l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
obaczcie PPD
http://luka.legionowo.eu.org/III-PPD/

prosze o komentarze, a za cenne uwagi z gory dziekuje (w sensie zachecam i bede wdzieczny za nie ;)
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hej!

Swietne sa te z chalupy, swietnke naswietlone/obrobione (gdzie to bylo?) i podobaja mi sie tez wieczorne z Leby (ja niestety o tej porze za kazdym razem juz sie alkoholizowalem :-) ) ).
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zdjecia wnetrz - jak dla mnie rewelacja. Swietnie uchwycony klimat tamtego miejsca. No i technika wg mnie bardzo dobra.
Ja chyba naprawde nie dam swoich filmow do wywolania...
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Brawo panowie wczoraj zdjęcia bogusza dziś Twoje - rewelacja. A jednak na plenerach robi sie jakieś zdjęcia a nie tylko gada i maca :)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
sebostek napisał/a:
Brawo panowie wczoraj zdjęcia bogusza dziś Twoje - rewelacja. A jednak na plenerach robi się jakieś zdjęcia a nie tylko gada i maca :)

No niestety, zdjęcia świetne. Coraz bardziej boję się odebrać swój film z labu.

A plener był o tyle wyjątkowy, że musimy jakąś wystawę po nim zrobić....
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
bogusz napisał/a:

Swietne sa te z chalupy, swietnke naswietlone/obrobione (gdzie to bylo?)



to jest skansen w Klukach - czwartkowa atrakcja okolopoludniowa :) a moze piatkowa? juz nie wiem ;)


bogusz napisał/a:

i podobaja mi się tez wieczorne z Leby (ja niestety o tej porze za kazdym razem juz się alkoholizowalem :-) ) ).



te wieczorne sa zrobione tylko dlategto, ze przyjechalismy pierwsi, a wyjechalismy ostatni ;] no, Piotrek chyba zostal do poniedzialku, wiec moze tez bedzie mial jakies wieczorne. W ogole szkoda ze nie wyruszylismy wlasnie wieczorem na miasto - naprawde fajne, wilgotne klimaty byly.

Dziekuje za pochwaly - moze ktos zjedzie te, co mu sie nie pdobaja? ;] chmurki robione bez polara, no i tego troche brakuje, ale generalnie jestem zadowolony :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach