plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
Żaba to tylko popsuł swój specjalnie, żeby Fafniakowi nie było smutno

Chyba była nie ta kolejność ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
To moją teorię diabli wzięli
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
piotr_luk napisał/a:
Żaba to tylko popsuł swój specjalnie

Raczej zużył, tyle godzin na obrotach to musiał energię czerpać i akumulator nie wytrzymał :evilsmile:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
O żesz wy osobiste wycieczki :evilsmile:
Padł był drań i świntuch. Łorginalny Samsung :mrgreen: działa OK a hahnel się był zrypał franca jedna i kropka. Unieszczęśliwił był mnie tym faktem ale co poradzić :-( czy widzieliście może oryginalne ogniwa Pentaxa za mniej niż 150zł?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Żaba napisał/a:
widzieliście może oryginalne ogniwa Pentaxa za mniej niż 150zł?

Gwiazdkę z nieba też byś chciał? :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zdano napisał/a:
Gwiazdkę z nieba też byś chciał?
a za ilę? 8-) Kompatybilna z pentaxem :?: :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Żaba, jak koniecznie chcesz poniżej 150 zł to jest tutaj :roll: http://www.allegro.pl/ite...war_pl_vat.html
 

yacek13  Dołączył: 07 Gru 2007
Kupić Chiniaka, jak padnie - przynajmniej nie będzie szkoda. Ja tak wydałem całe 37 zł chyba i chodzi jak złoto...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
że argawen sobie hahnela chwalił
U mnie działa.Fafniak, reklamuj.
witusch napisał/a:
Nie widze roznicy jakosci w stosunku do oryginalu, natomiast roznica cenowa jest znaczna.
Mnie się udało kupić oryginał Pentaxa za 99 zł, więc mam 3 sztuki akku :mrgreen: .

[ Dodano: 2008-03-11, 16:07 ]
Żaba napisał/a:
czy widzieliście może oryginalne ogniwa Pentaxa za mniej niż 150zł?
Swego czasu Digital 24 na Allegro miał po 99zł. Ale teraz u niego za 189 zł :-/
 
mazi  Dołączył: 12 Lut 2008
yacek13 napisał/a:
Kupić Chiniaka, jak padnie - przynajmniej nie będzie szkoda. Ja tak wydałem całe 37 zł chyba i chodzi jak złoto...


co to za chinol dokladnie?
a minolty tez oryginaly >150zeta?
wiele zainteresowań... wiecznie zbyt mało czasu...
kx0d : grip : 28 f1.8 : f50 f1.7 : 135 f2.8 : 24-70 f2.8 EX : 80-200 : m48 : sb-26

agresywnej moderacji mówię stanowcze NIE !

 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Swego czasu Digital 24 na Allegro miał po 99zł. Ale teraz u niego za 189 zł
niewidzialna reka rynku zwana Piotrem chyba zadzialala.... :evilsmile:
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
@yacek13 czy te ogniwa mają podobnąwydajność do pentaxowego??
 

tapirek  Dołączył: 14 Wrz 2006
Ja mam dwa aku Made in China - For Np400 Replacement 7.4V 2000mAh, używam ich oprócz oryginału i szczerze mówiąc na naładowanym chinolu robie może 50 zdjęć mniej. mam je już od maja 2007 i nie zauważylem żeby im coś dolegało...

Kupiłem na allegro, ale niestety nie pamiętam od kogo...
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja mam też 2 sztuki głębokiej chińszczyzny - opisane jako 2000mAh, ale sam spzredawca na Allegro informował, ze można liczyć raczej na uczciwe 1600mAh. I z moich doświadczeń wynika, ze dobrze mówił - używam ich około roku zamiennie z oryginałem Pentaxa (1620mAh) i nie widzę żadnej różnicy. A ile kosztowały - już nie pamiętam, ale chyba poniżej 30zł/szt.
 

yacek13  Dołączył: 07 Gru 2007
Nie pamiętam jaka nazwa, wiem, że bajkowe 3000 mAh, wiadomo że tyle nie jest, ale działa i wydajnośc ok 40 zdjęć mniejsza.
 

yacenty  Dołączył: 21 Lut 2008
dzisiaj kupiłem chińczyka 3500mAh bo tylko takie koles mial cena 30zl
zobaczymy jak sie to bedzie spisywac - aku opisane jest tak: Li-Poly MaxCell For MIN NP400.
ktos na takich jedzie?
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Firma MaxCell jest znana z akumulatorków AA - ma niesamowitą fantazję w podawaniu pojemności. Jeśli Twój akumulator będzie miał połowę tego, co napisali na obudowie, to masz dużo szczęścia.
 

yacenty  Dołączył: 21 Lut 2008
oby tylko wytrzymal polowe tego co oryginalny aku pentaxa to bedzie dobrze :P
na razie nawet go nie sprobowalem bo wczoraj na imprezie na ktorej oczekiwalem ze zrobi bardzo duzo fot zrobilem tylko 70
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
wygrzebuję stary wątek na pożytek pytających o akumulatory do K20D - moje Hahnele sprawują się znakomicie, lepiej od orginalnych Pentaxów. Co prawda mam K10D , nie K20D ale to chyba bez różnicy.
 

A610  Dołączył: 15 Sie 2007
Marek Wyszomirski napisał/a:
Ja mam też 2 sztuki głębokiej chińszczyzny - opisane jako 2000mAh, ale sam spzredawca na Allegro informował, ze można liczyć raczej na uczciwe 1600mAh. I z moich doświadczeń wynika, ze dobrze mówił - używam ich około roku zamiennie z oryginałem Pentaxa (1620mAh) i nie widzę żadnej różnicy. A ile kosztowały - już nie pamiętam, ale chyba poniżej 30zł/szt.

Ja kupiłem na allegro za 30PLN i trzyma (2 ładowania) nie gorzej niż dołączona do aparatu. Zobaczymy, jak będzie dalej. Opis podany przez sprzedającego:

Akumulator firmy MaxXCell, oparty na technologii Li-Poly (litowo-polimerowy), bez efektu pamięciowego, można go ładować w każdym momencie.
Pojemność podawana przez producenta to 3500 mAh.
Pojemność rzeczywista zmierzona to 1600 mAh.
Akumulator jest zbudowany na ogniwach wysokiej jakości lecz polityka prowadzona przez sprzedawców mająca na celu nakłanianie producentów do oszukiwania pojemności na naklejkach dopadła również ten produkt.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach