macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Wincek napisał/a:
macioh - dlaczego nie odbierasz telefonu?
Przysnęło mi się :oops:

Enzo, "powinienem"?! pff :-P
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja przyjadę z trzema osobami.Będzie 3 forumowiczów 1 niezrzeszony.
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
Będę, wezmę ze sobą nikoniarza na pożarcie :evilsmile:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jak to ktoś mawiać miał w zwyczaju - było epicko :-D
Ktoś:

ktoś inny:

i jeszcze ktoś:

 
Papirus1  Dołączył: 22 Lut 2010
No to moje trzy grosze:





PS. Kto ma mnie "na haku"? ; D
 

Masaho  Dołączył: 31 Sie 2008
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ech, włąśnie wpadłem na forum i co widzę? Własną sklerozę. Zapomniałem o fotodeju! a tak się napaliłem. Ale na wytłumaczenie mam całe mnóstwo roboty, w trakcie której zapomniałem chyba o wszystkim. Spoglądając na fotki już mi żal, że mnie z Wami nie było.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Kurczę, stęskniłem się za Wami. Zajefajnie było, dzięki! :-) Jak wrócę z pracy, to może też coś wrzucę.

rychu, nie bój nic, ptaszki ćwierkają że szykuje się coś fajnego za dwa tygodnie ;-)
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Jak zwykle się na Was nie zawiodłam :-P Dzięki za świetne towarzystwo :-D
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
Papirus - masz na moje oko zle ustawiony monitor. Po pierwsze za jasno Ci swieci (to norma) po drugie jest za zimny (przebija niebieski ponad R i G). Niech ktos Ci to ustawi z kolorymetrem, badz jesli to Wide Gamut - to ze spektrofotometrem, bo masz foty za ciemne i za czerwone.
 
Papirus1  Dołączył: 22 Lut 2010
@DJ_Direct Dzięki za uwagę ale mam 2 monitory (i jeszcze telewizor czasami podpinam) oba są dobrze skalibrowane. Sam chciałem żeby zdjęcia były ciemne, a co do kolorów - jakoś mi to nie przeszkadza (czyt. nie widzę żeby było za zimno)
W każdym razie dzięki :-B

No i niech ktoś wrzuci zdjęcie ze mną "na haku" :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Gdzie te ptaszki?
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
Papirus - to wlasnie jest odwrotnie - Ty tego nie zobaczysz - u Ciebie wydaje sie ze jest wlasciwie, a na skalibrowanym poprawnie wyswietlaczu wychodzi ze zdjecie jest jakby niedoswietlone, szczegolnie w cieniach i za czerwone. Z czerwienia jest tak dlatego - ze swieci ci monitor dosc zimno wiec dodajesz cieploty w wolaniu przez to pozniej u Ciebie jest ok, a u innych ktorzy maja poprawnie skalibrowane wyswietlacze - bedzie czerwono :/ Tak samo z jasnoscia - jak swieci Ci powyzej 100 nitów to wydaje Ci sie ze w cieniach jest OK i wszystko poprawnie, a na monitorze ustawionym na biel kartki papieru czyli ok 80 nitow - wychodzi ze jest za ciemno. Ale jak tam uwazasz. Btw - telewizor do oceny zdjec ?? Matko i corko.... ani mi nie mow dalej co wyrabiasz :)
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
No to coś ode mnie :-) Kilku "fotodejowiczów" na raz...

i na dokładkę...

 
Papirus1  Dołączył: 22 Lut 2010
@DJ_Direct Telewizor bardzo fajnie pasuje do oceny zdjęć (przynajmniej ten mój, bo np. te od maciocha czarno białe by się nie nadały - ale co ja tam wiem : P ) w każdym razie i tak go do tego nie używam, bardziej do filmów. A i jeszcze ciepłota - ze względu na różne ustawienia monitorów rzadko kiedy zmieniam temperaturę barwową i przeważnie zostawiam domyślną. Takie zimne barwy pasują do klimatu opuszczonej walcowni (w każdym razie tak mi się wydaje).
Pozdrawiam :mrgreen:
 
teo73  Dołączył: 06 Sty 2008
Cytat

No i niech ktoś wrzuci zdjęcie ze mną "na haku" :mrgreen:



Już zaczełem obrabiać stuf z PD15, jak dojde do haka to go wrzuce
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
no to jeszcze ja ustrzelona przez mężusia mego :-D
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
grr.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
:evil: :evil: Zaspałem. :evil: :evil:
 
teo73  Dołączył: 06 Sty 2008
Obiecane zdjęcia z hakiem, niestety troszkę ostrośc poleciała nie tam gdzie miała



Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach