Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
dzidzi napisał/a:
A to jest, coś takiego, tylko do K-5:
http://allegro.pl/szklana...5022591539.html
ta jest do k-5 II, do k-5(I) jest inna osłona.
Ostatnio zrobiłem pajączka na szkiełku ochronnym w k-5 i szukałem nowego, natknąłem się właśnie na te Commlite. Nie znalazłem takiego na pierwszą wersję k-piątki więc po porównaniu rozmiarów wyświetlaczy kupiłem do k-30 i jest super. Naprawdę lepsza niż ta z ramką, przylega całą powierzchnią i obraz jest czytelniejszy, nie ma przerwy, warstwy powietrza pomiędzy ekranem a szybką. Bez ramki chyba rzeczywiście wygląda lepiej :-) .
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Szanowni.
Czy wiecie, gdzie można kupić folię na górny wywietlacz k-5 II i czy pasuje z
innych modeli?
 

Narado  Dołączył: 17 Lis 2011
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Narado, nie powiem, że nie jestem wdzięczny ;)
Dziękuję za link.
Dyć daleko. ;-)
 

Narado  Dołączył: 17 Lis 2011
Dostałem od nich do swojego K3 w ciągu 5 dni, a ode mnie jeszcze dalej .... bardzo przyzwoicie zrobione i idealnie spasowane..
 
TomekP  Dołączył: 03 Wrz 2015
Co polecacie do k-50 tki? Chciałbym kupić szklaną bezklejową. Da się coś z Larmora dobrać? Szukam, szukam i nie znajduję...
 
dzidzi  Dołączył: 21 Lis 2011
Może tu żuć okiem, bardzo przyzwoite zabezpieczenie ale tylko głównego LCD

http://www.systembank.pl/...zklo-p2584.html

W moim K-3 taka osłona zlewa się tak z body, jakby to była fabryczna szybka wyświetlacza.
Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby dostrzec, że jest coś naklejone na oryginalny wyświetlacz. Aha i już parę razy przejechałem ją suwakiem od kurtki i nie ma na niej najmniejszej ryski.

Ewentualnie są folie poliwęglanowe, znacznie tańsze:
http://allegro.pl/listing...qm-ele-1-1-0907
 
TomekP  Dołączył: 03 Wrz 2015
Dzięki, w k-50 jest tylko główny ekran więc wystarczy. Na stronie mają do k-30 (chyba to samo co do k-50?) ale sprawdziłem ten sklep na allegro i tam sprzedają też konkretnie egzemplarz do k-50 więc spróbuję, zobaczymy. Osłony są marki Commlite. Z Larmora (GGS) nic nie znalazłem, ale chyba zasada działania jest taka sama.
 
dzidzi  Dołączył: 21 Lis 2011
Będzie Pan zadowolony :-P
 
TomekP  Dołączył: 03 Wrz 2015
Zastanawiam się jeszcze jak te szkła bezklejowe zachowują się po dłuższym czasie np rok lub dwa. Wiadomo - różne warunki pogodowe, temperatura. Czy łatwo się je zdejmuje po takim czasie? Przylegają całą powierzchnią więc czy nie przywrą tak mocno, że zaczną się kruszyć przy zdejmowaniu i niszczyć właściwy ekran? Ma ktoś takie wieloletnie doświadczenia?
W sumie folia też istnieje w wersji bezklejowej a ponieważ jest elastyczna to jakoś łatwiej jest mi sobie wyobrazić jej podważenie i odczepienie od ekranu.
 
dzidzi  Dołączył: 21 Lis 2011
TomekP napisał/a:
Ma ktoś takie wieloletnie doświadczenia?
W sumie folia też istnieje w wersji bezklejowej a ponieważ jest elastyczna to jakoś łatwiej jest mi sobie wyobrazić jej podważenie i odczepienie od ekranu.


Wiesz co, chyba parę lat temu to nie było jeszcze technologii ochrony LCD typu "Szkło Hartowane" czy temu podobne. Ale mam doświadczenie po upadku mojego HTC 820 na asfalt z wysokości jednego metra, na moje szczęście miał naklejone szkło Nillkin Amazing H.
Dzięki temu ocalał ekran, dotyk nie naruszony a szkło poszło w drobny mak, po odklejeniu tego szkła, które całe pękło, jak pajęczyna telefon cały i zdrowy.
A z odklejeniem potłuczonego szkła nie było najmniejszego problemu, no ale nie było to naklejone dłużej niż 5 miesięcy.

O Tym mowa:
http://4phones.pl/pl/p/Ni...o-Hartowane/565
 
MT 01  Dołączył: 21 Gru 2011
Polecicie mi cos na K-3 II? Najlepiej na obydwa wyswietlacze. Hartowane szklo, cos porzadnego :-B
 
sokar  Dołączył: 05 Lip 2014
Polecacie coś na k-70, jakieś hartowane szkło, nie zmieniające bardzo(najlepiej wcale) widok na ekranie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach