Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Pleśń Czelendż - Zakończenie
Dzisiaj zakończyliśmy okrągły, 100. odcinek zabawy ze skanami p.t. Pleśń Czelendż. Podjęłam decyzję, że z powodu spadającego zainteresowania oraz ciągłych problemów ze skanami do konkursu, był to również ostatni odcinek. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom i szczególnie tym, którzy przysyłali swoje skany z klisz. Dodatkowe podziękowania należą się alkosowi za wsparcie merytoryczne i sprawdzanie skanów. Mam nadzieję, że dzięki tej zabawie uczestnicy zdobyli trochę nowych umiejętności, a niektórzy przekonali się również do fotografii tradycyjnej wspieranej nowoczesną technologią.

Nie wykluczam, że jeśli pojawi się większe zainteresowanie kontynuacją zabawy, a także znajdą się chętni do przysyłania skanów, to za jakiś czas Pleśń Czelendż może zostać wznowione. Zależy to tylko od Was, bo zabawa prowadzona była dla Was.

Dziękuję i pozdrawiam,
Iza :-D
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
Szkoda :-( bardzo szkoda :-/ Ogromne dzięki Iza, za prowadzenie tej zabawy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wymagania wobec skanów zawężały krąg dostawców więc i tak daleko to zaszło. Gratuluję samozaparcia i cierpliwości przy prowadzeniu konkursu.
 

D@dik  Dołączył: 06 Cze 2008
Dzięki za fajną zabawę Iza i Alkos! No to na razie się chyba przerzucę na RC ;-) , ale coś czuję, że kiedyś do tematu pleśniaków wrócimy. Fajnie było trochę poklikać i poszaleć z "wołaniem" skanu.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Cieszę się, że chociaż kilka razy przyszło mi wziąć udział w tej zacnej zabawie :-) szkoda, że to już ostatni raz. Ale poczekamy zobaczymy, może użyszkodnicy zatęsknią i zabawa głosem ludu, zostanie ponownie powołana do życia ;-)
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Iza, Alkos - wielkie dzięki. :-)
 

kunasagobi  Dołączył: 16 Maj 2010
Jako początkujący w temacie skanów dużo się nauczyłem śledząc ten wątek.
Alkos - ogrome dzięki za podzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi
Iza - szacunek za pracę włożoną w prowadzenie konkursu
 
adrassu  Dołączyła: 14 Wrz 2016
O jaa. Pamiętam tą waszą zabawę jak tu kiedyś bywałam. Jakaś szansa na reaktywację ? :D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
adrassu napisał/a:
Jakaś szansa na reaktywację ?
Chyba niewielka. Przede wszystkim z powodu braku zainteresowanych, a po drugie z braku skanów.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach