raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
Zapraszamy na 49 Plener Migawki
"Morskie sprawy" - to tytuł naszego styczniowego spotkania.

Zaczynamy o 10 rano w niedzielę 27 stycznia przed gmachem Czerwonego Ratusza na placu Batorego w Szczecinie. Na zdjęcia wewnątrz budynku mamy czas do godziny 13 - będzie można wejść także na dwa udostępnione nam balkony oraz dziedziniec wewnętrzny.
Na 49 Plener można także zabrać modelkę lub modela. Czyli znowu można zrobić zdjęcia na dwa tematy: samego Czerwonego Ratusza, tak z zewnątrz, jak i w środku - oraz potraktować nasze spotkanie jako kolejną odsłonę "Portretu we wnętrzu".
Bardzo dziękujemy dyrektorowi Urzędu Morskiego, panu Andrzejowi Borowcowi, rzeczniczce Urzędu pani Ewie Wieczorek i wszystkim pracownikom zaangażowanym w organizację naszego 49 Pleneru Migawki."

czyli jutro o 10 przy czerwonym ratuszu
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
raku20, dzięki za njusa!
 

raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
Troche zaczynają mnie wkurzać z tymi zapowiedziami drugi raz pod rząd dzień przed podają co i gdzie-nie można zaplanować wyjścia!!:-( ale może komuś się przyda a miejsce ciekawe.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
21 lutego - 3 marca 2013
Gryfino
Wystawy fotografii i opowieści podróżników.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Jutro MIGAWKA. Industrialnie, jak zapowiadano. Zbiórka o 10h00 pod remizą strażacką przy Grodzkiej. Mam nadzieję, że uda mi się przybyć.

Do zobaczenia!
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
A to nie było tydzień temu (23 lutego)? :roll:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
W ostatnią niedzielę lutego się nie udało...
 

Gigant  Dołączył: 19 Sty 2013
Niestety cholera nie moge,chyba że bym pojawił sie ok 12
 

Sent  Dołączył: 06 Lip 2010
Dzisiaj z okazji dnia Żołnierzy wyklętych na Jasnych Błoniach będą różne inscenizacje w godzinach 10-16. Tyle wiem....

Edit:
Inscenizacja "Odwet Wyklętych" - Szczecin, 3 marca 2013 r.

Serdecznie zapraszamy na inscenizację "Odwet Wyklętych" przygotowaną przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Borujsko przy współpracy szczecińskiego oddziału IPN.

Wydarzenie odbędzie się 3 marca (niedziela). Od godz. 10.00 do 16.00 na terenie przyległym do siedziby IPN przy ul. Piotra Skargi 14 będzie można zwiedzać obozowisko partyzanckie, a w Parku Kasprowicza także miejsca postojowe grup lotnych MO, UB, LWP i NKWD. Rekonstruktorzy zaprezentują uzbrojenie, umundurowanie, wyposażenie partyzanckie i wojskowe, ale też życie obozowe (np. musztra, czyszczenia broni, kuchnia polowa, punkt sanitarny). W południe zaplanowano modlitwę polową. Zasadnicza część wydarzenia, inscenizacja "Odwet Wyklętych", rozpocznie się o godz. 14.00 w Parku Kasprowicza (Psia Polana, nieopodal pomnika Czynu Polaków). W wydarzeniu weźmie udział przeszło 100 rekonstruktorów oraz jazda konna, pojazdy zabytkowe.
 

Gigant  Dołączył: 19 Sty 2013
odwet wyklętych



[ Dodano: 2013-03-03, 20:12 ]


[ Dodano: 2013-03-03, 20:13 ]
 

Sent  Dołączył: 06 Lip 2010
Na ostatnim zdjęciu, z wąsami to mój wykładowca :)

Dzisiaj pogoda rozpieszczała światłem, ja dzisiaj tylko jedno takie dotyczące Odwetu, resztę robiłem synowi kolegi :)
 

Gigant  Dołączył: 19 Sty 2013
BTW dzięki za wpis na forum o tym evencie ;)

Pocykałem troche fotek ale jestem początkujący i nie przewidzialem żę na co 2 zdjęciu jest ingerencja nowoczesnosci ;) np jaskrawa kamizelka z napisem ochrona itp ;) no ale co człowiek uczy sie na błędach


Na 3 zdjęciu najbardziej z lewej wygląda mega profesjonalnie i ta mina killera ;)
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Muzeum Narodowe w Szczecinie napisał/a:
7 marca 2013 (czwartek), o godzinie 18.00 zapraszamy do Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Szczecinie, przy ul. Wały Chrobrego 3 na otwarcie wystawy „Wildlife Photographer of the Year 2012”, w Polsce znanej jako „Fotografia Dzikiej Przyrody 2012”. Wstęp wolny.
Wystawa potrwa do 28 marca 2013.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
W Babolinie są koniki dzikie oraz pod siodło. W soboty lub niedziele można podjechać grupą i pofocić. Na miejscu ognisko - tylko kiełbaski własne. Jeśli zainteresowanie będzie to taki wypad można zorganizować.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Andrzej, bardzo chętnie wybrałbym się, ale nie jutro i niedzielę - jestem mocno zajęty. Następny weekend zarezerwuję sobie i jak najbardziej jestem chętny i gotowy :-) !
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
DiMarco też myślałem relnie o przyszłym 16-17.03 weekendzie.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Fajnie ! Bliżej terminu ustalimy konkrety :-) . A być może ktoś jeszcze się dołączy.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Dwa photoday'e. Pierwszy teraz w ten weekend, a drugi za tydzień!

Photoday

 

Gigant  Dołączył: 19 Sty 2013
Link nie dziala

[ Dodano: 2013-03-14, 14:52 ]
http://www.mmszczecin.pl/...+16+marca!.html

[ Dodano: 2013-03-14, 14:54 ]
:) ten tez nie dziala w kazdym razie www.mmszczecin.pl zakładka blogi i odrazu pojawia sie informacje. Ktoś sie pisze?

Pozdrawiam
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Nie wiem czemu nie wyświetla się normalnie...

Ja sie zapisałem. Myślę że z 50tką może uda się coś ustrzelić XD

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach