</cut>


W ankiecie też powinny móc brać udział tylko takie osoby, by nie było nagle nadprodukcji userów widmo
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
luckyluk, kto by miał to sprawdzić i egzekwować?
 
luckyluk  Dołączył: 27 Kwi 2007
Forum jest na otwartym silniku, jeśli trzeba to dam studentowi pracę, niech napisze moda do ankiety i będzie po temacie... :evilsmile:

Jeśli jest oczywiście wola :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Hmmm...
Się zastanowimy.

A dzisiaj mi się śniło, że dostałam pierwszą pracę na konkurs :-)
Autorem był Trefelek - i nie była ona zbyt wysokich lotów :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
mygosia napisał/a:
nie była ona zbyt wysokich lotów


Punkt - Linia - Płaszczyzna... nie ma tu nic o wznoszeniu :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
I jak wasze zdjęcia konkursowe?

Tworzycie coś?
8-)
 

Daniel1977  Dołączył: 24 Mar 2010
Kurka wodna, mam wszystko na jednym zdjęciu :D
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Coś tworzymy, ale jeszcze nie zmontowane. :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A ja kurczę dalej nie mam koncepcji. Coś tam się tli, ale nie wiem co z tego wyjdzie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Och - widząc zaangażowanie chyba sama stanę w szranki, bo aparacik jest zacny ;-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
mam pomysł dla kogoś kto by się chciał pobawić... punkt, odbite punktowe światło w oku kota, linia, kontra w oświetleniu na grzbiecie kota, płaszczyzna... hmm kot na ulicy przy czym nie wiem czy dopuszczalne są takie drastyczne zdjęcia ;)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kurde, ja nawet wpadłam na pomysł jakiś czas temu, ale za cholere nie mam czasu nawet popróbować, czy coś z tego wyjdzie :-/
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
mygosia, spoko, jeszcze kupa czasu ;-)
Teraz od wciśnięcia migawki do wysłania zdjęcia wystarczy parę minut.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
i jak ludziska?

Opracowałam pomysł, teraz musze go jeszcze zrealizować. Dobrze, że święta są po drodze - będzie troszkę czasu :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach