mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja, tradycyjnie już, też przeciw :-P
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Też przeciw! Przeca to miała być zabawa, która poniekąd zmusi do ruszania tyłka, aparatu, czegokolwiek ;-) .
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
denvi napisał/a:
poniekąd zmusi do ruszania tyłka, aparatu, czegokolwiek ;-) .
A nie szuflady.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Trzy miesiące (regulaminowe) zdecydowanie wystarczą... :roll:
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
No tak, nie dogodzisz nigdy wszystkim naraz. Intencją moją było, żeby zdjęcia były świeże, a także aby zachęcić do wyjścia w teren i robienia zdjęć. Dotychczasowe dwie edycje pozwalały spokojnie zebrać trzymiesięczne żniwa.
I edycja przestrzenna przypadała już na wiosnę, a nie na nieciekawe krajobrazowo czy miejsko miesiące zimowe.
II edycja przypada już na pełen rozkwit przyrody. A jeśli jeszcze za wcześnie na konkretne gatunki fauny czy flory - temat edycji będzie przecież powtórzony, wtedy łapały się będą fotografie z pełnego lata.

Stawiacie mnie w niezręcznej sytuacji. Zawsze też uważałem, że reguł nie powinno zmieniać się w trakcie gry, zwłaszcza pod kątem już zgłoszonych zdjęć.

Sam bardzo chętnie wziąłbym udział w konkursie krajobrazowym, w którym mógłbym pokazać nieco starsze moje foty z których jestem dumny. Jeśli nikt inny tego nie zrobi, może sam pomyślę nad oddzielnym konkursem - pracy nie jest dużo, trzeba tylko mieć pomysł i chwilę poklikać.

Podsumowując - trzy miesiące to nie trzy tygodnie, to sporo czasu. Zmiana nie byłaby fair dla uczestników dwóch pierwszych edycji, więc pozostańmy przy dotychczasowych regułach.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
wyrzykus, nic nie zmieniaj, jest dobrze. Trzy miesiące to aż nadto. Nie ma znaczenia, czy zima, czy lato. Zdjęcie można zrobić o każdej porze dnia i roku. Czasem nawet dobre się uda ;). A to, że komuś coś się nie podoba i chciałby coś zmienić to jego święte prawo. Każdy chyba może zorganizować konkurs według własnego pomysłu. Kolorowi prawdopodobnie jeszcze mu pomogą.


wyrzykus napisał/a:
reguł nie powinno zmieniać się w trakcie gry


Tego należy się trzymać :)
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
wyrzykus napisał/a:
nie dogodzisz nigdy wszystkim naraz

Niestety malkontenci zawsze się znajdą...
Według mnie Konkurs Oczko czyli 21 dni na fotografię o wiele lepiej przemyślany niż Konkurs na zdjęcie miesiąca. Bardzo fajny podział tematyczny, zasady proste i przejrzyste, harmonogram rozpisany z dużym wyprzedzeniem, czasu na zaplanowanie i przygotowanie zdjęć dostatecznie dużo. Cóż więcej chcieć? Chyba tylko chęci do wyjścia z domu... :oops:
Świetna robota wyrzykus! ;-) :-B
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
denvi napisał/a:
Też przeciw! Przeca to miała być zabawa, która poniekąd zmusi do ruszania tyłka, aparatu, czegokolwiek ;-) .

Dokładnie, nie można być autorem jednego zdjęcia. Trzeba iść do przodu, próbować, rozwijać się, walczyć! A ewentualny sukces na pewno przyniesie więcej satysfakcji :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Konkurs już trwa, nie warto zmieniać zasad w trakcie. Poza tym co stoi na przeszkodzie, żeby każdy zaproponował, stworzył, rozkręcił konkurs z "odpowiednim" regulaminem?
wyrzykus, :-B
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
" Jestem za, a nawet przeciw" ;-)
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
ADestroyer napisał/a:
Niestety malkontenci zawsze się znajdą...

Rzuciłem tylko hasło do przegadania. Jak można przeczytać parę osób się ze mną zgodziło, jeszcze więcej nie. Przynajmniej widać teraz, że autor regulaminu trafił dobrze ze swoją decyzją. Na pewno nie miałem zamiaru narzekać na formułę tego świetnego cyklu. Zresztą napisałem, że jest to luźna sprawa do przedyskutowania. No i przedyskutowaliśmy ;-)

I z mojej strony wielkie :-B dla wykrzykusa.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
mtb napisał/a:
ADestroyer napisał/a:
Niestety malkontenci zawsze się znajdą...

Ja z natury i przekonania jestem wiecznym malkontentem, więc doszukuję się wad w wadach i jestem niezadowolony z niezadowolenia innych... :mrgreen:
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
ADestroyer napisał/a:
doszukuję się wad w wadach i jestem niezadowolony z niezadowolenia innych

Niezłe hehe :mrgreen:
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
Jak na tak popularną tematykę, to prac jest bardzo mało. :-/

Pewnie portreciści szykują atak na przyszłą edycję ;-)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Mówisz, że bardzo mało, popatrz ile średnio wpływało prac do Konkurów Miesiąca w zeszłym roku, gdy wszystko trafiało do jednego worka. Biorąc to pod uwagę uważam że prac jest dużo :-)
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Dobra, niech będzie jak jest, tylko jednego nie rozumiem, a pytam teraz - bo niedługo się zacznie temat reportaż - w jednym zdjęciu fotoreportaż? Co to World Press Foto? Już widzę ten poziom! :-B

No to ruszam d... i idę na piwo... 8-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
MAX581, każdy ma szansę samodzielnie zinterpretować temat konkursu.
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Taaa, i zobaczymy 100tysięcy piłkarzyków... i zamrożonych zapaśników... :-P
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Temat następnej edycji - Reportaż/Street/Wydarzenie/Sport
 
przemomir  Dołączył: 20 Paź 2010
Czy można zeskanować wywołane zdjęcie z kliszowca? (ale też Pentax i nie starsze, niż trzy miesiące ;-) )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach