raku20  Dołączył: 03 Sty 2011
może tak ad strony photoday
Ja też powinienem być więc sinac widzimy się na miejscu!
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
7-ego kwietnia 51 plener Migawki na Zamku!
 

antek  Dołączył: 23 Wrz 2007
SeizeThePicture,
Reflektujesz na "Wędrujący aparacik"?
Pozdrowienia z Gorzowa.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
antek, thx - już sobie tę kwestię wyjaśniliśmy.
sinac, dzięki za cynk.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
SeizeThePicture, jak coś to o 10 zbiórka gdzieś na Zamku
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Jak zwykle nie udało mi się wyrwać z domu... te moje dwa rumburaki wstały dzisiaj o 6. O 10 to ja miałem ochotę jedynie na przewrócenie się na drugi bok.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Jutro Święto Cykliczne.
Wsiadamy na rowery i przed 12.00 meldujemy się na Jasnych Błoniach, bo o dwunastej rusza kilkutysięczna kolumna rowerzystów na przejażdżkę po Szczecinie.

Ci co fotografują niech wezmą ze sobą aparaty, będzie konkurs fotograficzny.

Więcej informacji!
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Eustachy napisał/a:
Jutro Święto Cykliczne.
Wsiadamy na rowery i przed 12.00 meldujemy się na Jasnych Błoniach, bo o dwunastej rusza kilkutysięczna kolumna rowerzystów na przejażdżkę po Szczecinie.

I znowu zablokujecie pedalsko cały Szczecin ?,
A jedźcie sobie opłotkami,po co macie wdychać spaliny aut które zablokowaliście swoim "przejazdem" ?
ratujcie żabki albo walenie
wasza idiotyczna impreza powoduje masę kłopotów :mieszkańcom,turystom i i tylko przejezdnym przez wiochę Szczecin.
-wymiotować się chce-
na takie inicjatywy
jest was parę tysięcy::posadźcie parę tysięcy krzaczków

Cykliści to samo ZŁO :!:
kill him !

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Cykliści to samo zło, zwłaszcza jak się jedzie w piątek przed 16h00 z ronda w Zdrojach w kierunku Autostrady Poznańskiej. Wszyscy Ci posiadacze 150 i więcej koni mechanicznych niemiłosiernie pocą się w swych czterokołowcach stojąc w korku,... a rowerzysta niemal bez przeszkód zmierza do celu.

Tia...:-p

Rower power!
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
SeizeThePicture napisał/a:
Cykliści to samo zło, zwłaszcza jak się jedzie w piątek przed 16h00 z ronda w Zdrojach w kierunku Autostrady Poznańskiej. Wszyscy Ci posiadacze 150 i więcej koni mechanicznych niemiłosiernie pocą się w swych czterokołowcach stojąc w korku,... a rowerzysta niemal bez przeszkód zmierza do celu.

!

Masz rację ,ten co ma te 150 KM i więcej ,wqurwi się a nie spoci(klima) ale coś ma więcej niż tylko ten rowerek którym śmiga właścicieciel swojego majątku(rowerku) z prawa na lewo ignorując obowiązujące go przepisy.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
zamach, pobiegaj, popływaj, pojeździj rowerkiem, odstresujesz się, nie będziesz taki spięty i nerwowy. ;-)
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Eustachy, nie wiem jak to Tobie powiedzieć(za dużo ludzi czyta).Nic mnie nie spina bo mam na to lek-pobyt -daleko ,daleko od czasu do czasu.,wqurwiają mnie tylko mierni lokalni terroryści: od rowerów,od żab,od biegania,od zdrowej żywności i traktorów.Rozumiem ,że utrudnienie ruchu miejskiego przez traktory cieszy Ciebie tak samo jak utrudnienie ruchu miejskiego przez bandę rowerowców.Jak chcesz -tak masz.
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
Nie uważasz że kogoś może wqurwiać smutny pan w samochodzie?

Każdy kij ma dwa końce. Przejechałem w swoim życiu kila kilometrów rowerem i jestem pewien że nie utrudniam nikomu ruchu.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
python28, ja nie mam nic do rowerzystów,nawet sam z obrzydzenie sie tym czymś czasem poruszam.Mówię o kilkutysięcznym tłumie ,który będzie się ciągnął godzinami jak jakieś flaki paraliżując ten biedny Szczecin.
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
Ale ktoś to chyba organizuje? Ktoś się na to zgodził? Prawda?

Równie dobrze można było narzekać na blokujących motocyklistów autostradę A4 którzy protestowali przeciwko wysokim cenom.

A co z taksówkarzami w warszawie którzy kas fiskalnych nie chcieli?

A co z pielgrzymkami dla których nie jest ważne jak szeroki chodnik jest obok i tak ciągną się drogą i blokują cały ruch?
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Info o kolejnej edycji Photoday'a

http://www.mmszczecin.pl/...e?category=news
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
25.08.2013 r. - trasa biegnie malowniczymi rejonami Puszczy Bukowej.
Będzie co focić.

 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Mnie niestety nie będzie, ale może ktoś się skusi :)

 
Mirro  Dołączył: 03 Sty 2013
Sinac... wszedłem na stronę konkursu, przeczytałem regulamin (dwa razy) i niestety stwierdzam, ze jest niedopracowany. Mianowicie nic tam nie jest napisane o nagrodach, a ściślej rzecz ujmując - jest... napisano jedynie że dzieci i młodzież otrzymają wyłącznie nagrody rzeczowe. Nie, żebym miał jakąkolwiek ambicję i rzucał się na wygraną (z moimi umiejętnościami nie mam szans), ale regulamin to regulamin i uważam, że powinien wyjaśniać wszelkie kwestie interesujące potencjalnych uczestników.... nawet, gdyby nagrodą główną miał być lizak.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Mirro, dzielnicowi z regulaminami tak mają. Od paru Maratonów.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach