mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Ja swoją pięćdziesiątkę w grudniu kupiłem wraz z Pentaxem ME za 226 zł. z przesyłką i torbą fotograficzną. Potwierdza sie powiedzenie szukajcie, a znajdziecie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-22, 19:35 ]
Fotka tego ''czerwonego kapturka'' fajna, ale dlaczego ona nie ma jednej nogi!!? :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Obiecane zdjęcie z szerokiego kąta, zrobiłem stojąc, aparat jakieś 50-60cm nad biurkiem, ISO 1600 (tak a propos wysokiego ISO ;-) )

Oświetlone biorkową lamką (bez flesza).

[ Dodano: 2007-03-22, 19:42 ]
Cytat
aa i czy "szeroki koniec" to minimalny zoom.

Tia: szeroki koniec = krótki koniec = najmniesza ogniskowa = najmniejszy "zoom" :-)
 
waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
dzieki za probke. strasznie nieczytelna ta strona fotosik.pl...chyba wrzuce na fotologa.com i podesle linka. a k100 kupie tylko jesli bedzie spelnial moje oczekiwania bez zadnych dodatkowych kosztow (przynajmniej narazie).ciezko mi bedzie sie pozbyc h5. przez sentyment, przez dobre macro...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
waskiwidze napisał/a:
ciezko mi bedzie się pozbyc h5. przez sentyment, przez dobre macro..
Jeśli masz kasę na DSLR, to zostaw sobie tego Sony. Przecież się nie pogryzą :-P .
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A propos macro - zainspirowany soczewkowymi akcjami trefa (tutaj) zatrudniłem do pracy soczewkę kupioną kiedyś chyba za 7zł w roli "closeupa dla ubogich". No i wyszło tak:

(nieostrość wynika z małej GO). Dla mnie bomba. Średnica soczewki pasuje idealnie do obiektywy - trzeba tylko wykombinować jakieś mocowanie :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Czy w tym wątku Tref zapodał jakąś fotkę? Bo nie widzę :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
matb, hint - słówko 'tutaj' da się kliknąć. Magia internetu :-P ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
ekhm, nie było pytania - już mi się pokazało ;-)
witsu, to nie są ceny 125-175zł. Cenę tej licytowanej to za 3 dni poznamy, ale wątpię, żeby była niższa niż 175PLN. Realnie rynek na dziś ustalił cenę tych 50 na ok. 200zł i... można sprzedawać, jak się ma nadmiar ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf, 2groszówki już robiłem :mrgreen:
LINK

{EDIT}
żeby nie dowalać nowego postu- Beef pisząc poniżej ma rację! pomyłka, w powyższym linku są 1groszówki [ale hehe są mniejsze, co świadczy, że 77ka spisała się ok]

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref, od tego czasu zmieniły się w 1-no groszówki. Cóź, dewaluacja postępuje nieubłaganie ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach