Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
bo w Viście dodali taki linuchowy ficzer, że uprawnienia użytkownika sobie, a programów sobie.
- no i tu moga byc duuuze jaja....bo wlasnie na tym wywala sie w
XP kalibracja jak przelacze sie na konto goscia...

[ Dodano: 2007-03-19, 23:38 ]
bEEf, - spytaj .......ja mam CS-a pierwszego - upgrade z 5.5
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
bEEf napisał/a:
bo w Viście dodali taki linuchowy ficzer, że uprawnienia użytkownika sobie, a programów sobie.
- no i tu moga byc duuuze jaja....bo wlasnie na tym wywala się w XP kalibracja jak przelacze się na konto goscia...


albo właśnie wybawienie, skoro program może działać na koncie z wyższymi uprawnieniami niż aktualnie zalogowany użytkownik. Nie mam Visty i na razie sobie nie zainstaluję, ale akurat ten feature brzmi interesująco.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
albo właśnie wybawienie, skoro program może działać na koncie z wyższymi uprawnieniami niż aktualnie zalogowany użytkownik

No właśnie :-) Choć zawsze jest ryzyko, że średnio napisany program na czymś tam się w końcu potknie... Trzeba sprawdzić.

[ Dodano: 2007-03-20, 09:22 ]
Fafniak, zapytałem. A więc tak:
Nasza Pani Grafik śmiga na Viście + PS CS2 - nie ma żadnego problemu. Podobnie jak u Ciebie, był to upgrade, wymagający zainstalowania wcześniej wersji, z tym, że u nas 6 - i też bez problemu.
 
gatto_nero
[Usunięty]
bEEf napisał/a:
Dowalili kupę


No właśnie - wszystko się w tym stwierdzeniu zamyka. Może kiedyś będzie to tematem TKT :) oby
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
I ma jedną genialną, mega-wypaśną rzecz, do której tak się przyzwyczaiłem, że cholernie brakuje mi jej w XP - odpalasz menu start z i zaczynasz z klawiatury wpisywać fragment nazwy programu, który chcesz uruchomić - lista programów (wszystkich zainstalowanych, nieważne w jakim podmenu) dynamicznie się filtruje, pozostawiając te, które pasują do wzorca.


http://www.launchy.net/
Chwyta nie tylko programy, ale i bookmarki.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
To i ja kilka słów o Viście.
Używam już wersji końcowej, wcześniejsze testowe zachowywały się różnie, ale ta jest naprawdę bardzo stabilna. CS2, Lightroom, ACDsee, czy skaner (CANON Lide 80) chodzą bez najmniejszych problemów, ale na jednej z maszyn miałem kłopot z zaintalowaniem K10 jako nośnika pamięci, pokazywał go jjako nieznane urządzenie. Narawdę zadziwia mnie stabilnością i szybkością działania programów, dużo wyższą niż XP, ale napewno w początkowej fazie można polecić tylko pasjonatom, te problemy, które pojawiają się są najcząściej drobne, ale potrafią przeszkadzać..
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nowakka napisał/a:
http://www.launchy.net/
Chwyta nie tylko programy, ale i bookmarki.
Dzięki ci, dobry człowieku. Nagle korzystanie z komputera stało się naprawdę przyjemne.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
nowakka, jesteś Wielki!!! :-B :-B :-B
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
launchy fajne ;-) właśnie zassałem i testuje. Naprade przydatne. Dzięki.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
bEEf napisał/a:
Vista ma całkiem znośnie działający tryb zgodności - jeszcze nie natrafiłem na program, który się nie odpalił

Ma spore problemy z NFS Carbon. Niestety :-(
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Chmarski napisał/a:
Ma spore problemy z NFS Carbon
to jakas wywolywarka RAW-ow ?
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Nie, ale IMO równie fajna zabawka ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Fafniak to jest gra, samochodzikami się jeździ :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
to mi do karty dodali tez jakas scigalke.....tylko na okladce jest VW golf :evil: - czyli nie bedzie zainstalowany... :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak, możesz mi podrawoać w takim razie ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Fafniak, nie lubisz VW :evil: , normalnie przepadłeś :evilsmile: ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdano, - ja nie lubie golfow :evil:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
Zdano, - ja nie lubie golfow :evil:

Też nie lubię bo w szyję cisną :shock:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Fafniak napisał/a:
Zdano, - ja nie lubie golfow :evil:

Też nie lubię bo w szyję cisną :shock:


A ja lubię, bo ładnie w nich wyglądam ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...i to jest prawidłowe podejście :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach