mrfx  Dołączył: 06 Mar 2007
kabel usb do k100d
Potrzebuję kupić przewód usb do kasetki (zgrywam regularnie zdjęcia w dwóch miejscach). Szukałem trochę w Google, Allegro itp. - jest dużo różnych kabli, ale nie znalazłem w opisie żadnego informacji, że pasuje do K100d. Czytnika nie chcę (mam już zresztą), gdyż z doświadczenia wiem, że karta jest bardziej narażona na uszkodzenie przy takim częstym przekładaniu (reporterka, czasem kilka razy dziennie). Mam więc pytanie - gdzie można kupić kabel usb do k100d?
 
witsu  Dołączył: 28 Lut 2007
A w zestawie nie było?
 
mrfx  Dołączył: 06 Mar 2007
Agrrh. W zestawie był jeden. Chcę drugi by nie musieć ich co chwila wypinać z hubów usb i nie musieć ciągle nosić ze sobą kabla.
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Karta kosztuje grosze. A ile wymiana gniazdka USB w aparacie? :mrgreen:
 
mrfx  Dołączył: 06 Mar 2007
Tok'Ra napisał/a:
Karta kosztuje grosze. A ile wymiana gniazdka USB w aparacie? :mrgreen:


Wymiana gniazdka? Pewnie mniej niż wymiana slotu SD :-P
 
andyR  Dołączył: 12 Lut 2007
Transmisja przez USB zużywa dużo prądu, po transmisji 2GB praktycznie akumulatory padają. Nie na darmo instrukcja zaleca używania zasilacza sieciowego.
Brak zasilania w trakcie transmisji może spowodować utratę zdjęcia.
Dla mnie transmicja przez czytnik jest szybsza i wygodniejsza.
Prawdopodobnie czytnik będzie dużo tańszu od kabelka.
 

JFK  Dołączył: 04 Sty 2007
andyR, To jest ten momeny kiedy musisz kupic nowe akumulatory 8-)
Tak sie sklada ze mam wlasnie karte 2 gig wiec robie czasem transmisje takiej wlasnie ilosci danych i jakos nie zauwazam tego znikania aku w trakcie. Robie potem jeszcze kupe zdjec, znow zgrywam i tak w kolo. Nie zlicze teraz ile takich cykli mi wychodzi na jedno ladowanie ale kilka na pewno. W kazdym razie sporo wiecej niz jeden.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Po USB2.0 leci to migiem co innego USB1.1.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach