sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
vector napisał/a:
to mówisz, że K100D będzie można wbijać gwoździe? :) Nie znam się na cyfrze więc mnie oświeć :)

A moze lepiej kup sobie mlotek? ;-)
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Nowe korpusy moga byc tylko lepsze. A majacy pokazac się we wrzesniu K10D powinien zaspokoic zachcianki nawet dosc wybrednych osobnikow ;-)


Sylwiusz, kurcze blade, nie puszczaj do nas oka, tylko powiedz co wiesz, bo zorganizuje krucjate do Warszawy i wezme Cie na meki :)
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
komar napisał/a:
sylwiusz napisał/a:
Nowe korpusy moga byc tylko lepsze. A majacy pokazac się we wrzesniu K10D powinien zaspokoic zachcianki nawet dosc wybrednych osobnikow ;-)


Sylwiusz, kurcze blade, nie puszczaj do nas oka, tylko powiedz co wiesz, bo zorganizuje krucjate do Warszawy i wezme Cie na meki :)

popieram, drugi Krakus....:)
Roland na dpreview tez opowiada o jakism Pentaxie miedzt K100D a K10 z wieksza ilosci apixeli, to moze od razu do Sztokholmu....
A tak serio to jak K10D bedzie b solidny to na pewno drozszy od Sony min o te 600$....wiec musi byc cos w granicach 1000$ z min 9mln matryca. Mam nadzieje ze w koncu Pentax z Samsungiem beda mieli szybki dostep do matryc a nie rok opoznienia, co jest b dluugim czasem...Inna sprawa ze Sony b wysoko ceni sobie szkla do systemu, to jakas fikcja za 20mm dac 680$ czy nawet AF 50/1.4 za 350 czy 300mm/2.8 za okolo 6000$....coz tania puszka a drogie szkla cos za cos...w tym swietle DA 21mm za 500$ z taxa ma dobra dosc cene jak bedzie znakomity
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
to mówicie słowem zaczekać...?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
vector napisał/a:
to mówicie słowem zaczekać...?

Ja bym zaczekal :-)
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
no to poczekamy... :)
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
vector napisał/a:
to mówicie słowem zaczekać...?

Ja bym zaczekal :-)

Piszesz o tym k10d z 10mln czy jednak cos posredniego?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
Piszesz o tym k10d z 10mln czy jednak cos posredniego?

O ile mi wiadomo nie bedzie nic posredniego. Najblizszy korpus Pentaxa jaki sie pojawi to wlasnie K10D z 10 MPix matryca i bedzie niosl ze soba wiele milych dla Pentaxiarzy niespodzianek :-)

[ Dodano: 2006-06-06, 19:50 ]
komar napisał/a:
Sylwiusz, kurcze blade, nie puszczaj do nas oka, tylko powiedz co wiesz, bo zorganizuje krucjate do Warszawy i wezme Cie na meki :)

Musialbys mnie upic i zaciagnac do lozka, moze wowczas cos bym wyjawil :-P
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
sylwiusz napisał/a:
Sylwiusz, kurcze blade, nie puszczaj do nas oka, tylko powiedz co wiesz, bo zorganizuje krucjate do Warszawy i wezme Cie na meki :)

Musialbys mnie upic i zaciagnac do lozka, moze wowczas cos bym wyjawil :-P [/quote]
Nikoniarze i tak powiedzą, że to dla zaawansowanych fotoamatorów więc nie ma się co podniecać :)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
vector napisał/a:
Nikoniarze i tak powiedzą, że to dla zaawansowanych fotoamatorów więc nie ma się co podniecać :)

Tak, dla wielu nawet D200 to amatorska puszka :-P
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
no a nie? :) pixele pixele a to i tak tylko cyfra. Nawet jak będzie miała ich 100 to i tak będzie tylko cyfra. Ja nie wiem wokół czego tyle szumu?
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Musialbys mnie upic i zaciagnac do lozka, moze wowczas cos bym wyjawil :-P

Nie jestes w moim typie, :-P
Ale moze namowie jeszcze pare osob i zalatwimy Ci jakas mila przedstawicielke podziemia erotycznego .... :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
komar napisał/a:
Nie jestes w moim typie, :-P
Ale moze namowie jeszcze pare osob i zalatwimy Ci jakas mila przedstawicielke podziemia erotycznego .... :mrgreen:

O rany! Juz sie nie moge doczekac - uwielbiam niespodzianki! :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
bedzie niosl ze soba wiele milych dla Pentaxiarzy niespodzianek

np. pełna kompatybilność bez potrzeby wciskania AE-L do pomiaru światła?? ;-) :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
np. pełna kompatybilność bez potrzeby wciskania AE-L do pomiaru światła?? ;-) :mrgreen:

No jesli tylko w tym mialby K10D byc lepszy od Alfy 100, to Pentax szybciutko poszedlby z torbami :lol:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czyli nie zaprzeczasz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tak przy okazji dzisiejszej prezentacji nowego soniacza zapytam czy jest gdzieś stronka opisująca obiektywy i inne akcesoria plus cena do K100D coś na kształt:
http://www.dpreview.com/a...ra100/page3.asp
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
majacy pokazac się we wrzesniu K10D powinien zaspokoic zachcianki nawet dosc wybrednych osobnikow

Cena pewnie będzie taka, ze co najwyżej będzie się mozna zaspokoić pomacaniem w jakimś MM :-/ i tyle. Ale przyszła mi na myśl inna kwestia. Na ile K110D (czyli ten bez SR) rózni się od np. DLa czy DS/GX-1S, zeby warto było na niego czekać?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Tak przy okazji dzisiejszej prezentacji nowego soniacza zapytam czy jest gdzieś stronka opisująca obiektywy i inne akcesoria plus cena do K100D coś na kształt:
http://www.dpreview.com/a...ra100/page3.asp

http://www.pentaxslr.com/
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
djack napisał/a:
Na ile K110D (czyli ten bez SR) rózni się od np. DLa czy DS/GX-1S, zeby warto było na niego czekać?

Jak dla mnie ma jedną niezaprzeczalną zaletę - szybki i pewny AF.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach