SMIS  Dołączył: 08 Sty 2009
Z ciekawości błysłem se raz i pojawiło się 5 171 , wygląda na to że Twój tok rozumowania jest prawidłowy :-B . Sprawdziłem stan licznika w aparacie 21900 jak go kupiłem (używany) miał 12500 . Ja pstryknąłem 9400 razy z czego 5170 razy z lampką :shock: a wydawało mi się że jestem z tych oszczędnych . Po jaką cholerę żeś to wynalazł ;-)
 
bocian77  Dołączył: 13 Lip 2008
SMIS napisał/a:
Po jaką cholerę żeś to wynalazł ;-)

No właśnie :)
Ciekawe jaka ma żywotność lampa.
Pzdr.
 

SMIS  Dołączył: 08 Sty 2009
bocian77 napisał/a:
Ciekawe jaka ma żywotność lampa.
odpowiadam lampa ma żywotność od czasu gdy "padnie" :mrgreen:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
w 58 af-1 nie ma takiej chyba mozliwosci..
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
paradziqs napisał/a:
w 58 af-1 nie ma takiej chyba mozliwosci..

Potwierdzam, u mnie też licznika nie można wywołać...
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
Hej, potrzebuję na szybko wskazówki - jak włączyć tryb fotoceli w Metz 58 AF-1 (F 5.1) ?
U mnie działa na 2 błysk zawsze i właściwie bardzo podobnie do zwykłego slave, za wyj. tego, że w jednym manualnie reguluję siłę błysku a 2 działa chyba automatyka, z możliwością korekty ev. Czy to jest w ogóle możliwe w tym modelu? Bo dyskusja chyba nie przyniosła jednoznacznej odpowiedzi...

Mam po prostu problem taki, że mam 2 lampy - Metza i pożyczoną YN 467 z nikona. Ta druga strzela przy pierwszym błysku, więc działa tylko gdy ustawię lampę w K-3 na tryb manualny. Za to Metz pali tylko dla Wireless. Nie umiem odpalić ich obu na raz.

EDIT: z jakiegoś powodu Yongnuo zaczęło odpalać w trybie "control" pentaksa. Więc udaje mi się odpalić obie (Metza i YN). Pytanie czy 58 v1 ma tryb prostej fotoceli pozostaje aktualne...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach