Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
W piątek o 12:00 na Jasnych Błoniach uroczyste pożegnanie szczecińskich żołnierzy wyjeżdżających do Afganistanu.
link
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A propos Nowego Warpna w najbliższą niedzielę, jednak nie jadę. Zapominało mi się o jednej uroczystości zwanej rocznicą... A się pisałem na transport u organizatora.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Trochę na ostatnią chwile, ale lepiej późno niż wcale. Jutro w sobotę na torze motocrossowym w Rosówku odbywają się zawody, polecam, start imprezy o 12!
 

raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
45 plener migawki w najbiższą sobotę w berlinie-zbiórka 1 peron pkp szczecin ok 8.15.trzeba mieć ok 10 ojro w kieszeni na bilecik(bilety prawdopodobnie tańsze na 5 osób będą).
Więcej na:
http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=132&idx=12606
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
 
topi  Dołączył: 09 Cze 2010
może ktoś chętny...

Date: Saturday, October 13, 2012
Time: 04:00pm - 08:00pm
Location Details: Przy Kapitanacie Portu
After the walk, meet at: Restauracja Ładoga na Jana z Kolna

http://worldwidephotowalk...morskie-polska/

[ Dodano: 2012-10-11, 09:02 ]
może nieco inaczej - wiem że w Szczecinie brakuje galerii dlatego może komuś się przyda link galerie - kalendarz co prawda w Berlinie ale zawsze coś - no i można plener migawkowy powtórzyć bo tematów tam nie brakuje..
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Święto ziemniaka w Stolcu 13.10.2012:
Łódki uwiązane:


To rozpoczynamy święto:


 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Byłem w czwartek po południu w puszczy, ale jesieni za dużo wciąż nie ma. Może za tydzień warto by było się wybrać. Była za to inwazja biedronek. I to nie tych z Portugalii.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Ja jednak jutro tj 20.20 rano zaglądnę do zagajnika. Jest ciepło i raczej mgiełki nie będzie.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
SeizeThePicture napisał/a:
Byłem w czwartek po południu w puszczy, ale jesieni za dużo wciąż nie ma.
Mówiłem :mrgreen:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
No mówiłeś, ale kiedy to było.
sinac, a poza tym, jakbyś się jeszcze na jakiś trip rowerowy wybierał po Niemcach, daj znać.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Jak ktoś ma ochotę pospacerować po Puszczy Bukowej, posłuchać opowieści o historycznych miejscach i porobić trochę zdjęć, zapraszam 28.10.2012 na Jesienny Rajd Kniejołaza.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
No ba!
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Co za pech. Chętnie bym się wybrał ale mam szkołę. Życzę pogody słonecznej.
Zbyszek.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
jest ryzyko, ze do niedzieli złapie mróz i wszystkie liście spadną :(
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
We wtorek byłem na grzybach i dzisiaj. Miejsce to samo. Różnica w zaliścieniu drzewa/gruntu - diametralna. Ale dorsa, puszcza rządzi się swoimi prawami. Nie byłem na grzybach w puszczy.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Właśnie dowiedziałem się że nie będę na tym rajdzie, w niedzielę muszę iść do roboty. :(
 
topi  Dołączył: 09 Cze 2010
Berlin w sobotę?
ma ktoś chęci? wyjazd w sobotę o 8:50 z dworca, zdjęcia architekruty a także zabawa ze światłem czyli statyw się przyda ;) powrót około 21
koszty to 130/ grupę max 5-osobową /dojazd i powrót oraz komunikacja miejsca/ ;)
może uda się namierzyć jaką galerię z wejściem za free ;)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A w anjbliższą niedzielę kolejna "Migawka", jeśli mnie pamięć nie myli, to spotkanie na Bramie Portowej (w miejscu grzybka), chyba o 10.
Szczegóły na podstronie audycji (www).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach