Proszę wybrać dwa zdjęcia, które wg Ciebie najlepiej obrazują temat "Punkt - Linia - Płaszczyzna"
Zdjęcie nr 1
1% Complete
3 (1%)
Zdjęcie nr 2
17% Complete
48 (17%)
Zdjęcie nr 3
12% Complete
33 (12%)
Zdjęcie nr 4
11% Complete
32 (11%)
Zdjęcie nr 5
10% Complete
29 (10%)
Zdjęcie nr 6
0% Complete
1 (0%)
Zdjęcie nr 7
21% Complete
60 (21%)
Zdjęcie nr 8
5% Complete
16 (5%)
Zdjęcie nr 9
2% Complete
7 (2%)
Zdjęcie nr 10
14% Complete
40 (14%)
Zdjęcie nr 11
0% Complete
2 (0%)
Zdjęcie nr 12
1% Complete
4 (1%)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Nikt nie zrobił tak jak ja sobie myślałem...Nawet ja tak nie zrobiłem :-B :mrgreen:
 

cadar  Dołączył: 20 Lut 2010
ubeuszek napisał/a:
Nikt nie zrobił tak jak ja sobie myślałem...Nawet ja tak nie zrobiłem :-B :mrgreen:


ileż to stronic książek, utworów muzycznych i filmów nie powstało w ten sposób. ze trzy alternatywne światy by się uzbierały :-P :mrgreen:
 

cooliscie  Dołączyła: 21 Wrz 2010
Można więc powiedzieć, że istnieje jeden zasadniczy twór geometryczny, mianowicie punkt, przez ruch którego powstaje twór jednowymiarowy - zwany linią, przez ruch linii powstaje twór dwuwymiarowy - powierzchnia - płaszczyzna, wreszcie przez ruch powierzchni twór trójwymiarowy zwany bryłą....
głos oddany ;-)
 

marekk500  Dołączył: 27 Sty 2011
Trudny wybór! Zagłosowane za trzecim podejściem :-)
 
An_wrocławianka  Dołączyła: 25 Paź 2010
Ejże! Ponad 7000 zarejestrowanych użytkowników i tylko 149 oddanych głosów? Pentaksjanie, do dzieła! :-)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Gratulacje dla zwycięzców! :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Przyznam, jestem zaskoczony wynikami. Zupełnie minęły się z moimi typami. Ale gratuluję laureatom :-B
 

rbucz  Dołączył: 01 Gru 2006
Trudne to było... a rezultaty ciekawe. 7 była jednym z moich faworytów, gratulacje.
 

dispar  Dołączył: 14 Kwi 2010
o kurczę... altzheimer pracuje, ale chyba trafiłem w numery i nawet kolejność :-D , gratula zwycięzcom!
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
Jako uczestnikowi konkursu wypadałoby mi napisać kilka słów. Gratulacje, wiadomo, stndarcik. Ja głosowałem na bardzo, dla mnie, przyjemną w odbiorze trójeczkę i ciekawą, traktującą o człowieku piątkę. Więcej napiszę po podaniu autorów, jeśli będzie taka wola oczywiście. Wszystkim uczestnikom należy się :-B
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Gratulacje dla wszystkich, a największe oczywiście dla zwycięzcy :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Gratuluję :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przydałoby się ujawnienie autorów.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mygosia pewnie będzie mogła to zrobić gdzieś tak jutro.
 

mmmaly  Dołączył: 03 Paź 2009
o ja pitole. właśnie wróciłem z urlopu i jestem zdołowany poniedziałkiem a tu taka nowina :lol: . dzięki wszystkim za oddane głosy :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jak tylko dotrę do domu.
Czyli ok 20-21 jak sądzę.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Oficjalne wyniki :-)

Miejsce pierwsze - mmmaly
Drugie - Stachu
Trzecie - slavko_b

Gratuluję wygranej!

A dla pozostałych wielkie brawa - temat był dość trudny, ale moim zdaniem prac poziom wysoki - ilość przeszła w jakość :-)

Ps. Prosze o przesłanie adresów pod które maja byc wysłane nagrody - bo chyba akurat nikt sie na ppd nie wybiera?
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
skoro rozstrzygnięte to zapraszam do kibicowania: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=36295 - już na dniach powinny się pojawić prace i ankieta
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu pomysłów... ;-) :-B
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
pyciar napisał/a:
skoro rozstrzygnięte to zapraszam do kibicowania: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=36295 - już na dniach powinny się pojawić prace i ankieta



Chciałem zaproponować mygosi coby jeszcze w tym wątku zamieszczać swoje, mniej lub bardziej udane prace, które nie zostały wysłane, tak poza konkursem, ale w tej sytuacji nie chcę wam psuć zabawy w fotowyzwaniach. Chętnie pokibicuję. Powodzenia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach