Wybieramy trzy najlepsze zdjęcia w II Edycji
1
0% Complete
3 (0%)
2
11% Complete
41 (11%)
3
2% Complete
8 (2%)
4
3% Complete
12 (3%)
5
0% Complete
3 (0%)
6
3% Complete
11 (3%)
7
3% Complete
12 (3%)
8
2% Complete
8 (2%)
9
0% Complete
1 (0%)
10
3% Complete
14 (3%)
11
10% Complete
38 (10%)
12
0% Complete
3 (0%)
13
4% Complete
15 (4%)
14
4% Complete
17 (4%)
15
15% Complete
53 (15%)
16
19% Complete
69 (19%)
17
3% Complete
12 (3%)
18
9% Complete
33 (9%)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Głosowanie - Oczko czyli 21 dni na fotografię - Edycja II
Zapraszam do glosowania w II Edycji konkursu Oczko, czyli 21 dni na fotografię.

Temat Edycji - Przyroda/Fauna/Flora/Makro

Głosujemy na maksymalnie 3 zdjęcia

Termin głosowania - do 25.05 (północ)

Paczka z wszystkimi zdjęciami do pobrania: http://piotrwyrzykowski.p...oII/OczkoII.rar

1 mmmaly


2.wyrzykus


3. me_how


4. Max581


5. kataryniarz


6. seizethepicture


7. gelopa


8. janusz gdula


9. Kazan


10. pszczołowaty


11. vito157


12. Gunner


13. sneczku


14. ZETEX


15. pipeman


16. wallace


17. hrynek


18. adestroyer
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Ufff, było na prawdę ciężko wybrać, ale zagłosowane (tylko) na trzy zdjęcia... :roll:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Postawiłem na kopciuszka :-)
 

Robert K.  Dołączył: 24 Lip 2008
Zagłosowane.
Tym razem jakoś bez problemu udało mi się wybrać swoje typy. Aż muszę sobie gdzieś zapisać, żeby porównać z wynikami :-)
 

rosa1992  Dołączyła: 28 Kwi 2011
W jednym zdjęciu się wprost zakochałam co ułatwiło wybór ;]
 

dern  Dołączył: 29 Paź 2009
Jak na mój gust za dużo jednakowej flory a za mało fauny na tych zdjęciach... Ale zagłosowałem.
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
Zagłosowałem, choć nie kryję, że z racji tematyki tej edycji spodziewałem się czegoś więcej.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
mtb - a konkretnie? Jak ja lubię takie polskie narzekanie, dotyczy to wszystkiego i niczego jednocześnie :-)

Chodzi Tobie o tematykę zdjęć, czy o ogólny poziom edycji? Moim zdaniem jest bardzo ok, sam miałem bardzo duży problem z wyborem trzech zdjęć z finałowej ósemki.
 
Piotrek K  Dołączył: 16 Lis 2009
Naprawdę nie ma co narzekać. Ja wprawdzie też miałem początkowo wrażenie, że jest gorzej niż przy starych konkursach, ale pooglądałem "zdjęcia miesiąca" i doszedłem do wniosku, że to głównie takie gadanie. Tym bardziej, że tam trafiały naprawdę dowolne zdjęcia (niektóre nawet bardzo). Trzy wybrałem bez problemu :-D
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
wyrzykus napisał/a:
mtb - a konkretnie? Jak ja lubię takie polskie narzekanie, dotyczy to wszystkiego i niczego jednocześnie :-)


No to wytłumaczę. Co tydzień w odpowiadających tematyce konkursu wątkach pojawia się masa zdjęć, często naprawdę na najwyższym poziomie. Wiele z nich można podziwiać długie chwile. Zdarzają się też gnioty. Spodziewałem się większej ilości dobrych zdjęć (nie będę już rozwijał tego, za co uważam dobre zdjęcie). Po prostu. Każdy ma swoje preferencje, inaczej odbiera i postrzega to co widzi.
Znalazłem zdjęcia które mi się podobają i na nie zagłosowałem, ale powtórzę jeszcze raz, liczyłem na większy wybór.

Wyraziłem swoją opinię, od tego jest forum a chyba szczególnie dział konkursowy, prawda?

[edit] W regulaminie stoi o zdjęciach nie starszych niż 3 m-ce. Przyroda dopiero się obudziła. To trochę tłumaczy sytuację :-)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
No i teraz ok, z wcześniejszego postu nie wynika czym jest to "coś więcej".
Ja zachęcam wszystkich, bo też widzę w wątkach forum sporo świetnych zdjęć, zachęcam i Ciebie.
Niestety sam zdjęć z wątków do konkursu zgłaszać nie mogę, a czasem szkoda :roll:
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Odważyłem się zagłosować . Jakoś poszło, jakoś poszło. :oops:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Zagłosowane, niezłe te ujęcia, szczególnie dwa mnie urzekły, ale na razie cisza ;-)
 

philip100  Dołączył: 30 Paź 2010
Głosy oddane, fotki na dobrym poziomie, choć najbardziej MZ wyróżniają się dwie ;-)
 

vito157  Dołączył: 28 Maj 2008
Jeśli to zdjęcie o którym myślę nie wygra, to zjem kabel od USB...
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
smacznego :evilsmile:
 

vito157  Dołączył: 28 Maj 2008
Chyba mi to nie grozi... Ale uczciwie się przyznam...
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
o rany - 4 propozycje bardzo mi się podobały i ciężko było wybrać... w końcu się udało
 

slavkob  Dołączył: 21 Wrz 2010
Łatwy wybór, jak na mój gust :) Trzymam kciuki za swoich kandydatów. Szkoda, że się zagapiłem i nie biorę udziału w zabawie :( może następnym razem :)

[ Dodano: 2011-05-25, 09:43 ]
Prośba! Kto na ochotnika wyśle do mnie wiadomość pw testową lub odpowie na forum? Chciałbym sprawdzić, czy działają mi te nieszczęsne powiadomienia mailowe. Dzięki
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Podbijam, ostatnia szansa na oddanie głosów.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach