Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ja korzystam z klawiatury Google, która jest daleka od ideału, ale lepszej nie znalazłem. Jednak słownik polskiego na Androidach to dramat. Nie zna połowy wyrazów i odmian. Już z 6 lat temu dumałem czy nie dałoby się przenieść tego z Firefoksa, ale nie znalazłem sposobu na zmianę słownika. A ponieważ słownik lipa, to wszelkie autouzupełniania o ścianę rozbić, stąd tylko qwerty choć niestety od pewnej aktualizacji nie da się (nie znalazłem?) wyłączyć poprawiania wyrazów w tej klawiaturze, więc często walczę... zniknęło też dodawanie wyrazów do słownika mimo, że podpisane, więc i nauczyć go nie można.

Także sorry tref, musisz poczekać jeszcze ze 2 pokolenia.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
matkus, w swype kiedyś testowałem głosowe pisanie i z tego co pamiętam, rozumiał znaki interpunkcyjne po polsku.
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
PiotrR napisał/a:
matkus, w swype kiedyś testowałem głosowe pisanie i z tego co pamiętam, rozumiał znaki interpunkcyjne po polsku.
swype nie jest już rozwijana i od roku nie można jej pobrać ze sklepu Google, a swift korzysta z googlowego rozpoznawania tekstu że swoją nakładka korygująca wyrazy, ale i tak przecinków i kropek nie rozpoznaje.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A to nie wiedziałem.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Moja autokorekta też dziś dała ciała. Napisałem Były różne, a wyświetliło Byli tuczne.

:-/
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Może po prostu czas przejść na dietę?
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
tref napisał/a:
Moja autokorekta też dziś dała ciała. Napisałem Były różne, a wyświetliło Byli tuczne.

:-/
ja wczoraj na SMS o treści "ale bym poszła spać" chciałem odpisać "taaak" ale poprawiło na "tasak" i mnie ukochana pytała, czemu ją chcę zaszlachtować :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
U mnie nad klawiaturą wyświetla, zarówno co piszę, jak i podpowiedzi i podczas pisania staram się to kontrolować, ale jestem niedowiarkiem i może dlatego. :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
matkus napisał/a:
ja wczoraj na SMS o treści "ale bym poszła spać" chciałem odpisać "taaak" ale poprawiło na "tasak"

Wątek czeka na tego gościa, który chciał napisać "Kochanie, jak ładnie dziś wyglądasz", a autokorekta poprawiła na "Ty jędzo, zmarnowałaś mi życie".
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jędzo?

[ Dodano: 2019-03-06, 13:58 ]
Uwaga.
Słowo "jędzo" słownik podmienia mi na "Kędzierzyn Koźle".

Jestem pewien że na tej klawiaturze nigdy nie używałem nazwy tego miasta.

Klawiatura Googla.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Czyi Twoja klawiatura cię pilnuje. Chcesz w chwilowym przypływie złości napisać "Nienawidzę Cię, jędzo", ale wychodzi "Nienawidzę Cię, Kędzierzyn Koźle" - ona co prawda nieszczególnie rozumie, dlaczego się z nią dzielisz tymi przemyśleniami i co Ci w ogóle Kędzierzyn zaszkodził, ale związek/przyjaźń/dobre relacje z szefową (niepotrzebne skreślić) - uratowane.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
U mnie proponuje "Kędzior".
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Mnie przy "smyraniu" z "jędzo" wychodzi "jutro" jako pierwszy pomysł automatu. (autokorektę mam wyłączoną)
(Potencjał ratunkowy niewielki. Tekst "Zniknij z mojego życia, jutro" nadal może zostać słabo przyjęty)

Natomiast z uwagi na dobre maniery nie napiszę, co wpisywałem, że wyszło "Chin Ci w dotrę".
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
U mnie całkiem nieźle.
Napisałem "jędzo", a wyszło "jedzonko".

Telefon niegłupi. Czas na obiadek ;-)


PS. Telefon mądry, bo to nie Android :-P
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Ja powiedziałem Ty jędzo i tak mi się wyświetliło.

Najgorsze, że przez nieuwagę wysłałem to żonie.

Ciekawe, czy zdążę jej pokazać ten wątek? :roll:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeśli napisałeś pieszczotliwą czcionką to jeszcze dostaniesz nagrodę :evilsmile:
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
opiszon napisał/a:

Słowo "jędzo" słownik podmienia mi na "Kędzierzyn Koźle".

plwk napisał/a:

U mnie proponuje "Kędzior".

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pochodzę z Kędzierzyna-Koźla, a i nazwisko podobnie brzmiące.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
plwk napisał/a:
Jeśli napisałeś pieszczotliwą czcionką to jeszcze dostaniesz nagrodę :evilsmile:


Niestety, zwy
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Siedem razy po kolei wpisałem jędzo:

Jeśli jędzo jego budzi języki jego jego.

Brak brak brak brak brak brak brak to siedem razy wpisane słowo bywaj. To bywaj wybrałem z podpowiedzi i juz teraz mogę pisać: Bywaj, bywaj bywaj, bywaj...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wpisywane ręcznie i wybierane podpowiedzi: Kędzierzyn Kędzierzyn będzie Kędzierzyn będzie Kędzierzyn Kędzierzyn

Wpisywane "swype": Jedi jedzone Jedi jeziora jego jego jedzie

Wpisywane ręcznie bez wybierania podpowiedzi: jędzo jędzo jędzo jędzo jędzo jędzo Kędzierzyn

[ Dodano: 2019-03-06, 17:56 ]
Jak widać klawiatura się zbuntowała przy siódmej próbie pod rząd w ostatnim teście musiała wstawić ten Kędzierzyn.

Dobrze że już bez Koźla ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach