dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
u Zbyszka chętnie ale z moim udziałem to chyba po 18 dopiero i powrocie z urlopu, no chyba, że się w ten weekend skrzykniemy
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No to już pytanie do Zbyszka - jak samopoczucie po wakacjach?.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
HEJ.
W ten weekend ja mam zajęcia w szkole i Galeria będzie zamknięta.
Zbyszek.
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Chciałbym zaprosić wszystkich na 'Noc Fotografów' w piątek 9 września o 20:00, tym razem w plenerze. Więcej info tutaj: http://kolumba5.tv/meetings/show/88 :)
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
Na nocy fotografów to juz mi sie było na urlopie, ale przed urlopem zdązyłam jeszcze upolowac feniksa :)

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
wow!
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
wow dorsa, rewelacyjny.. ladniejszy nawet od tego ktorego mam na plecach :P
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
 
hehe paradziqs jak znajdziesz jeszcze gdzieś miejsce na następnego to chętnie udostępnię Ci ten wzór
 

Tequila  Dołączyła: 12 Cze 2010
dorsa, gratulacje, że ni przepaliłaś ognia :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Raczej się nie wybiorę, ale:


Jest kolejny maraton foto na Pogodnie, szczegóły tutaj: http://kazpol.vel.pl/konkurs/
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
A wybiera się ktoś może w najbliższy piątek za Gryfino pofocić żurawie? Jakby ktoś jechał i miał miejsce w samochodzie to chętnie się zabiorę. Bliższe info o tym wydarzeniu na
www.gdk.com.pl
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
Zbyszku
Ciekawy pomysł, ja sie bym chetnie wybrała, a ze ma autko to zapraszam, jeszcze ze dwa miejsca sie znajdą :)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Dorsa, to ja się piszę na piątek. Trzeba wyjechać ze Szczecina koło 17 żeby tam być na 18. Daj znać gdzie się stawić z aparatem oczywiście marki PENTAX i statywem?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No to ja też jestem chętny - też dysponuję autkiem małym. Dajcie kiedy i gdzie zbiórka.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
ok, wyśle adres i tel na priv za moment, a wiecie, gdzie dokładnie mamy się udać?

W razie więcej chetnych, dajcie znać
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
dorsa napisał/a:
gdzie dokładnie mamy się udać?

Najlepiej do Marwic. ;-)
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Ciekawa okazja na zdjęcia: Festiwal Świateł w Berlinie
(aktualnie jest zapisanych 11 osób ze Sz-na :) )

Zapraszamy :)
 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
@SeizeThePicture - wybieram się, sinac też idzie, zobaczy się co to takiego, ale Mateusz wspominał, że to coś ala zadania, także ciekawy pomysł.


@zieloo - bym się wybrał, ale nie wiem jak będę miał czas w następnym tygodniu.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
W kwestii żurawi - poniewaz pogoda z dnia na dzień coraz gorsza zamierzam wybrac sie do Gryfina równieź dzisiajbo nie wiadomo kiedy sie uda zlapac trochę światła, więc jeżeli ktos ma ochote dołączyć to zapraszam. (piatek tez aktualny)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
No to mamy rozdwojenie a nawet roztrojenie jaźni, bo 15 października o godz. 18 w Galerii FOTART będzie wernisaż wystawy fotograficznej Wojciecha Andrzejewskiego, na którą zapraszam wszystkich fotografujących nie tylko Pentaxami. Kto nie pojedzie do Berlina to zapraszam do Galerii.
Natomiast na żurawie mogę jechać tylko w piątek i już zabukowałem się u Dorsy.
Info o żurawiach to: www.gdk.com.pl lub Marwice. Jak tam dojechać to już mama nadzieję sprawdzą kierowcy!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach