potraff  Dołączył: 22.05.2016
Ja mam już rok Huawei P8 lite. Niedawno z kolegą na piwie siedzieliśmy (ma Galaxy S5) i był mocno zdziwiony płynnością. O wiele lepiej niż u niego. Ja miałem Galaxy S3mini i po dwóch latach mam dość marki S. Dla mnie świetną sprawą jest nakładka w Huawei. Coś ala ip.
Wada P8 lite? Bateria. I folia na wyświetlaczu, już jej nie mam i mam porysowany ekran. Za pół roku kończy mi się umowa na abonament i jak jakaś sieć zaoferuje mi w ciekawych pieniądzach P9 lite to wezmę go. Choć oba ww kupowałem samemu, to teraz zbieram na aparat, więc bez ciekawej ofert nie wezmę nic innego.
Aha żonie rok temu kupiłem budżetowego LG (spirit) i również ta marka jak dla mnie dołącza do moich niechęci, jak jej krewniak konkurent.

Galus81  Dołączył: 16.07.2008
Sam ostatnio stoje przed wyborem nowego telefonu - ostatnie lata siedzialem na IOS,
z andkow co czytam na forach - trzeba stwierdzic ze Chinczyki sa coraz bardziej popularne - te bardziej znane jakosciowo na bank nie odbiegaja od takich firm jak Sajsung itp.
Sam mysle pomiedzy:
- Xiaomi Mi4c
- redmi 3s 3 z LTE 800
- LeTV X600/620 no moze x820
oczywiscie w sprawdzonym chinskim sklepie Goldway -> https://pl.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/311331.html
troche o nich mozna poczytac na http://telchina.pl/ ;-)

Sławek_S  Dołączył: 21.03.2007
Zainteresuj się może jeszcze tym -> http://www.krugermatz.com/pl/p/LIVE-3-/2276
GorillaGlass i potężne zasilanie w zestawie :)

birdm  Dołączył: 16.03.2010
A co powiecie o Samsungach z serii J 2016?? Cenowo stoją całkiem przyzwoicie.

Żaba  Dołączył: 08.06.2006
DiMarco, to jest bardziej złożona sprawa :mrgreen:
X Play to jeszcze projekt Motoroli, po przejęciu przez Lenovo zniknęła motorola z nazyw i zostało Moto X Play, a Moto G4 to już wszystko Lenovo.

Generalnie ja polecam ekran 5,5 bo jest wygodny zarówno przy nawigacji jak i przy surfowaniu po sieci. To co jest fajne w moto to świetna duża bateria i niemal czysty android, no i oba są na 6.0 i dostaną 7.0. To co może się przydać to obie dogadują się z szybką ładowarką ale takową w zestawie ma tylko G4Plus.

Wiem tyle że nie chcę już telefonu z przeładowanym launcherem producencki bo to tylko problemy, a potrzebne mi aplikacje wolę sam sobie z google play pobrać.

unbreakable  Dołączył: 16.10.2012
Szczerze też mogę polecić Motorole teraz Lanevo. Od ponad 2 lat uzytkuje Moto G 2gen. i nie narzekam jakbym miał teraz brać telefon to pewnie to samo tylko nowsze. Motorola współpracowała z google i zawsze najnowsze aktualizacje systemu wchodziły jako jedne z pierwszych dopiero pozniej u innych producentów wchodziły

DiMarco  Dołączył: 24.01.2012
Żaba, oooo! widzisz o to mi właśnie chodziło, bo mój już mocno wysłużony Sony coś tam... - ledwo zipie, zwiechy co rusz łapie, i za chwilę mam możliwość u swojego operatora jakieś smarkfony z wyższej półki, za zeta zgarnąć. Dzięki za doinformowanie :mrgreen: :-B

Odbierając dzieciaki z przedszkola miałem po drodze 2 salony: Play'a i T-mobile'a . Niestety żadnego modelu moto nie mieli, ale była atrapa Moto X Play. Wiem, że atrapa nie oddaje rzeczywistości, ale wyglądało to tak koszmarnie, że aż strach. Plastik była tandetny, wszystko skrzypiało, przyciski jak w starej wiatce.... Mam nadzieję, że we właściwych egzemplarzach tak nie jest. Poza tym samo wzornictwo jakoś nie urzeka. Przypomina mi się stary Samsung Corby - taki nijaki..
Po wtóre cały czas się zastanawiam czy jednak 5.5"to dobry wybór.... Niemniej oprócz A3-2016 nie widzę żadnego godnego telefonu za te pieniądze....

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Nie mam małych rąk, ale przy 5" juże mi drętwiały łapy. A 5.5" jest sporo większe.

Może nie umiem korzostać ;-)

TM_Mich  Dołączył: 08.09.2009
birdm, powiadam Ci. iPhone 5S w dobrej cenie jest. :)

wuzet  Dołączył: 12.08.2009
K5
Lenovo K5

TM_Mich, pisałem w 1 poście, że ten telefon właśnie dogorywa. To mój któryś z kolei iPhone i zdecydowałem się przerzucić na andka.
wuzet, ładne cholerstwo i tanie(jak na mój budżet) - a jak się spisuje??

szpajchel  Dołączył: 20.04.2006
Oglądałem dziś w dwóch sklepach kilkanaście modeli smartfonów różnych producentów i żaden mi się nie spodobał po wzięciu do ręki za wyjątkiem... Iphone'a 5S.
I co ja mam teraz zrobić, co ja mam teraz zrobić...

eR Gie  Dołączył: 26.12.2015
W takich sytuacjach idę do pasmanterii, kupuje metr gumki i... strzelam sobie w łeb :mrgreen: ;-)

szpajchel, sprzedam Ci mojego wysłużonego 5s'a :) Wymienisz ekran i będzie Pan zadowolony:) A swoją drogą jest jeszcze SE - nowszy model ale designem toczka w toczke jak stara piątka. Tylko cena zwala z nóg.

szpajchel, brać panie, brać. Zawsze można - 10 rat 0%.

szpajchel  Dołączył: 20.04.2006
TM_Mich, wziąłem :-P

szpajchel, :-B

Galus81  Dołączył: 16.07.2008
Przy okazji chciałem zauwazyc ze od 22 IX 2016 Xiaomi oficjalnie ma Polska dystrybucje (jestesmy pierwszym krajem w Europie), podobno nawet telefony kupione w Chinach podlegaja gwarancji w Polsce.
Patrzac na nowe modele Note 2 (problemy konkurencji jak wybuchajacy Samsung) i szczegolnie Mi Mix :shock: - plus tansze modele Redmi 3 Pro,Note, Mi5 - moga troche namieszac :)
Dla mnie to taki Pentax wsrod telefonow 8-)

KrzysiekS  Dołączył: 17.10.2007
Galus81,
Od miesiąca mam Redmi Note 3 PRO i złego słowa nie mogę powiedzieć. Poprzedni SGS5 potrafił się przyciąć tak, że jedynie wyciągnięcie baterii pomagało. W nowym nabytku czegoś takiego (odpukać) nie doświadczyłem.

Skocz do: